Burtici fericite de septembrie-octombrie (141)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

si am mai gasit si eu ceva pretios



Aida ... 34+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

eh, si acum chestii serioase. eu caut si descarc de unde pot de pe net carti sau materiale care mi se par credibile despre psihologia nou-nascutului. cred ca e cazul sa mai citesc si chestii serioase.

anco 34+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

ai... mi-e lene si sa rad

Lucia mai stii ca tu gasisesi alea pe perinitele de la picioare, ca o manusa fara degete. Apoi eu ieri parca am vazut alea de veneau numai pe calcai. Si am zis ca daca mai gasim niste degetare impreuna toate astea ar face de-o soseta???

au aparut pe ecran degetarele

nu mai pot...

29+



sa-mi bag cracii....ma depaseste complet....dati-mi si mie un motiv pentru care ai cumpara asa ceva...ca e prea tarziu sa o sun pe soacra-mea sa ma lumineze....

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (35+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

si am mai gasit si eu ceva pretios



Aida ... 34+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


asta seamana cu ce gasise Lucia atunci, doar ca nu avea atatea caracterisitici , ca stiu ca ne tot intrebam la ce foloseste. La asta nu te mai intrebi, ca scrie...

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Aida,nush la ce se refera 44...dar daca scrie 100 ma gandesc ca e ok
Mie mi se inchid ochii de somn dar mai stau ca m-a vrajit zuma

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 36+, cu -Razvan


_

AMR - 2 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

si am mai gasit si eu ceva pretios



Aida ... 34+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


eu ma prapadesc de ras. oare cine inventeaza tot felul de chestii ciudate? dar cine naiba le cumpara?

anco 34+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

ai... mi-e lene si sa rad

Lucia mai stii ca tu gasisesi alea pe perinitele de la picioare, ca o manusa fara degete. Apoi eu ieri parca am vazut alea de veneau numai pe calcai. Si am zis ca daca mai gasim niste degetare impreuna toate astea ar face de-o soseta???

au aparut pe ecran degetarele

nu mai pot...

29+



sa-mi bag cracii....ma depaseste complet....da-ti-mi si mie un motiv pentru care ai cumpara asa ceva...ca e prea tarziu sa o sun pe soacra-mea sa ma lumineze....

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (35+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare


Poate sunt pentru protectia degetelor sa nu ramana fata insarcinata... vai ca tot sterg aici, ca nu stiu cum sa scriu sa nu spun prostii mari, ca mai sunt 5 minute pana la ora 12...

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29


Luto unde esti..?Dormi??


nu dar sunt constipata si la propriu si la figurat.....
am cateva zile de cand nu am iesit afara si am bagat si kiwi, si prune si miere si cafea....nu mai stiu ce sa mai fac ca ma doare si burta si simt asa o presiune.....
Dimineata am sa merg sa caut ceva naturist la farmacii ca nu mai tine
Si mi-e asa de foame ....continuu.....
Lichide beau cam 4 litri pe zi....
Abia ma dau jos din pat sa ma duc la baie cand simt eu ceva asa.....dar nu iese nimic

Pup si eu Techiluta la inchiderea zilelor ei si imbratisez toate fetele dragi de care ma simt atat de apropiata.

Am vazut ca au venit si sefii ca sa-i aduca lu' Aida steluta si abia astept sa o vad.

Iulicuta e la ea in patut ...

deci TOTUL E SUB CONTROL....

Cea mai fericita 35 + cu
AMR 5 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

Citat:
citat din mesajul lui mary_07

Aida,nush la ce se refera 44...dar daca scrie 100 ma gandesc ca e ok
Mie mi se inchid ochii de somn dar mai stau ca m-a vrajit zuma

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 36+, cu -Razvan


_

AMR - 2 saptamani!!!




ce-i aia zuma?

anco 34+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

uite pe ce am mutat eu, pe tvr cultural . Inca nu l-am vazut pe nicholas cage, dar cine stie, sa vedem cum va fi. Pare prea incalcit sa raman pana la sfarsit...

29+

Mergi la inceput