Burtici fericite de septembrie-octombrie (155)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Lucia,la cat mai multe vanzari si abia astept sa "explorez" magazinul

Adriana_m,La multi ani!!!

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 37+, cu -Razvan


_

The Big Day - 25 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

acum, in primul rand, cred ca ma bag la dus ca sa dau scoarta de pe mine, sa vedem daca punem alta.
luto, afacerea mai cu viteza mama, amr 8 zile pana vin boraceii, tu nu esti gata, plus cat dureaza transportul, plus toate alea...te rog sa rezolvi problema. repede!!


..eu zic sa folosesti cutitasul de plastic la indepartat scoarta ....si bag mare cat pot eu dar acum astept niste raspunsuri ...

Cea mai fericita 36 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Luto,si eu zic ca e o idee f buna magazinul, mai ales daca zici ca si preturile vor fi ok...si ma inscriu si eu printre primii clienti.

Mimika ma bucur ca mai ai timp si de noi!si mai ales ca bebeii tai sunt bine...stii ce vroiam eu sa te intreb...oare il lasa pe sot la cezariana?(desi al meu cred ca va lesina pe acolo).

Manga si eu am visat azi noapte ca am nascut...dar era f ciudat....

KIKI 33+ si
Poze KIKI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

La multi ani Adriana m sa ai parte de un bb sanatos!

Monica tinem pumnii sa fie totul ok, asteptam vesti!

Mimika ce frumos povestesti!

Lucia buna ideea cu magazinul!

pt Mihail si Maria!



Laura 30+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

Buna dimineata

Sunt aici, n-am plecat. NU stiu inca daca ma internez azi. Astept sa vorbesc cu doc. DEci n-ati scapat inca de mine. Mia tineti putin agitatele alea in stand-by sau scoateti-le pt MEly io nu prea ma grabesc...

luto, super tare. SI eu am vrut sa fac anul trecut schema cu astia de la bimbomarket ca ce preturi sunt la noi iti vine sa iti dai pumni singur SI nu pot decat sa ma bucur pentru tine si sa iti doresc enorm de mult succes. Si ca sa zic asa "count me in" ca sigur iti voi face vanzare. EU de Infacol deja mi-am facut rost pentru ca au plecat viitorii nostri fini in Uk la concert U2 si le-am dat comanda, dar pe viitor

Si ca sa va spun asa, eu tot sper si sper parca sa se razgandeasca doc. Am asa un feeling ca parca nu va fi totusi miercuri



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 35+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata



Monica ma bucur ca vad ca esti ok si optimista!Asa te vreau si eu! Sa dea D-zeu sa fie asa cum vrei tu si cel mai bine pt tine si bebe. Isi va da seama doc care e cea mai buna decizie. Sa ne ti la curent!

KIKI 33+ si
Poze KIKI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Techila cum iti mai este?

Laura 30+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Va salut cu drag!

Lucia eu nu stiu ce sa zic despre afacerea ta..ca nu ma pricep..ma gandesc, trebuie sa faci o investitie mare cu chestia asta? sau tu doar ne-ai pune in legatura cu furnizorii?! oricum, eu iti doresc din tot sufletul SUCCES si sa-ti iasa!! felicitari pentru initiativa!
si apropo, faceti cumva sa mariti intervalul ala de persoane care ar primi reducerea de 5-10% pe tot parcursul anului.. eu cred ca deja nu mai am loc in primii 20, la cate fete s-au anuntat..iti dai seama ca o sa ne "batem" pe locurile alea?! si sper ca este limpede..pe noi ne anunti primele cand se deschide magazinul!!!

camy...eu nu am reusit sa vad cadoul!

Danutzu bine ai revenit! imi place numele ales pentru puiutul tau!

Adriana_m la multi ani!!

Acum m-am dezmeticit si eu..ca avem o mamica noua printre noi..Monique bine ai venit in gasca!

Techilaimi pare rau ca suferi de mancarimile alea..sper sa se mai amelioreze cu crema de galbenele si pudra! oricum, esti tare draguta ..si cand te vaiti, faci totul sa para haios.. si spor la rezolvat treburile de saptamana aceasta!

mai vroiam oare sa zic ceva?! hai ca-i dau send..

Dana 32s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

neatza fetelor
eu nu sunt in apele mele azi. m-am trezit cu o durere ingrozitoare in stanga jos, sub burta. asa ca si sum m-ar durea ovarul la raceala.sper sa nu fie altceva decat capul bblui care e acolo. nici in pat nu stiu cum sa stau de durere.

luto, despre magazin, stii ca eu sunt incantata, ca discutaseram noi deja, dar totul depinde si de taxe de expediere.

kiki, bine ca mai intri si tu pe la noi.

vik, ce naiba?mai lasa si pe altii sa faca treaba. eu am fost in activitate 2 zile la inceputul lui august si am mers efectiv doar una si voi mai fi 3 zile la sfarsit, cand cica sunt trecuta la corigente, dar nu intentionez sa ma duc , doar n-am innebunit.

techila, organizare, draga, ca esti pe ultima suta si sa faci bine sa ne transmiti si noua chestiile pe care le mai faci sa stim si noi ce mai avemsau am uitat.


mary07, ti-am spus ca te bat cu zuma ta. si eu tot aia am facut azi noapte.

anco 35+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Aaa..da!

Monica tinem pumnisorii stransi pentru consult!! daca tu zici ca ai un feeling ca nu miercuri va fi ziua cea mare, poate ca ai dreptate..oricum, Doamne ajuta!!

Melania un si pentru tine si o ! sa stii ca te inteleg..cred ca as fi tare tensionata daca as stii dinainte ca intr-o anume zi va veni bb!! poate te ia pe neasteptate...

MariaI ma gandesc si ma rog pentru bb Mihail! sa ii dea DD putere!

Dana 32s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Anco ai luat ceva pt dureri? Adica un no-spa ceva...sunt sigura ca nu e nimic grav...poate doar apasa pe ceva bebeii...ca si eu mai am dureri de care zici tu...

KIKI 33+ si
Poze KIKI


Mergi la inceput