Copilasi din 2002 *63*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Katty-mersi si de soare si pozici!!
Cum te intelegi cu parfumul? Ti se potriveste? Il cunosc, dar nu l-am avut.

Soare tot n-avem...

cristina si Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Parfumul e de vis...cred ca am mai scris...mi se potriveste perfect...chiar mai bine decat Extravagance-ul d'Amarige de la Givency, pe care nu's de ce il folosesc mai rar, Gio, l-am avut, l-am dat cuiva care a zis ca-i place, Nina Ricci, L'Air du Temp, il am, dar nu-mi place etc..!!! DKNY-ul precedent (cel care aproape se termina) il foloseam tot timpul, fiind floral, asta nou (Delicious Night-ul)imi vine sa-mi dau non-stop!
Linkul de pe webshots ti-l pun pe PM!

_
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

www.onetruemedia.com/shared?p=8c581cc592aac5d12aef3d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

, dragi mamici !
Ce veselie pe aici, la noi ! Iar afara e soare, chiar daca e un cer spalacit si naduseala, ce frumoasa este viata !
Nico ai dat un ton de buna dispozitie zilei de azi !
Trimit soare si la Oradea, Cristina22, dar mai degraba cred ca vin norii vostri spre noi, cu vanturile de vest.
katty, suna foarte fain buchetul floral al parfumului tau ! Sa-l folosesti sanatoasa !
O zi cat mai faina, in tonul dat de Nico, de dimineata !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Katty-n-am inca pm.Abia astept
De un an sunt fan absolut al lui bvlgari-notte.Ieri am primit mariage de la givenchi, tot un amestec floral si imi place, chiar foarte tare

Nina-mai incearca cu soarele.Poate iese ceva

Mi-am luat structura anului scolar 2009-2010 de pe progr. legislativ. Incepem scoala in 14. Va copiez aici:


Anul scolar 2009-2010 incepe pe data de 1 septembrie 2009, se incheie pe data de 31 august 2010 si se structureaza pe doua semestre, dupa cum urmeaza:
Semestrul I
Cursuri - luni, 14 septembrie 2009 - vineri, 18 decembrie 2009
In perioada 2 - 8 noiembrie 2009, clasele din invatamantul primar si grupele din invatamantul prescolar sunt in vacanta.
Vacanta - sambata, 19 decembrie 2009 - duminica, 3 ianuarie 2010
Cursuri - luni, 4 ianuarie 2010 - vineri, 29 ianuarie 2010
Vacanta; intersemestriala; - sāmbata;, 30 ianuarie 2010 - duminica, 7 februarie 2010
Semestrul al II-lea
Cursuri - luni, 8 februarie 2010 - vineri, 2 aprilie 2010
Vacanta - sambata, 3 aprilie 2010 - duminica 11 aprilie 2010
Cursuri - luni, 12 aprilie 2010 - vineri, 11 iunie 2010
Vacanta de vara - sambata, 12 iunie 2010 - duminica, 12 septembrie 2010



cristina si Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Katty-sunt perfecte! Da' halatul cu papuci si blugii scurti sunt bestiale!!

Noah, ma apuca chefu' de cumparaturi

cristina si Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Cristina22, ti-am trimis PM! Multam' ptr. structura anului scolar...chiar aveam nevoie! Mi l-am fasonat si l-am dat la print!

Nina, !!!


_
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

www.onetruemedia.com/shared?p=8c581cc592aac5d12aef3d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina22

Noah, ma apuca chefu' de cumparaturi

cristina si Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."



_
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

www.onetruemedia.com/shared?p=8c581cc592aac5d12aef3d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Cristina, chiar ma intrebam daca va fi deschiderea noului an scolar, pe 14 sau pe 15 sept. Uf, ce greu va fi dupa Anul Nou, pe 4 ian., la scoala si la munca.
Trimit soare !
Mie imi plac parfumurile florale, dar asa...mai subtile. Acum am un "Miracle" de la Lancome, foarte finut si am avut candva un "Pleasures" de la Estee Lauders, care mirosea a liliac, nu altceva.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Si eu am un chef de cumparatuuuuri! Imi zicea o prietena ca ma invidiaza ca voi sta la Viena, pentru reduceri...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Cristina C chiar ca si eu m-am distrat cu melcii lui Robert. Super tari vietati de companie. Nu fac zgomot, nu fac prea multa mizerie, nu au nevoie de prea mult spatiu, nu sunt periculoase, nu trebuie scoase la plimbare chiar necesita o f putina intretinere, haha, super tare!Adela, vai de mine, prin ce ai putut sa treci, of,Doamne fereste de asa ceva! Bine ca ati trecut in cele din urma peste toate problemele si v-ati revenit si bb e bine. Sper ca si tu esti bine cu psihicul, si te-ai refacut cat de cat si fizic. Ai lapte, cum te descurci cu hranitul?Crig sa stii ca astia mici se imbolnavesc si daca sunt afectati dpdv emotional. Le scade imunitatea si apar probleme. Chiar despre asta vorbeam cu sotul azi mirandu-ne cat de bine i-a mers lui Liviu anul trecut si acum o tot tine in raceli si infectii si ne-am gandit noi ca probabil emotiile puternice legate de nasterea fratiorului si-au facut de cap cu imunitatea lui. Bine ca si-a revenit Mariuca si sunt toate bune acum.Nina, asadar va pregatiti de un concediu minunat impreuna cu sora ta si familia. Va doresc sa aveti parte de distractie cu carul.Pai bine Nicoleta, acuma spui cu sarbatoarea, dupa ce spalai o masina de rufe?


my deviantArt Gallery

Mergi la inceput