| Citat: |
| citat din mesajul lui dyanira Nushulica noi avem masinuta 4in1 de la Chicco dar Andrei nu e prea incantat de ea acum imi si pare rau ca am dat banii pe ea dar poate mai incolo o fi mai incantat cine stie.De acum inainte eu am zis ca nu ii mai cumpar jucarii decat cu el de fata sa vad daca apare o licarire in ochisorii lui cand le vede. |
e instabila complet ! si nici sa o folosesti ca antemergator nu merge ca e prea usoara. si dracia aia care are butoanele de fac zgomot pe ghidon se scoate instant, a fost primul lucru pe care l-a facut Alex cand l-am urcat in ea, asa ca o arunca pe jos si pe urma nici nu mai are nici un fun .. 