Burtici fericite de septembrie-octombrie (136)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anco spune:

luto, maine dimineata voi fi cu siguranta ok ca mi-a trimis mama lapticul pentru cacao

carina, nu te necaji ca nu te baga cineva in seama, toate fetele te baga inseama, nici eu nu am datele trecute in fata, le-am trimis o singura data cred si atunci nu le-a introdus nimeni, dar pentru aia sunt (sper)in gasca cea faina.

techila, mor...ce masina v-ati luat?ca si noi cu 2x2chestii ne vom descurca cam greu cu golful nostru, desi am noroc ca umblu mai mult eu cu el ca soatza are renault megane de servici, care il foloseste si acasa si putem merge cu el oriunde in tara, dar in afara...tot cu al nostru.

nu stiu daca mai vroiam sa zic ceva dar daca imi amintesc , revin.



anco 33+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

aaaaaaaaaa, stiu ce mai vroiam. sa rad tare, atre de cadoul pe care ti-l doresti raluca.



anco 33+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui anco

aaaaaaaaaa, stiu ce mai vroiam. sa rad tare, atre de cadoul pe care ti-l doresti raluca.



anco 33+???? si

poze
ca sa vezi ca nici eu nu am stiut daca sa postez rasul sau nu
... si vrei sa zici ca nu ai datele trecute in lista?



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Eu acuma citeam povestea Mariei de la nasterea lui Alex. Ca de obicei, ma emotioneaza teribil orice poveste de nastere. Si uite ce bizar, cu simtitul contractiilor, ca te-au durut mai tare cand arata aparatul ca ele sunt la jumatate... N-am inteles ce procedura dureroasa a trebuit sa faca doctorul.... poate ne explici, Maria, cand mai intri.

Dar in rest, din povestea ta reiese ca totul ar fi mers destul de rapid. N-am avut rabdare sa mai citesc inainte de mesaj sau dupa, dar am inca o intrebare: de ce erai la spital (si celelalte din salon la fel) daca nu aveai contractii si nu s-au rupt membranele? Eu ma gandeam sa merg cat mai tarziu tocmai ca sa nu ma sperie lumea pe acolo...

Si... vedeti, fetelor, ca in 2004 lumea mai facea si plimbari, si mai avea grija de casa... erau la capitolul 40 cand deja nasteau, nu ca noi

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

Citat:
citat din mesajul lui anco

aaaaaaaaaa, stiu ce mai vroiam. sa rad tare, atre de cadoul pe care ti-l doresti raluca.



anco 33+???? si

poze
ca sa vezi ca nici eu nu am stiut daca sa postez rasul sau nu



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


Pai de ce radeti?!?! Este de-a dreptul insuportabil sa vrei sa cobori din cada si sa nu ai treapta..Pai spuneti si voi..E posibil asa ceva?!?!

Baby

35+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Uauuuu am crezut ca bilele astea sunt ceva perleeee

Dar sa stiti ca pentru noi au aparut, ca zice si de biberoane

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Techila sa fie intr-un ceas bun!

Ralucapaun, la ce iti folosesc treptele, daca nu sunt indiscreta? Sa inteleg ca ai cada la inaltime ?

_
31+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralucapaun



Pai de ce radeti?!?! Este de-a dreptul insuportabil sa vrei sa cobori din cada si sa nu ai treapta..Pai spuneti si voi..E posibil asa ceva?!?!

Baby

35+ Natalia


Påi daca ai un metru juma cu mainile ridicate..ca mine uite ca mai ai nevoie..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 36+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui mkunigunda

Ralucapaun, la ce iti folosesc treptele, daca nu sunt indiscreta? Sa inteleg ca ai cada la inaltime ?



glumeam..

Baby

35+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

netul meu merge ca un dos...zici ca-s in pestera de varf de munte...
multumim de aprecieri pentru noua voiture, deja ne certam ca el zice ca fi-me va merge in portbagaj...s-o creada el...merge ma-sa acolo, fi-mea merge unde vrea blana ei.
anco, tu nu ai de carat si javra si nu stai pe camp sa faci off road in fiecare zi, daca ploo sau ninge...nu maizic...asa ca e bun si golfuletul. mie imi ramane focusul, prietenul meu
era bine daca ne aproba banca un credit mititel sa luam sh, dar cum nu ne mai da nici 1 leu la ce credit avem....l-au fortat pe sotz sa ia masina noo...el nu vroia..nu nu...
pe noua masina o cheama nissan x trail...sa traiasca multi ani fericiti si sanatosi cu fam borcila (adica noi )

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare

Mergi la inceput