Copilasi din 2002 *63*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns devoska spune:

Am citit ca a fost cutremur in Romania. Sper ca sunteti cu totii in regula!


ivanoiuadela9, felicitari! Multa sanatate si tie si voinicului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Suntem bine noi.

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Si noi suntem bine...cutremurul a fost langa Constanta, s-a zis ca in Marea Neagra la 10 km adancime...dar au aparut voci ca a fost de fapt pe uscat!!
Pe litoral s-a simtit bine, am vb cu fetele din Constanta de la noi de la Leoaice, si la Bucuresti s-a simtit destul de tare!!! Eu lucrez la et. 5, si mi-a fugit scaunul, il simteam ca se misca pe orizontala, credeam ca mi se pare, dar imediat mi-a aparut pe mess de la sot ca e cutremur si mi-am dat seama ca era corect ce simteam!

_
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

www.onetruemedia.com/shared?p=8c581cc592aac5d12aef3d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

katty primeste toate urarile de bine din partea noastra alatur#305; de un sincer la multi ani!scuze pentru intarziere.
Lucia e ok Mariuca.acum 3 saptamani am avut probleme cu ea dar totul e ok.a fost pentru prima data plecata la mama si nu va imaginati cat de dor i-a fost de noi.a mai avut si o indigestie urata si cam asta a fost.cum am ajuns eu la ea nu a mai avut absolut nimic.
noi suntem plecate in vacanta asa ca din fericire am ratat cutremurul.
pupici si numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Cristina, multumesc pentru urari!
Ma bucur ca e Mariuca bine! Ce fericire, intr-adevar, ca nu ati fost in Constanta!
Unde sunteti in vacanta? Cand va intoarceti?

_
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

www.onetruemedia.com/shared?p=8c581cc592aac5d12aef3d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna, dragi mamici !
La noi nu s-a simtit de data asta, cutremurul. Si vad ca a fost mai zgaltiitor si mai lungut, ca in primavara, din ce a scris Tzuni, la subiect.
Bine ca n-a avut urmari !
Adela, bine ai revenit !
Si bine ca sunteti acasa, iar bb Stefan(?) doarme si papa bine !
Ce spune Luiza de fratiorul ei mic ?
Asteptam poze cu voi, in noua formula !
Sinzi, ce program fain aveti !
O singura data pe an sunt zilele orasului. Cred ca vi le-ati amintit si pe cele din anii anteriori, Sinzi si Nicoleta !
Ma bucur ca te simti ca acasa, aici, Nicoleta. Invitate speciale am zis, eu, de la mine, ca nu stiam cum sa va spun.
S-a mai racorit si la noi, dar in interior tot naduf este.
Dimineata, cu noaptea in cap, a plouat una buna si de atunci tot sta sa mai ploua, dar....pauza.
devoska, ce faceti ? Cum e la Kiev ?
katty, n-am apucat sa iti laud tortul() de la serviciu si cadoul de la dl. sot ! Dupa culoare, pare un parfum super !
Ce parfum are ?
Cristina(crig), sa va bucurati de o vacanta minunata, impreuna si in continuare !
Abia asteapta si Cristinuca sa ne petrecem timpul impreuna in concediu, si cu surioara mea, care vine acasa peste 10 zile.
O zi faina, in continuare, tuturor !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Adela, acum am citit, nu stiu cum a ramas postarea ta pe prima pagina si am sarit-o! Bine ai revenit! Am citit povestea ta, cutremuratoare, prin ce a trecut bietul pui mic! Bine ca acum totul e bine! Sa dea DD sa ai laptic, sa pape bine si sa ia in greutate! Sa ne tii la curent cu evolutia lui!!!

Nina, uite descrierea parfumului de pe site-uri de specialitate: Parfum DKNY Delicious Night -
Un parfum moderat cu note de ghimbir, mure, fresie, petale de iasomie, orhidee, chihlimbar, tamaie, iris, patchouli si vetiver, recomandat unui public matur. Parfum de seara, oriental.

Sotul l-a rugat pe un prieten care a fost la paris sa mi-l aduca, nu voia sa-mi ia de la sephora sau alte magazine cu parfumuri de aici...eu ii spusesem ca as vrea red Delicious, pe care-l mirosisem si-mi placea, dar la recomandarea vanzatoarei de la Paris mi l-a adus pe asta! Miroase intr-adevar de inebunesti! M-am "indragostit" instantaneu de el! Am avut inainte un alt DKNY, cu sticla lunga si patratoasa, e pe sfarsite, imi place si ala mult de tot de-asta am vrut tot DKNY! Vreau sa-ti spun ca de cate ori ma parfumez cu el instantaneu ma binedispune, imi da o stare aparte foarte buna!...M-am cam lungit...scuze...

Ce bine ca nu v-ati zgaltait...Nici la Visinesti, care e pe langa Moreni, nu s-a simtit!!!

_
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

www.onetruemedia.com/shared?p=8c581cc592aac5d12aef3d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Neata, neata, ce frumoasa este viata! Azi e sarbatoare, sa nu va spetiti prea mult pe la servicii, acasa nu mai zic... Azi e zi de forum sau de plimbareala! Noi mergem la inot!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

iupiiii!!NicoAzi e zi de forum!!

Trimiteti soare si la Oradea sa cantam si noi:Bunaaa dimineaataaa, ce frumoasaaa este viataaa!!

cristina si Andrei

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata...trimit eu soare cui doreste...aici e frumos, nu stiu pentru cata vreme, ca s-au anuntat ploi!

Nicoleta, vad ca esti intr-o dispozitie foarte buna!!! Tine-o tot asa!!

Cristina22, am facut poze hainutelor luate de la C&A, daca vrei sa le vezi, iti pun linkul pe PM!!!

Dedicatie:





_
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

www.onetruemedia.com/shared?p=8c581cc592aac5d12aef3d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput