Copilasi din 2002 *63*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Nina-scuze, da' nu fac asa cafea buna si spumoasa

Chiar!! E vineri!!!

cristina si Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Ma bucur ca vi=au placut pozele..eu cand plec undeva sunt fascinata de peisaje,si aici chiar am avut ce vedea....imi pare rau ca nu am putut lua cu mine aerul acela curat,ne venea sa tot respiram adanc sa ramana un pic cu noi

Cris a fost superb,o vreme ff frumoasa,nici cald ,nici frig,un pic de soare..Boga a fost o mica parte a excursiei noastre,cel mai mult am stat sus la Cetati.Pozele cu baietii au iesit ff bine

Nina multumim de cafea.

Sanzi frumoase pozele,balaceala cat cuprinde

CristinaC ce dragutz obicei

Katty,Nico

Laura, Andy (07.04.2002) &Alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Ploua, ploua....
Daca vreti sa va amuzati, un pic, intrati la Afla ce ai facut de ziua ta.
katty, vad ca a facut-o, deja.
Cristina, gustul conteaza !
Laura, si eu sunt fan peisaje frumoase !
Merg sa vad pozele, care cum pot !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Pe mine ma cam doare un genunchi... de la vremea asta. Deh, batranetile!!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Nina-super!!

Nico-ce batraneti?? Nu se zice asa!! O fi de la dansu' din club, sau poate tocurile prea exagerate...hmm...

cristina si Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Cristina, tocuri?? Club??? Ma confunzi! Mai degraba copil mamos, mijloace de transport in comun neadaptate nevoilor mamicilor cu copii mici (trebuie sa iau caruciorul in brate sa urc in autobuz!!!).

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:


Am vazut mai toate pozele, ca iar mi-a jucat feste webshots-ul.
Cristina_C, obiceiul acesta cu aruncatul copilului, se facea la gradinita Waldorf, unde a fost Cristinuca, la aniversarea copilului.
Educatoarea cu mama, luau copilul pe brate(ca intr-un scaun) si-l leganau de atatea ori, cati ani a implinit copilul. Iar la varsta implinita(ex., 6 ani) il aruncau in fata, sa intre in al 7-lea an de viata.
Sinzi, faina distractie la voi, in curte ! Mi-ar place si mie !
Ce a crescut Mara si Blaze !
Eu ii las Cristinei alocatia(e si dubla) sa-si cumpere ce vrea din ea. Ba o strange, ba isi mai cumpara cate ceva(papuci, carti, bluzita, jucarii). Luna trecuta a tinut-o pt. zilele orasului, ca tare scumpe sunt minunile acelea de joaca pt. copii.
Laura, multumesc pentru peisajele frumoase !
Cristina22, fain e si la tine in curte !
I-am vazut si pe cei 2 prieteni frumosi, cat de bine se simt impreuna.
Tu si Laura, aici, pe forumul DC, v-ati cunoscut ?
Ce blonzi sunt Andy si Alexia ! Seamana cu tine, Laura ?
Prima si prima data(cam in urma cu 1 an), cand ne-ai aratat poze cu Andy si Alexia, eu nu observasem sa fie blonzi.
Nico, lasa batranetea pensionarilor ! Noi mai avem mult pana la ea.
Numai la mine ploua ?


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Nina-daaa, pe forum ne-am cunoscut.Laura mi-a fost draga de la inceput. Iar baietii se inteleg bine.Si cei mici, da' si cei mari.

La noi s-a innorat iar.Parca se pregateste de ploaie.

cristina si Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Ce prietenie frumoasa s-a nascut, intre toti membrii familiei, pana la urma !
Se vede ca nu prea am de lucru, nu ?
Am facut si o plimbare prin ploaie, intre timp. Sefu' e plecat si n-am cum sa plec si eu, mai repede. Cineva trebuie sa fie la post.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

timp de DC, tot ne face noi si daca am avea de lucru.Io-s acasa, chiulesc de la treburi casnice.
Azi vine frumoasa Kiki in intampinarea ta?

cristina si Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput