Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (166)
Raspunsuri - Pagina 21
sanziana27 spune:
Noi avem domicilii diferite
si trebuie sa luam certificatul de casatorie dupa noi sa se inteleaga ca legatura e de sot-sotie nu de potrivire de nume....si faza urmatoare e: si copii cu cine stau? cu mama sau cu tata?
cu amandoi, dar la domiciliul mamei....
Asa ca viata e asa de simpla, dar nu stiu de ce nu o inteleg unii!
Mamica fericita de boboci de toamna:
Dragos Mihai (26 septembrie 2006) si David Gabriel (8 octombrie 2008)
Despre cei doi D
dyanira spune:
Nausica 
Lumi eu nu am gasit cascaval fara sare.
Andy.p 
Lidia cum e Iza?Ai aflat ce inseamna nr de trombocite crescute?
Piolica esti tare cu numele![]()
O intrebare:
Cat timp dati dintr-o mancare bebeilor?De ex dintr-o supa le dati doar in ziua cand o faceti?
Diana
mamica fericita de
ANDREI TUDOR
luminita2008 spune:
dya, ptr pranz eu le gatesc de regula 4 portii, ptr max 2 zile. 
Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008
_
"Oricum ar fi, ai in fata o zi, mergi spre ea!
Si nu uita:
Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad, se duc pe un alt cer."
anca81 spune:
Diana, 48 de ore tin eu mancarea cu carne in frigi, mixez si pun in borcanel, pe raftul de sus, practic 3 pranzuri. Nu mai congelez din cauza ca orice mancare a Carlei trebuie musai sa contina cartof alb iar cand se dezgheata nu arata prea bine si nici nu e gustoasa. Mesele care contin galbenus si peste sunt in portii unice, pentru o singura zi.
Anca &
Carla (13.08.2008)
julax spune:
Dyanira,eu gatesc pentru doua zile,ma refer la supa/ciorba,adica fac azi si am si pentru maine.Iulia,mamica de Ioana
(24.09.2008)@ Alex
(24.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=16a7ba4b14da74203c245e&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
Miniclipuri
Poze si filmulete
ratonelu spune:
dyanira,bineeee...chiar sunt ofticoasa![]()
rox, are omu o are si tu, draguta ca de obicei , pac, nitica sare ...presari!
am io un ac...d-un cojoc...
lidia, doct mi-a prescris fenistil...de ce sa am grija?
era plin de bube aseara
ada, ce eroina, domle', ce tot spui acolo...multa sanatate!
lumi, piolica..multumim
unde pleaca Nocom...si Nikolici? meeeyyy...tu cred ca mergi la mare si nu vrei sa spui.
moamaaaaaa
ratonelu spune:
bine, m-am bazat pe voi...si nu mi-a cumparat niciuna nici costum de baie, nici papuci....presimt ca ma duc acasa si nici bagajele nu mi le-ati facut!!!1


halal pretene!
v-am pupacit pe toate....(inclusiv pe bighideanu ala milog)....si am plecat acasa!
si la noapte la mare...sper sa vin bronzata macar pe-o mana....aranjez cu sasha sa vedem....poate ma lasa!
oresimt ca plec cu un cochil terorist si ma intorc cu unu cuminte precum o fetita(
si m-am intors de pe campiiii )
va pup pe toate, nu nominalizez ca sa nu uit pe nimeni....
Nausica spune:
bey, eu nu mai dau pe la Bighidel, ca mi se rupe inima sa-l vad tot la spital. pai ce facem aici?
Nausica si Ania
poze
"(...)It is probably better not to sin at all, but if some kind of sin you must be pursuing,
Well, remember to do it by doing rather than by not doing." (Ogden Nash)
ratonelu spune:
baga linku sa-i mai dau un vot...asa inainte de plecare
io cred ca-i ipohondru, parol!
