Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (166)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sept-oct2008 spune:

Poftiti la capitol nou

Babytza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyanira

Nushulica noi avem masinuta 4in1 de la Chicco dar Andrei nu e prea incantat de ea acum imi si pare rau ca am dat banii pe ea dar poate mai incolo o fi mai incantat cine stie.De acum inainte eu am zis ca nu ii mai cumpar jucarii decat cu el de fata sa vad daca apare o licarire in ochisorii lui cand le vede.




si noi avem masina asta si nici nu se uita la ea. noroc ca a primit-o cadou ca imi parea rau de bani. sa va mai spun ca s-a si rasturnat de 2 ori cu ea pe gresie ?? e instabila complet ! si nici sa o folosesti ca antemergator nu merge ca e prea usoara. si dracia aia care are butoanele de fac zgomot pe ghidon se scoate instant, a fost primul lucru pe care l-a facut Alex cand l-am urcat in ea, asa ca o arunca pe jos si pe urma nici nu mai are nici un fun ..


Mergi la inceput