Puiuti de Randunici 2008!! (296)
Raspunsuri - Pagina 14
natynic spune:
Pai hai, ia-l de o aripa, indreapta-i platfusul si se rezolva tot necazul!
Lasa, important e ca e el mai bine, numai la asta sa te gandesti.
Naty
mamica
Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
mstela spune:
Luny,ce ma bucur ca sunteti spre bine

...am stat cu inima cat un purice...deci,nu mai ai nevoie la dr.azi.
Cat priveste soacra,apasa ignore ca vei scapa repede de ea...voi sa fiti sanatosi![]()

mami de TEA (1.04.08)
lianam spune:
gecko esti veri uelcam la mine
... adu si un pui de cangur, poate scap si eu asa de carat copil mofturos si cu cordon ombilical netait in brate 
luny ... ce pot spune despre "subiecta" de ai in vizita ...zic si eu ca teo: alilo lilo lilo...
... pune la copil niste sosete de lana, si da-i si ei, ca daca e rece, sa nu se imbolnaveasca
... si da-i si o cojoaca cu blanita, ca ea e mai in varsta si posibil nu doar la picioare sa ii fie rece, ci si mijlocul s-o ia de la curent
.....
--------------------------------------------------------------------------------------------
"Invata din greselile altora, ca nu ai timp sa le faci tu pe toate" - Sigmund Freud
“Cand urci pe scara vietii, nu uita sa dai buna ziua la toata lumea, ca atunci cand vei cobori, sa aiba cine sa iti raspunda”
luny spune:
mortala Andra cu batuta ei!!

m-a spart cu '5',ce haioasa!!![]()
miradi nu te-am vazut demult, am admirat pozele voastre, 2 scumpe ai tu acolo!
ariel l-am vazut pe Teo, fataaaa, ce blond eeee, delicios, expresiv!!
va multumesc tuturor ca va ganditi la noi, ajuta mult!

Iubirea mea,
MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)
Life is to precious to worry about stupid Shit!
luny spune:


nu mai pot de ras, sunteti de belea, 'broccoli la creierii capului' sunteti, am lesinaaat aici de ras, si normal ca ma intreaba ce am, 'citesc bancuri'!
Iubirea mea,
MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)
Life is to precious to worry about stupid Shit!
zozela spune:
Salutare!
Bai cat ati putut ciripai!!
M-ati terminat cu pozele:
-Andra&Co-sunteti bestiali!! Adrianul e un dulcic,zici ca-i fetita,Andra cu palarie,zuza si ochelari e..CRI-MI-NA-LA!!
-Rebe,Razv si parintii s-au distrat taare bine,mama de copilasi frumosi a fost taare rasfatata!!![]()

-Miradi si puii-au avut o vacanta frumoasa,iar copilasii..
-peruzeii-bestiali!!Zulufelul ala mic e o dulceata-o sa rupa inimile gagicilor!!
-Andrul-isi merita pe deplin numirea-ZVARLUGA,nu altceva!!
-Simo-e superb peisajul!! Nu stiam de existenta locului astuia!
-
puii jucausi de Catalina
Cami sanatate puiutzei! Doamne-ajuta sa-i treaca repede si sa nu ia puiul mic,bolesnita!
Ne vedem la mareee!!
tonic cum sunteti?!
Clodute-tu ai crosetat trusoul?! Esti meseriasa,mami!!
luny-ingnore!
La tribunal:
- Esti acuzata ca ti-ai omorat soacra cu sange rece. De ce ai facut-o?
- Barbate-miu mi-a zis...
- Cum poti sa spui asa ceva, sotul tau si iubea foarte mult mama!
- Asa e dar-in ziua respectiva,inainte de a pleca, mi-a zis: "Iubito, daca in timp ce doarme o deranjeaza vreo musca, n-o trezi, omoar-o!![]()
ccris_ccris spune:
Mi-a luat 2 ore sa dau cu aspiratorul (doar cu aspiratorul) la mansarda!
Ce-o dura atat?
Acum o binemeritata pauza de 10 minutele si o cafelutza!![]()
Stelutza, bafta la Medsana.
Am vazut si poze cu cowgirls americance, dlagute foc.
Luny, ma bucur ca Mufarina e mai bine si a reusit sa pape cate ceva!
Cat despre soacra, era tot ce-ti lipsea, in loc sa te bucuri ca esti mai linistita...
, misto banc, Zozelina! Ii va prinde bine lui Luny!
Gata, pauza s-a terminat. Ma asteapta carpa de praf.
clauclau spune:
Luny, ma bucur mult ca Mufarinul e mai bine, cat despre soacra, cum au zis fetele, da-i cu ignore, acusica pleaca acasa...
Clodute, chiar ai talent, n-am stiut ca-s facute de tine.
Cris, spor la treaba. Acusica incing si eu fierul de calcat, am o groaza...
Mersi fetelor de aprecieri, ma bucur ca v-au placut pozele.
ramo_cata spune:
luny ma bucur ca mufa e mai bine...
si doamne ajuta sa se refaca ..sa redevina mufarina pufarina atomicosul...
bun bancul lui zoze...
RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI
http://community.webshots.com/user/ramonika8128


mamica de
Sophie, 25 feb 2008