SUPERDIETA***RELOADED*****cap3

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Ca sa fiu sincera...si la mine asta era greutatea cind am ramas ...dar avind in vedere ca am facut si multa electrostimulare..deci aveam o masa musculara mai mare..ar fi trebuit ca acum sa ma duc pe la 66kg..in asa fel incit..dupa ce voi mai face electro..sa pot sa ma stabilizez la un 67 de kg..dar pina la urma e bine ca am intrat in hainele mele de baza..citeva kg ..sunt mai usor de dat pe termen lung..

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Cu SUPERDIETA... in curind sirena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

Fetelor, unde sunteti?

Ce se intampla cu voi?

Mai multe ati terminat deja dieta...spuneti-ne si noua cum a fost. Care e finalul? Daca ati renuntat pe parcurs, de ce ati facut-o...sau cele ce ati reusit, cum de ati reusit, ce v-a ambitionat, ce v-a sustinut?

Mai sunt inca fete care tin dieta, hai sa le ajutam!


Pe mine m-a ambitionat imaginea din oglinda si hainele care nu imi mai veneau sau care imi scoteau in evidenta sunculitzele. Plus ca nu am vrut sa intru in categoria de femei care daca au un copil, uita de ele insele. Copilul meu e totul pt mine, insa sunt si femeie nu doar mama. Mama in primul rand, ce-i drept

M-au sustinut sotul si mama. Sotul care a tinut si el dieta (macar cat era acasa) si mama care observa fiecare gram dat jos.

Spor la slabit!

Matei Gabriel povestea nasterii
Matei Gabriel 24.08.2008 foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Salutare!!! Eu am lipsit motivat. In primul rand am avut , apoi ieri am sarbatorit luarea motului lui Razvan. Vineri a fost zi de raport: 83.4 kg. Apoi am mai reusit sa dau jos inca 500g, deci am avut 82.9 kg. Deci mai vreau o floricica!!!
Bine ca am mai pus pe mine ca ieri m-am cam petrecut... Nu prea vreau sa ma urc pe cantar sa vad ce si cum. si spor la slabit celor care mai continua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

Ieri am terminat oficial dieta si am ajuns la 66.8kg.

Multumesc Lidia pt incurajari

Matei Gabriel povestea nasterii
Matei Gabriel 24.08.2008 foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss spune:

Salut, salut

Bravo fetelor care au terminat si au realizat ceea ce si-au propus ..

Eu, din pacate stationez, am aceeasi greutate ca si acum o saptamana, se intampla ca o zi am cu 200 gr mai mult, alta zi cu 200 gr mai putin, per total ...71.5 ceea ce ma supara, dar merg mai departe.
Interesant este ca ,fiind caldurile astea asa de mari, mananc si mai putin si totusi nu se vede...

Voi ce mai faceti? Mai este cineva care continua?

Va pup
Criss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Si eu continui dieta dar cam stagnez. Tot pe la 83 kg. ma invart. Dar nu-i nimic... Continuam si asa. Criss si multa bafta la slabit si tuturor celor care mai continua. Nicolae 68 mai esti alaturi de noi???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicolae68 spune:

Buna,aici sunt,va citesc in fiecare zi,nu am scris pentru ca mi-a venit cm.si am luat repede 1 kg.Astazi am avut din nou 86.5 kg si sper sa incep sa mai dau jos.Tin in continuare nu renunt,am mai trisat cu pepene si struguri,stau la curte si cu greu ma abtin sa nu fiu toata ziua in vie.Astazi ,ca de obicei,salata cu multe legume la sertvici,iar diseara cred ca piept de pui la gratar cu salata.Va ,si spor la slabit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulix

Si eu continui dieta dar cam stagnez. Tot pe la 83 kg. ma invart. Dar nu-i nimic... Continuam si asa. Criss si multa bafta la slabit si tuturor celor care mai continua. Nicolae 68 mai esti alaturi de noi???


Salut,

Deci noi, batem pasul pe loc...ne putem lua de manuta. Continuam .
Cine a mai ramas in cursa?

Spor la slabit ...io ma si autoincurajez dar vad ca efecte nu sunt :)

Pup
Criss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

Fetelor crae stagnati, nu-i problema, o sa vedeti ca dupa stagnare se vor duce mai repede kg. La mine asa a fost.

Felicitari pentru perseverenta!

Spor la slabit!

Matei Gabriel povestea nasterii
Matei Gabriel 24.08.2008 foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Alexa multumim de incurajari. La mine a fost ieri zi de raport, dar nu prea am ce raporta. Tot la 83 kg. sunt(+/ - 200- 300g)
Asta e...

Mergi la inceput