Burtici fericite de septembrie-octombrie (132)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

madalina ce figura esti.....tu vezi mai moni....cum stau ele in spatele perdelei si cum zici ceva cum hop si ele
ar trebui sa mai pomenim fetele...ca sa mai apara :)


Cea mai fericita 34 + cu

ntz ntz ntz , am vazut si eu , hm



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Ma bag si eu la Anatomia lui Gray,ne citim dimineata,v-am pupat.
Noapte buna

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 35+, cu -Razvan


_

AMR - 3 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Mada, ma bucur ca ai intrat sa ne zici ca esti bine

Daci, si eu am facut proba atunci cand m-am internat si doc a mea mi-a gasit la clasic 16 cu 9 si la ala aveam 12 cu 6... bine, posibil sa am treaba aia cu sindromul halatului alb plus emotiile ca ma interna si trebuia sa stau in spital... nu stiu, ca peste noapte cat m-au monitorizat a fost de aviator.

Cat despre Alienul meu care da din coate si din fund toata ziua, mama mi-a spus ca o sa fie un luptator, ca inseamna ca da din coate sa-si croiasca un drum in viata . Asa frumos mi s-a parut... si eu mor de dragul lui cum se plimba el prin burtica pe acolo. Data trecuta n-am experimentat asa ceva si acum ma bucur si ma uimesc la fiecare miscare de genul de parca ar fi cel mai important eveniment din viata



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 33+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Da tu, cum e sucul Nestea au scos astia si inghetata, sti tu, nu din aia cremoasa ci pur si simplu apa dulce, colorata si inghetata, pe batz ca cica n-are colesterol



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 33+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

LUTO,AIDA
Pai sa nu isi faca lumea griji ca am patit ceva


32+ IRINEL ANDREI



BEBELICA MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Mie imi pare rau pt ca la inceput erau cateva fete care scriau destul de des si care au disparut in ceata rau de tot. Mi-ar placea sa mai stiu ceva despre ele si bebici Sper sa fie sanatosi cu totii.



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 33+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Cristina daca iti faci damblaua pui si niste poze..Cred ca iti va sta super bine..Mie imi plac coditele ca sunt si mai usor de suportat vara si ma face si mai copilas..
Si am vazut diferenta dintre poze..Si iti sta super bine cu pårul mai inchis la culoare..

Mai am putin si va ajung..



www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 36+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina84

LUTO,AIDA
Pai sa nu isi faca lumea griji ca am patit ceva

pai foarte bine , e super , dar ai voie sa intri si la discutii ... asa ca ia masuri



Aida ... 33+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

Da tu, cum e sucul Nestea au scos astia si inghetata, sti tu, nu din aia cremoasa ci pur si simplu apa dulce, colorata si inghetata, pe batz ca cica n-are colesterol



vaii am mancat si eu odata o scarbosenie ca aia de care zici...e asa ca o gheata fina....bleahhhhh....si arata asa fain ambalajul....si cand am vazut ce mi-am luat

Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

parca Ionika fu la dr si expediata cu "sunt bine atat colul cat si bataile inimii" ...omg ..ai mai dat si bani .. ca de asteptat ai asteptat ... io nu zic sa te superi acum dar nu ai reactionat deloc?; hemoglobina 9 ...? hmmmm ; cat despre mancare rapida ..cred ca e tardiv si oricum nu ma pot gandi decat la rosii cu branza ..asa mare bucatareasa sunt ;

vai Iulika, m-am linistit si eu ca te-ai intors de la plimbare ;

anadomnica - si eu cred la fel; adika ca pana la o anumita varsta unii copii mai vad ingeri ..sau ca sa ma exprim mai pretentios .. au perceptii extrasenzoriale ;

Devylla - multumim de vestile bune ... parca imi creste si mie sufletul cand aud de ele ...

idem - mersi Tequila ca ti-ai luat inima in dinti si ai sunat Mimikoasa si ne-ai spus de bine;

sry fetelor dar ma cam lasa neuronii ... si nu din cauza febrei (pt ca e 36.8 temperatura (apropo, cum Aida nu e temperatura decat peste 38.5; eu stiam ca in jur de 37 este deja stare febrila si ce e peste e temperatura....)

va si nb

daci




33+ Darius Alexandru

Mergi la inceput