Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (124)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sherbi spune:

multumesc, roxi pt. laude.
eu cu sotul am amenajat-o singuri, dar ne-am rupt cracii zilnic la bucuresti dupa materiale. idei am furat din reviste de profil. plus ca multe idei au venit pe parcurs, in functie de ce materiale cumparam. casa e terminata, insa nu este decorata in totalitate, poze, tablouri si alte mici piese de mobilier. si mai e si gradina de care o sa ne ocupam din toamna.
ma bucur ca-ti place mansarda. eu o ador.
daca aveti drum spre mare vreodata, sau nu numai, va asteptam pe la noi.
valabil pt. toate fetele.

Violeta, mami fericita de david alexandru (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Kitty poate fi o lipsa de vitamina A eu asa stiu despre descuamarea pielii de pe maini si talpici,poti sa iei de la farmacie vitamina A uleioasa si sa-i masezi manutele si talpile.
Edy si acum baga cate 1l de lapte pe zi adica el la fiecare masa in afara de mancare vrea lapte,nu-i lapte e jaaaale,cumpar un bax de lapte pe saptamana.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3
Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramar spune:

Buna fetelor!

Am aterizat si noi de vreo ora,de vineri am fost plecati la munte,ne-a facut sotul o surpriza stia ca saptamana asta urmeaza sa ma operez si nu mai putem pleca si cand a ajuns vineri acasa mi-a zis sa fac bagajele ca plecam.A fost super fain ne-am distrat,relaxat dar maine urmeaza ce e mai greu,la ora 16.30 sunt programata la operatie,sper sa trec peste toate cu bine.

Am fost si pe la fabrica la Melania si i-am luat la Arianna 3 perechi de pantofi,ghetute au preturi foarte bune fata de magazine.

Va pup si ma duc sa ma odihnesc sunt tare obosita de pe drum iar maine ma asteapta o zi grea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menuet spune:

[quote]citat din mesajul lui lauramar

Buna fetelor!


Am fost si pe la fabrica la Melania si i-am luat la Arianna 3 perechi de pantofi,ghetute au preturi foarte bune fata de magazine.


Laura ce inseamna preturi ''f bune fata de magazin?'' Spre ex la noi in Carefour o pereche de piele ghetute Melania e 80 ron.Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramar spune:

Menuet i-am luat ghete din piele si pantofi la 40 ron perechea,dar erau si cizmulite la 159 ron din noua colectie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menuet spune:

Citat:
citat din mesajul lui lauramar

Menuet i-am luat ghete din piele si pantofi la 40 ron perechea,dar erau si cizmulite la 159 ron din noua colectie.

POZE


Oauuu preturi bune intr-adevar.Cizme la 159 n-are decat sa isi ia ea cd o face 20 de ani ca eu nu dau atatia baniUnde este fabrica?Poti sa pui nite poze sa vad si eu cum arata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

sherbi bine ai revenit pe aici Superba casa
Mansarda m-a dus cu gandul la o emisiune despre casele unora si altora... a Mihaelei Bilic (nutritionista vedetelor )

Ela nu stiu ce papusi ar putea fi mai rezistente
Fii'mea deja vrea numai Barbie, printese si alte alea... Dar pt. mandre mai mici chiar nu stiu... mai sunt cele de panza... daca-i plac...

Kitty ma lasa bateriile... am momente cand simt ca nu mai pot, ca nu mai vreau Bine ca-mi trece repede...




Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramar spune:

http://family.webshots.com/photo/2302871180101685324KLTyde?vhost=family incepand de aici sunt pozele cu pantofiorii,mie mi-au placut,i-am luat nr 23 ca 22 deja o strang.Fabrica este la iesirea din orasul Alejd cam la 40 km de la Oradea.Erau pt copii mai mari si la 14 ron lichidare de stoc,sau nr care au ramas cate o pereche,doua la 20ron.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Lauramar, tinem pumnii pt dupa-amiaza asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biky spune:

buna!
sau nu-i a buna?

Am citit doar ultimul capitol, ceea ce e foarte rusinos , dar nu am timp! Ma credeti, ori ba ?!?

Noi suntem bine, Caterina este sanatoasa, vorbareata dar tot slabuta cum o stiti (11kg)! Nu am poze noi, puse in album, dar sper sa ma invrednicesc mai pe la toamna sa le pun! Andra se ocupa cu produse Avon, face calendare personalizate si merge in fiecare zi la dansuri de societate....e foarte ocupata in vacanta asta .
Noi am fost la munte la V.Dornei 1 saptamana dar fara fete, urmeaza sa plecam luna aceasta la mare cu ele.

Kitty - cred ca este vorba de lipsa de vitamina A. Cred ca e bun un unguent, dar si un tratament oral daca nu se indreapta situatia!
ca sa nu mai fi suparata pe mine!

Roxanici - pe faza ca intotdeauna.... Raresu-i tot cel mai frumos baiet din galaxie?

Sherbi - frumoasa casa....bestiala as putea spune.....dar imi inchipui si care a fost investitia de timp, stres si bani!
David parca e fetita ...frumoasa camera de pirat si baia!
Si am mai observat ceva...ai multe ceasuri...parca si in baie am vazut!

Diana - spor la treaba in conmtinuare si nu te lasa....abia asteptam sa vedem poze si cu casa ta!

Lauramar - nu stiu despre ce operatie e vorba, dar iti urez bafta!

pupici si sper sa reusesc sa intru mai des pe aici!

fitzoasele mamei Caterina 22.03.2007 si Andra 20.11.1995

Mergi la inceput