Burtici fericite de septembrie-octombrie (139)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Sunt si eu pe aici, trag cu ochiul pe gaura cheii,cand colo ce sa vezi: IULIKA E MATUSA!!! Felicitari pentru nepotel, LA MULTI ANI ROBERT, sa fii sanatos si voios si sa aduci multa fericire familiei!

Sa inceapa cheful

_
31+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mkunigunda

Sunt si eu pe aici, trag cu ochiul pe gaura cheii,cand colo ce sa vezi: IULIKA E MATUSA!!! Felicitari pentru nepotel, LA MULTI ANI ROBERT, sa fii sanatos si voios si sa aduci multa fericire familiei!

Sa inceapa cheful

_
31+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.



Treci te rog pe la tava de bauturi si serveste u påhårel..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 37+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Anco, nu mai fii nervoasa, ca nu merita nimic din lumea asta sa te superi acum, mai ales ca ai avut o zi atat de minunata, ai gasit exact ce cautai pentru bebei.
Cele rele sa se spele, cele bune sa se-adune!

_
31+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

multumesc iulika si mkunigunda
stiam eu ca voi sunteti cu mine. mai sunt putin afectata de intamplare, dar trebuie sa-mi treaca de tot.
luto, intru si eu in cercul tau, "i'm anca and i'm a cow" tot de la dulciuri, asa ca NU, eu nu le vreau pe ale tale ca si asa bag destule in mine..



anco 34+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

deci peste o ora schimb semnatura si incep sa intru in panica , ca nu ma pot misca ce ma doare intre picioare , dar daca nu ma misc e ok ... si daca e ceva nu am bagaj , hainute spalate ioc ... singura



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

deci peste o ora schimb semnatura si incep sa intru in panica , ca nu ma pot misca ce ma doare intre picioare , dar daca nu ma misc e ok ... si daca e ceva nu am bagaj , hainute spalate ioc ... singura



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

important e sa nu te panihezi. ai sunat doctorul, just in case?

MangaGirl :-) 32+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

deci peste o ora schimb semnatura si incep sa intru in panica , ca nu ma pot misca ce ma doare intre picioare , dar daca nu ma misc e ok ... si daca e ceva nu am bagaj , hainute spalate ioc ... singura



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


Si eu am avut durerile alea intre picioare de ceva vreme..Nu te speria ca nu vei naste..iote eu sunt in 37 si am dus-o cu durerile intre picioare...hai nu te panica

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 37+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Aida, stai intinsa si gandeste-te la ceva ce te face fericita. O sa vezi ca se amelioreaza.
Daca nu poti sa te linistesti, suna doctorul.
Suntem alaturi de tine, important e sa incerci sa te stai linistita, poate te lasa si durerile.

_
31+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelli spune:

Yuhuuuuu, Iulika felicitari pt nepotel!!
Deci azi bem iar la greu
Aidaai grija de tine, spun si eu ca Iulika nu-i musai cu durerile intre picioare sa se intamle ceva dar sa te asiguri ca esti in legatura cu cineva sa te ajute!
Lutonianaeu i-am spus lui Adi sa faca mmuuuuuuuuuuuuuu cand vede ca exagerez cu mancarea, ca semn de avertizare, oricum s-a oprit de prin luna a 3 a de muuuuu ca oricum nu am percutat.

Adrianasi Andreas(28.07.2006)
baby Iannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

si eu am aceeasi problema...dulciurile...nu trece zi fara sa le simt nevoia. si dk m-as opri la o bucatica de cioco nu ar fi bai...dar dupa cun am spus...eu mananc juma de kil de tiramisu o data. si vad ca nu ma mai incape nimik la pulpme...

MangaGirl :-) 32+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput