Burtici fericite de septembrie-octombrie (132)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Gata, am plecat ca s-a razvratit Atomix rau si nu-i mai place pe scaun.



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 33+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Noapte buna Mary ..si Mony

Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui daciana.ilie


sry fetelor dar ma cam lasa neuronii ... si nu din cauza febrei (pt ca e 36.8 temperatura (apropo, cum Aida nu e temperatura decat peste 38.5; eu stiam ca in jur de 37 este deja stare febrila si ce e peste e temperatura....)

of of , de la 37-38,5 este stare subfebrila , iar de la 38,5 in sus este stare febrila ... eu asa stiu si zau ca am avut probleme ...



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ok , nici eu nu mai pot sta in fotoliu si Laci vad ca sforaie deja



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

acum ca a venit iulika, ma bag la nani ca de mult mi se inchid ochii. noapte buna, va pup

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (34+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare


Noapte bunå..

Si fetelor nu va mai nelinistiti ..V-am spus ca sunt obisnuitå så 'circul' mult atunci cand e vreme frumoaså..pe cuvant ca a fost vreme foarte faina pt Suedia..

Si så stii ca vå voi scrie si din spital sau pe drum så stiti..Si eu vreau ca voi så stiti cand a sosit momentul pt mine.. Pt ca am impårtåsit atatea cu voi e si normal ca imi voi gasi puteri si in cele mai crunte dureri så va scriu un mesaj lesinat de genul..''Vine Bruce!!''.... La fel cum si eu vreau så stiu de voi så ma gandesc la voi så facem galerie..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 36+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

iuliko scumpa ca intotdeauna

time out pana la
la burticele



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Aida vise placute mami

Iulika ce ma bucur ca te-ai plimbat si eu incerc sa ies zilnic din casa ca sa iau aer curat si sa ma misc dar ma plictisesc repede sngura si ajung tot in fata calculatorului
dar e bine si asa putin decat deloc miscare.

Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

gata Aida ... updatat "baza de date" cu noua informatie ;

Lutoniano ... te-ai tirat? stii ca si eu ma simt mai apropiata de bebe din burtica? asta de cand (acu o saptamana) l-a apucat un sughit rau rau de tot si nu mai stiam ce sa fac de dragul lui ca sa-i mai treaca un pic macar; si ma mai induiosez, asa ca proasta, atunci cand mi se face foame si ma pregatesc sa mananc se mai intampla sa coincida cu momentul in care mi se umezesc sanii de colostru si-mi inchipui ca ..uite ..probabil ii era si lui foame ...si eu ma gandeam doar la foamea mea

daci


33+ Darius Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Luto te inteleg perfect så nu crezi ca eu as iesi singura..Niciodatå.. Urasc singuratatea si de plimbat singura nici atat..Eu tre så dau din gura så discut så comentez ce vad, ce miros..Chiar daca e o plimbare scurtå..

Si acum avem si rudele din Romania aici si am iesit cu ei..azi am fost in alt oras la vreo 80 de km de Stockholm..

Si stau acum si ma mir cum de sunt asa fresh..Am unele zile de ma scurg, nu mai am puteri nici så ma duc la toaleta si unele zile de zici ca sunt o gazelutå..


www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 36+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

daci sunt aici :) lasa ca va veni vremea cand va papa el mai intai si mult mai tarziu vei papa si tu ceva

iulika si eu am sesizat asta, intr-o zi am facut curat, am strans prin baie, am pus la spalat si ma simteam atat de normala si plina de energie si am alte zile in care nu ma pot mobiliza sa ma dau jos din pat sau sa ma imbrac.....
Dar stiu ca e normal asa ca ...nu mai avem mult si ne revenim.

Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput