Copilasi din 2002 *63*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Cristina22, o ajuns soarele la tine ? La mine au venit nori grei de ploaie, parca vine seara, asa s-a innourat. Si dinspre vest s-a innourat.
Nicoleta, cui nu-i place la cumparaturi ?
Lucia, multumesc ! Mai am 6 zile lucratoare, pana atunci !
Da, e lucru stiut ca stresul cauzeaza scaderea imunitatii si atunci, e liber la boli.
Sper sa nu inceapa ploaia, pana nu ajung acasa. La ora 16, ies de la serviciu. Si daca nu ma opresc la cumparaturi(), in 20 d emin. sunt acasa.




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Luciiiiiaaaa! La ora 8.41 scriam! Ce sa-ti fac daca suntem decalati cu orele... Lasa, ca nu ai stiut.

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Ma bucur ca v-am delectat cu melcii nostri .
si pentru tot ce-ati scris despre Robert.
Apropo de cumparaturi, euchiar trebuie sa merg maine pentru ca suntem invitati sambata la un botez si trebuie sa iau un cadou si, cu ocazia asta, si ceva de imbracat pentru mine.
Si aprpo de an scolar, nu stiu inca structura, ci doar ca aici (nu in toata Germania) incepe pe 15 septembrie.

Ma simt vinovata ca citesc in viteza si nu totul si imi cer scuze -cand mi-e lumea mai draga imi apare "disconnecting", resetez mobilul insa conexiunea e destul de proasta, de-abia astept sa intru de pe fix si sa nu mai am problemele astea.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Ceva amuzant: poza traditionala de sfarsit de gradinita cand, in ultima zi, copiii sunt aruncati la propriu de care educatoare in bratele parintior asa ca am trecut si noi prin asta acum o saptamana: http://family.webshots.com/photo/2505305440104246719VHMWPe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Buna seara.

Asta am facut noi azi..a fost ff frumos,pun poze si revin maine ca sunt rupta

http://family.webshots.com/photo/2528429390104517296vEGJyT

si o noapte linistita tuturor.

Laura, Andy (07.04.2002) &Alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Noi trebuie sa facem o pauza de la cumparaturi...de cand ne-am intors din Romania...am luat atat de multe chestii!!! haha...si pentru noi...dar cele mai multe pentru David!!!
Asta in primul rand ca toti i-au dat bani si a strans o considerabila suma de bani si l-am lasat sa se lafaiasca in jucarii...deci de cam 2 sapt isi cumpara ce vrea (l-am lasat pe el sa aleaga ORICE isi doreste), nici mos Craciun nu aduce atatea cadouri!!!

Cristina_C, simpatica traditie!!!!!

Andy, ce poze frumoase!!!! Asa imi place peisajul romanesc!!!!

Am pus si noi poze cu distractia de vara:
http://community.webshots.com/album/573721723SPiwCa

Sinzi , Radu si David psihologul
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8030428cd903dfdc201bf8&source=category&category_id=all" target="_blank">David
www.flickr.com/photos/11552209@N04/" target="_blank">



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

'neatza!! Io-s prima la cafea

Nina-mersi de soare, chiar s-a inseninat, n-a plouat, a fost frumos!!
Dar pe tine te-a prins ploaia?

Laura-pana la urma ati ajuns la Boga?Cum a fost? A tinut vremea cu voi?

Cristina C-ce dragutz obicei!!Ce fac melcii?

Lucia-cum sunteti?

Sanzi-ce frumos ca David si-a facut de cap!!
Si Andrei s-a apucat sa-si stranga bani tot pentru jucarii. Ce altceva?Doar ca nu va fi niciodata de profesie economist, ca mereu uita unde si-a pus banii sau cati are

Pun poze cu Andrei al meu si Andrei de Laura, sa ne mai vedeti

O zi faina!!



cristina si Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna.
Mie mi se intampla in webshots sa nu pot vedea toate pozele, adica vede cateva, una nu se incarca, mai vede 1-2, iar nu se mai incarca urmatoarea, pe pozele mici din dreapta unde exista last si next le vezi mici, dar daca le dai sa se incarce nu se mai incarca!
Poza Cristinei_C nu mi s-a incarcat! La Nina cand m-am uitat zilele trecute, mi s-au incarcat doar cateva, la Sinzi nu mi s-au incarcat cateva poze...aveti idee ce se intampla? Patiti si voi asa? Vad ca pozele Cristinei22 le-am putut vedea pe toate!

Deci, Cristina_C, nu am putut vedea poza decat micuta in dreapta sus...

Cristina22, am vazut pozele tale, vad ca Andrei e fan infocat Cars, mi-a placut intalneala voastra!!!

Sinzi, la voi vad numai distractie si voie bune! Super!!! Mi-a placut jocul lui David, din astea (genul asta de jucarii) urmaresc si eu sa-i iau de-acum lui Andrei, sunt sigura ca va fi pasionat!

Lucia, Laura, Nina, Nicoleta...


_
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

www.onetruemedia.com/shared?p=8c581cc592aac5d12aef3d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

, dragi mamici !
Cristina22, ai uitat www.hungarian-connections.com/Articles/Coffee/coffee_cup.jpg" target="_blank">cafeaua !
Eu ti-am trimis soarele, tu mi-ai trimis ploaia, care oricum era necesara dupa multele zile fara ploaie.
Pana la urma a trebuit sa iau un taxi, desi aveam umbrela, dar nu voiam sa ma ude la picioare, ploaia.
Am sa ma uit si eu la poze, cum pot, ca patesc la fel ca si katty. Chiar si pe slideshow, apar spatii negre, fara poza, la unele pozitii.
Credeam ca PC-ul meu e de vina, ca e mai slab, dar cand mi s-a intamplat si de acasa de la mama, m-am gandit ca e ceva cu webshots-ul.
Azi e viiineeeeri, vine weekend-ul !
O zi faina, in ciuda ploii de afara !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Ce de pozeeeee! Unul mai frumosi decat altii si toti foarte frumosi!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput