Burtici fericite de septembrie-octombrie (136)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

acum ce faceti ? cautati produse de tavaleala?



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


nu nu, ca dupa tavaleala se lasa cu bebei

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

ha ha, ha eu m-am fofilat cu datul de prajituri si de baut de ziua mea! ca a cam trecut
deci DN 11.06.1979, UM 12.12.2008, DPN 15.09.2009 si bebii, stiti voi, ce stiu si eu. cam atat cred.



anco 33+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

aoleo cucoanelor, daca maiscriu 4 mesaje pot sa imi trec acolo sub semnatura cuvinte d-alea reprezentative pentru mine.....ce ma fac????ca nu m-am pregatit psihic pentru asemenea moment....nu stiu ce sa scriu...cum sa ma definesc.......of...

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

of of of, anco pai chiar asa? Sa scapi tu nesarbatorita?

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carinablanca spune:

Multumesc de sustinere anco. Nu ma nelinisteam dar parca asa de de dragut mi se pare ca fiecare dintre noi apare acolo in lista.

Techila felicitari pentru achizitie.

Ma bag la TV (dr House si apoi la 2 Barbati si jumatate - asta din urma daca a mai fi dupa meci) si apoi incerc un.

Sa vedem daca imi iese.

Noapte buna.

35+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

anco deci noi nastem in aceeasi zi vrei sa tipam stereo la doctori?

techilo deci zi si mie sa inteleaga si capul meu obosit ce masina va luati? x trail sau focus cu 2 usi? ...



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

aoleo cucoanelor, daca maiscriu 4 mesaje pot sa imi trec acolo sub semnatura cuvinte d-alea reprezentative pentru mine.....ce ma fac????ca nu m-am pregatit psihic pentru asemenea moment....nu stiu ce sa scriu...cum sa ma definesc.......of...

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare


eu am stresul asta de ceva vreme

De aia mi-am facut si glowul, sa scap de ceva puncte, ca nu suportam sa am puncte de status din ala si sa nu stiu ce sa scriu...

Eu ma simt asa, fara nici o fraza care sa ma defineasca. Dar tu ai una chiar la semnatura, scurteaz-o cumva si gata! "Mamica de doi caini si doua putze" e prea de tot?

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui mkunigunda

Daca tot vorbeam de cumparaturi astazi, carucioare Peg Perego gasesc undeva in Bucuresti?

Ref. la patuturi pliante si saltele aferente, la mondo carp incearca si vezi ce marimi au, preturile sunt ok.

_
31+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.



Merci, am sa-i sun maine, poate fac si pe comanda.



Baby

35+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui mkunigunda

Daca tot vorbeam de cumparaturi astazi, carucioare Peg Perego gasesc undeva in Bucuresti?

Ref. la patuturi pliante si saltele aferente, la mondo carp incearca si vezi ce marimi au, preturile sunt ok.

_
31+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.



cel mai bine pe net, am mai vazut la kika, dar prea putine...slabut peg perego la noi in magazine...ti-am zis, pe net

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Citat:
citat din mesajul lui techila

aoleo cucoanelor, daca maiscriu 4 mesaje pot sa imi trec acolo sub semnatura cuvinte d-alea reprezentative pentru mine.....ce ma fac????ca nu m-am pregatit psihic pentru asemenea moment....nu stiu ce sa scriu...cum sa ma definesc.......of...

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare


eu am stresul asta de ceva vreme

De aia mi-am facut si glowul, sa scap de ceva puncte, ca nu suportam sa am puncte de status din ala si sa nu stiu ce sa scriu...

Eu ma simt asa, fara nici o fraza care sa ma defineasca. Dar tu ai una chiar la semnatura, scurteaz-o cumva si gata! "Mamica de doi caini si doua putze" e prea de tot?

29+


Clar trebuie sa fie cu putze!!!!!

Baby

35+ Natalia

Mergi la inceput