MONTIGNAC (125) ...in suflet cu Emma

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

o saptamana excelenta tuturor
eu is bucuroasa caa coborat cantarul sub 80 nu cu mult, dar e asa bine cand nu vezi 8 ci 7
pup gasca toata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

fetelor se vede ca nu-s cu biciul pe voi , abia mai scrieti cateva raduri

ia sa va vad la raport da???
ca scot biciul la voi ???

hai hai sa vad de la voi postari ca imi iau jucariile si plec si io

noi suntem mai bine , E acasa sotiorul , si-a revenit , i-a scos si firele si acuma se simte mai bine .

n-am decat sa ma apuc de treba
am cam papat dulciuri in lipsa de altceva , mergem jos la spital , mancam o cioco si terminam cu masa .... in loc de cornuri sau biscuiti nu am pus nimic pe mine, doamne ajuta .... deci sunt tot acolo .... de azi cuminte

sa va aud da ?????




ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Olim, mi-ar face mare placere daca ai timp sa ne vedem la o sueta

Melany, bravo tie ca ai reusit sa treci peste weekend fara abateri

Andanii, cred ca vara asta a dat pe toata lumea peste cap cu planurile de dieta. Sa vezi din septembrie cum revenim la dl.Monti

Eu din pacate am pacatuit in weekend pentru ca am fost musafir si mi-a fost jena sa tot refuz. Si azi am comis-o din nou cu supa cu galuste facute de mama . Dar de saptamana viitoare revin la casuta mea si gata cu abaterile .

O zi frumoasa sa aveti

Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Sebi are nevoie de voi!!!
Si ingerii au nevoie de ajutor...
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Shefa, shefa, ma ierti? Io ma cantaresc sambata, ma declar lunea viitoare, daca e posibil...nu vreau deloc sa ma cantaresc inainte de o luna.Asa e bine la capu' meu...

Azi am mancat tare frumos, doar desertu' a dat nitel planurile peste cap...darrrr ma incadrez in toate valorile!!

Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Eu nu mai zic nimic ca sunt pe langa monti de mult, da din septembrie, pe cai si eu ca nu mi se mai inchid pantalonii.

Si cum nu eram destul de obosita, saptamana asta sunt in concediu (fortat) ca apoi pana in noiembrie nu as mai fi apucat si uite asa mi s-a pus o pata pe casa mea, asa ca azi mi-am mobilizat jumatatea sa varuim casa , mai mult el saracu, eu chibit si pe ici pe colo pe unde ajung, ce inseamna sa nu fii de meserie, de la pranz pana acum seara nu am reusit sa terminam nici o camera, cica maine dimineata terminam dormitorul si ne apucam de camera lui Vlad care camera e cais (eu am mobilat si aranjat camera pentru o fetita) acum vreau sa o fac bleu (am cumparat var gata colorat de la policolor pentru dormitor si mi-a ramas mult, asa ca imi ajunge si de camera lui, altfel nu stiu daca schimbam culoarea), asa ca Vlad va avea o camera bleu cu mickey mouse, sper eu, daca nu se enerveaza jumatatea si ma lasa sa fac singura. in concluzie am treaba multa, am zis ca nu mai bag nici un ban in casa, da uite ca nu rezist, am si eu piticii mei, recunosc ca visez sa fac unele chestii de ceva vreme, ultima curatenie cu var, gresie samd a fost inainte de nasterea lui Vlad deci acum 4 ani, era timpul, cu finantele mai prost, da o sa le facem pe rand.


Ati vazut ce off topic sunt?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinam



Ati vazut ce off topic sunt?



Alina, mama de Vlad




Ce frumos ai ocolit subiectul....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

puisor in ce zona stai in cluj, cred ca mi-ai mai spuslasa-mi un numar de telefon si poate ne vedem
andani ma bucur mult pentru tine, sa vezi ca sotul se pune pe picioare repede
alina sper la treaba sa aveti si noi trebuie sa zugravim la cluj, asa ca va fii un concediu productiv
pup toata gasca
eu is bucuroasa ca a coborat cantarul sub 79 si asta e semn bunacum parca m-am ambitionat si mai tare
ma duc si eu sa mai adun din casa dar mai trec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Uite eu vin cu sportul, ca la dieta va incurc!!!

Hai la miscare fetili!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Eu am fost fara net o gramada de vreme. mai aruncam si eu un ochi daca prindeam pe undeva sa vad ce mai faceti.

Andanii ma bucur ca ati trecut cu bine peste probleme. Am citit la timisorence in ce problema mare ati fost.

Cu monti asa si asa. In wekend cred ca s-ar fi sinucis saracu daca m-ar fi vazut ce bag in gura. In timpul saptamanii cam respect. Important e ca n-am kg in plus, drept e ca nici in minus dar na asta e.

Cand trebuie sa dam raportul?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

luni raportam si ne apucam de treaba da ???????

vreau sa aud .. cine mai doreste, cine mai pofteste sa fie cuminte de luni ??????

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput