Burtici fericite de septembrie-octombrie (139)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anco spune:

aida, suntem de-o data cu DPN, dar ciar acum sa ne apuce pe amandoua? ca asa ma doare burtica de la nervii pe care mi i-am facut si luasem inainte gynipralul. deci ce sa mai iau ? si eu oricum stau tot intinsa si cam degeaba ca e cam tare burta.



anco 34+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Incerc de mai mult de o juma de ora sa scriu si vad ca n-am putut. Sa vedem acuma... ca deocamdata nu s-a blocat nici calcul nici forumul ca pana acum

Aida daca nu te doare cand stai linisita, eu cred ca e ok, o fi ca o intindere de ligamente. (am impresia ca am mai scris asta, dar am uitat deja daca doar am vrut sau am reusit )

Lucia eu sunt cu morcovul de prematuritate, asa ca am impresia ca daca as avea semnatura ta as fi din ce in ce mai linistita ca bebe e cam pregatit sa vina pe lume. Asta spun acum, sunt sigura ca pe cand ajung acolo voi avea alte frici

Fetelor, eu sunt mai zapacita, asa... dar a zis Moni ca merge undeva? Ca m-apuca grija. Stiu ca pana la 11 a fost minti criminale pe axn si ii place, dar de atunci...

Iulika eu cred ca de euforia momentului nu vei putea dormi la noapte



29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

deci peste o ora schimb semnatura si incep sa intru in panica , ca nu ma pot misca ce ma doare intre picioare , dar daca nu ma misc e ok ... si daca e ceva nu am bagaj , hainute spalate ioc ... singura


Si eu am avut durerile alea intre picioare de ceva vreme..Nu te speria ca nu vei naste..iote eu sunt in 37 si am dus-o cu durerile intre picioare...hai nu te panica
serios? merci , dar cum sa scap de durerile cand ma misc? ca doar atunci ma doare ...



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui angelli


Lutonianaeu i-am spus lui Adi sa faca mmuuuuuuuuuuuuuu cand vede ca exagerez cu mancarea, ca semn de avertizare, oricum s-a oprit de prin luna a 3 a de muuuuu ca oricum nu am percutat.


ha, ce ingenios....mie mi-e ciuda pe mine ca toata sarcina am fost in regula cu mici exagerari asa ....si acum in ultma luna zici ca m-am prostit de tot....am prin sertare, prin frigider,prin rucsac numai bombonele si ciocolatele

Aida o prietena ceva ai sa suni daca e sa ai nevoie de ceva ?
Nu te mai stresa ca nici eu nu cred ca nasti....

Cea mai fericita 35 + cu
AMR 5 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Aida uite ce mi-a aparut tocmai acum pe pagina, cadou pentru tine . e un fel de "update" al celuilalt...

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

aida, cum te doare? adik e de la cazatura sau te doare burta cu bb? ca poate e doar locul unde ai cazut..si atunci, e normal ...zic eu

MangaGirl :-) 32+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Eu azi am fost pe la Ikea, ador magazinul asta, doar ca acum e prea mare pentru mine si cam obosesc pana ajung la casa...a trebuit sa stau jos de vreo 3 ori pe traseu...asta e, daca sunt 2 in 1.
Nu m-am putut abtine si am cumparat o paturica pentru bebe.
Vad ca doar bagajul de spital nu ma incumet sa-l incep de facut, la bebe i-am luat deja destul de multe. M-oi apuca eu si de asta, se vede ca inca nu ma grabesc





_
31+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

cateva poze la 35sapt fix

of, cat m-am chinuit sa intru la voi...am recuperat, imediat revin sa zic ce am de zis, trimis ca sa nu crape netul

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (35+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Aida eu scåpam de durerile alea miscandu-må mai multisor..fårå exageråri..Uite acum am stat mai mult de o ora pe canapea fara så ma misc si am zis ca m-a cråpat cineva in doua intre picioare cand m-am ridicat..Cand påsesc ma rupe..Asa ca incearca så faci mai multi pasi in caså si vezi diferenta..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 37+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Aida uite ce mi-a aparut tocmai acum pe pagina, cadou pentru tine . e un fel de "update" al celuilalt...

29+


why, why, why???

MangaGirl :-) 32+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput