Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (322)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:


La multi ani, Sabinule!


Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!

"Nu-i nimic, ce daca... Tot ce-i rau o sa treaca!
Nu-i nimic.... Cad si mereu ma ridic!" Laura Stoica


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Bebeka, sanatate multa floricelei. Cum v-ati dat seama ca are asa ceva, alte simptome in afara scaunului urat mirositor a avut? Felicitari pentru renuntarea la pampers! Un mare pas inainte! viitoarei vedete pop!
Mari sa va traiasca micul crestin, sa va lumineze viata prin realizarile sale!
Rox, bine ai revenit de prin stainataturi, asteptam pozici. Drum bun si relaxare placuta la munte! Dragutul de Andrei cred ca ii duce dorul soricelului acum, ce dulce trebuie sa fii fost alergandu-l printre mese pe bietul Mickey! Aiurea rau de tot cu nebunia de la aeroport, bine ca pana la urma s-a terminat si ati ajuns acasa cu bine!
Gabriela, ce ma bucur pentru tine! Acum nici un norisor nu mai este pe cerul vostru! Iti doresc sarcina cat mai usoara in continuare si bebelus sanatos,frumos ca mamica lui si papacios!
Roxali,spor la facut bagaje si zbor placut spre casa. Eu ma bag la o intalneala, doar Doamne fereste sa nu apara ceva neprevazut, singura rugaminte fiind, aceea de a ne vedea intr-un parculet. Eu vin cu ambii copii dupa mine si pot sta si eu linistita la taclale cat timp alearga ei de colo colo. Ideal ar fi sa ve vedem in prima parte a zilei. Poate astazi sau cel tarziu in cursul zilei de maine stabiliti ceva!
Devylla, ce vesti bune! Felicitari luptatoarei si felicitari si surioarei grijulii.
Erina,spor la pregatiri, eu nu tin regim asa ca imi poti trimite o felie de tort!
Adi, felicitari sotului, pentru curaj! Proiecte banoase, clienti seriosi si cu dare de mana,iar tie linistea mult dorita!
Bernix, cu o mica intarziere si cu scuzele la pachet, ii urez lui Bodo, sanatate si indeplinirea tuturor dorintelor!
Sanatate, fericire alaturi de cei dragi si la multi ani si pentru ricea!
Greyeras, petrecere frumoasa in concediu. si micutei domnisoare vorbarete. Ma uimeste cat vorbesc unii dintre picii vorstii. Eu cand l-am auzit pe Andrei zilele trecute zicand “papu” de la papuci imi venea sa dau petrecere ca a mai adaugat un cuvintel la vocabularul lui saracut.



Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.



Vale, mami de ALEXANDRA - NICOLETA si ANDREI - GABRIEL
cum creste Alexuta
cat de mare este Andu

www.arbointeractive.ro/concurs-nokia/gallery.php" target="_blank"> Va rugam votati "Fericit"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

La multi ani Sabina!!! Sa fii sanatoasa ,sa te bucuri de familie si sa fii plina de inspiratie pt compozitiile ce vor urma!!!!


Azi Rebeca a invatat sa zica I love you


Papanash foarte frumoasa revederea cu tati;ai povestit asa de bine ca parca il aveam pe Adi in fata ochilor...
Sper sa nu fie bubitele decat de la tantari ..
N-ai mai zis de dentis,nu te avantaja zona?

Danuta36 multumesc

Bernix,multumesc

Roxana cred ca toate fetele asteapta cand pleci undeva povestirile de dupa..

Fetele mai verificati copilasii in gurita ca v-am spus ca a mea are deja al doilea set de masele iesit;au mai ramas cele de sus si gata ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Bebeka, ai zis de dentist ? si mi-era jena sa=ti reamintesc, credeam ca ai uitat. o sa mai uit in urma, am pierdut mesajul


............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

Valentina avea scaun foarte moale dupa cateva zile aproape lichid,fermentat,cu mucus si putea ingrozitor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

Papanash receptie:

dr Hanea Ilie 0217695314
asistenta e dna Olga

cabinetul e pe la Gorjului

si adicatelea de ce sa-ti fie jena?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

La Multi Ani, Sabina!!!! Sa fii fericita si supersanatoasa! Ca frumoasa si desteapta esti!

Vreau sa va multumesc tare mult pt sustinere, recunosc ca mi s=a luat un bolovan de pe inima! Pacat ca e atat de bolnav sistemul asta si plin de erori, n-ar trebui sa fim chinuiti mai mult decat e necesar! Sunteti minunate si va multumesc!

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007) si bebe mic 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

bebeka, jos palaria pentru toate realizarile Rebecai.

Voi nu planificati si pe bb2?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

Carpatina ,multumesc frumos!!!!
Nu, nu planificam ma bucur de ceea ce am primit ..dupa 4 avorturi spontane care au insemnat tot atatea chiuretaje si dupa injectiile alea cu clexane(brr, ce naspa e sa te intepi singur)
Si-n plus de asta macar sa-i pot oferi acestui copil un trai decent...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

LA MULTI ANI, SABINA!!! Sa fii fericita si sanatoasa si tu si copiii! si sa petreceti minunat astazi!




mama bradutzului Tudor (9 ian. 2005)
si a papanashei Maria (25 sept. 2007)

Mergi la inceput