MONTIGNAC (125) ...in suflet cu Emma

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maya_m spune:

Nici o veste de la ANDANII

o intrebare intrebatoare perele intra la faza 1 nu-i asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Probabil ca Andanii e tot cu treaba, cu copilul, cu spitalul, cu treaba ce mai!

Sa ii tinem pumnii sa iasa totul bine pana la urma si sa revina printre noi cu fruntea sus si mai bine dispusa..

Te pup Dana.

Eu am bagat niste migdale crude+nuci braziliene (nu tin Monti, remember)

Dupa masa fac cardio+spate!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

fetelor am ajun si pe la lucru putintel azi , acuma fierb morcovii si cartofiorii si plec inapoi la spital sa pape
merge recuperarea bine , deja s-a ridicat din pat , papa supica si ceai , icnet incet ajungem pe fagasul cel bun
am dormit doua nopti cu el , azi nu stiu inca daca raman sau nu acolo , vedem cum sta treaba
pe andrei l-am trimis la sat la o prietena cu copii pe acolo ii trece si lui altfel dorul de tata asa ca am doar grija lui
multumesc pentru gandurile bune
scuze ca nu am dat semn da is mai tot timpul pe acolo

va pup

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Buna seara iubitele mele montignace

Am scris si aseara tarziu un mesaj dar s-a sters si nu mai aveam timp sa scriu din nou.

Noi ne-am intors duminica seara de la Cazanele Dunarii. Este o zona absolut superba asa ca daca ajungeti in zona sa nu o ratati. Avem o tara tare frumoasa .

Zilele astea au fost parintii mei la mine sa ma ajute cu curatenia asa ca nu am prea avut timp de net. Plus ca am o bucata de copil foarte marait si nemancacios la care cred ca ii erupe vreun canin.

Despre slabit nici vorba inca parca sunt in crestere usoara. De luni am inceput sa tin din nou mai strict dar tot o mai dau in balarii mai ales cu sucuri si cate o bericica fara alcool .

Andanii, ma bucur ca ati trecut cu bine prin operatie si ca a rasarit din nou soarele pe strada ta

Va pup pe toate si ne "auzim" maine.

Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Sebi are nevoie de voi!!!
Si ingerii au nevoie de ajutor...
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor.
andaniimulta sanatate va doresc si refacere rapida sotului
ma mai tineti minte eu tot cu 80 de kile ma laud, am ajuns si la 78.5 dar cola
fetelor eu m-as apuca de dieta daneza cu care am slabit anul trecut cateva kile bune si nu le-am ami pus si apois a continui cu monti.
mi-am luat si cartea cu monti de la revista felicia,a sa ca acum nu am motiv, mai alex ca sotul are intalnirea de 10 ani de faculta, si trebe macar inca cateva kile sa le dau jos
ma primiti si pe mine pe la voi pana ma apuc de monti,a sa am si ambitie mai maredesi sigur nu o sa o respect total, ceva nou la mine
pup gasca toate si mai trec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Olim, bine ai revenit. Te asteptam la povesti oricand vrei. Mult succes la pierdut kg

Azi am reusit sa fiu monti pana la amiaza dar am cinat la un restaurant si am comis-o cu un pastrav cu orez cu ciuperci si o cafea cu zahar.

Maine plecam la Valcea la o onomastica si sper sa ma abtin de la bunataturi . Am decazut rau de tot , obiectivul lunii august fiind sa ma mentin la kg cu care am venit din concediu .

Sa fiti mai cuminti decat mine si sa aveti un weekend superb

Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Sebi are nevoie de voi!!!
Si ingerii au nevoie de ajutor...
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Buna seara,

eu azi am fost cumintica daca nu ma uit la desert care mi-a mancat ceva calorii.

Am descoperit un musli bun rau cu cereale integrale si seminte de care sunt f multumita stie am bagat o portie dimineata , la pranz am avut somon cu piure de conopida+broccoli, delicios.
Evident fructe: o nectarina, 2 prune...

...si desertul de care nu va zic ca sa nu va vina idei.

Andanii te pup.Fii tare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

noaptea trecuta am dormit tot la spital , sunt zombie ....
m-a lasat sa il acua acasa azi , si sa stam in we ... luni mergem sa ii scoata firele papa , umbla ,se plimba , se ridica si se pune singur pe pat ... doamne ajuta sa suntem bine

si ca sa fiu la subiect .... eu am papat si zilele astea cat de cat monti , dulciuri am papat in plus pe la spital, simteam cum ma prabusesc ... poate rezistam si fara , da mi-au prins bine si nu a mai contat nimic in momentele alea ...si de stres nu am slabit nici un gram , altele in conditiile mele slabeau vreo 2 3 kg intr-o saptamana

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

puisorce faceti, cum sunteti.in septembrie ajung la cluj poat ene vedem
andanii, recuperare rapida ii doresc sotului tausi tie multa putere
va doresc o duminica excelenta tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Fetelor...pe cai!


Am avut un weekend linistit, am facut si ceva shopping ..
De treaba m-am tinut, sunt multumita!

Va astept cu vesti bune.

Mergi la inceput