Burtici fericite de septembrie-octombrie (136)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui mkunigunda

Techila sa fie intr-un ceas bun!

Ralucapaun, la ce iti folosesc treptele, daca nu sunt indiscreta? Sa inteleg ca ai cada la inaltime ?

treptele sunt ca sa nu alunece pe 'perle'



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Uauuuu am crezut ca bilele astea sunt ceva perleeee

Dar sa stiti ca pentru noi au aparut, ca zice si de biberoane

29+


Foarte tare!

a dat steaua GOOOL!!!

_
31+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

Citat:
citat din mesajul lui mkunigunda

Techila sa fie intr-un ceas bun!

Ralucapaun, la ce iti folosesc treptele, daca nu sunt indiscreta? Sa inteleg ca ai cada la inaltime ?

treptele sunt ca sa nu alunece pe 'perle'



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine




Baby

35+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Sa traiasca si sa va poarte cu bine sanatosi! .

Uite cine-i mai destept aici si a facut legatura scari-perle

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

Citat:
citat din mesajul lui anco

aaaaaaaaaa, stiu ce mai vroiam. sa rad tare, atre de cadoul pe care ti-l doresti raluca.



anco 33+???? si

poze
ca sa vezi ca nici eu nu am stiut daca sa postez rasul sau nu
... si vrei sa zici ca nu ai datele trecute in lista?



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine



pai nu draga mea, dar eu nu-mi fac probleme absolut deloc.

anco 33+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

anco da repede datele si cine nu le mai are trecute in lista ... parca nici andrecluj nu e trecuta ... haideti sariti cu datele de legatura



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

anco, pai scrie-le repede ca repara acum aida sau raluca asemenea nedreptate ce s-a infaptuit, neintentionat desigur....
va roooooog fetele, bagati pe anco in lista, altfel nici n-o sa stim cand sa ii zicem "la multi ani"

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

acum ce faceti ? cautati produse de tavaleala?



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

techila, dai de baut. da de baut asa bine, ca eu nici de ziua mea nu m-am putut imbata. am facut si eu o data 30 de ani si atunci nimic, nici tu de baut, nici tu de fumat, nici tu de dansat. nimic. deci, techila, iei x trailul si bagi un off road prin tara. cand ajungi la alba dai unsemn si ne imbatam , noi 2 si 4 pici si cati patrupezi vrei tu. sa o folositi sanatosi!

anco 33+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Daca tot vorbeam de cumparaturi astazi, carucioare Peg Perego gasesc undeva in Bucuresti?

Ref. la patuturi pliante si saltele aferente, la mondo carp incearca si vezi ce marimi au, preturile sunt ok.

_
31+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput