FIV in Ungaria - 62

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

Si eu in pauza dintre cele doua Fiv-uri am facut un tratament naturist cu : maca, spirulina 6/zi, branca ursului, extract de zmeur timp de 3 luni si acupunctura 12 sedinte pe care v-o recomand din tot sufletul.

Va doresc numai reusite !!!


Klu 38s 4z Theodora...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sufletel_80 spune:

Avalon, , nici nu stii cat de rau imi pare ca sunt nevoita sa renunt la aceasta programare. Din pacate, sotul meu nu intelege cat de important este partea de embriologie la un FIV+ICSI, tehnica mani****rii embrionilor, mediul de cultura ....

Dar daca va dori cineva sa preia aceasta programare, eu sper din tot sufletul sa fie un inceput fericit.

Multumesc pentru gandurile bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Sufeletel eu vreau programarea daca mai este valabila
da-mi pe PM nr tau de telefon ca sa te sun,pls

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Am scris mesajul anterior imediat ce am vazut mesajul tau ,am vrut sa fiu prima nu stiu daca mi-a reusit.
Eu am incercat sa ajung la Dr Kovacs dar nu mai avea loc si m-a trimis pe 4 sep la Krisza ,iar pe 4 mi-e mai greu sa ajung,dar daca e musai vad eu cum fac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

buna seara fete dragi,
ce faceti?????

dariada.....cu siguranta ne vom intalni daca ne vom nimeri in aceasta perioada
io-s cam cazuta in butoiul cu melancolie......nush' ce naibilor am...care aveti o bata sa ma scarmanati dupa capatana...sa-mi revin???...ca eu ,de felul meu,sunt mai mereu vesela si optimista

va sarut si va imbratisez cu drag
sa auzim numai de bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

Buna searea dragele meleeee, tin sa va anunt caci Klu dragutza de ea este la maternitate mai nainte ma sunat chiar ea , doar sa-mi spuna ca i sa rupt apa si ca e la spital asa ca ii tinem pumnii strinsi si ne rugam bunului D-zeu sa o ajute si sa-si vada minunea mult asteptata in bratzucale ei. Doamne ajutaaaaaaaaaaaaaa !
Hai Klaudiaaaaaaaa , hai Klaudiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! fii tareee numai e multtttt , fii asa cum te stim noiiii !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:



KLU nastere usoara si bebelina sanatoasa si cuminte iti doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

sufletel pe unde esti mama ca dau refresh din 5 in 5 secunde?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALRAK spune:

Atelocin multumim mult pentru vestea pe care ne-ai dat-o. Spun si eu o rugaciune pentru Klu si pentru printesa Theodora.
Klu sa ai o nastere usoara si printesa Theodora sa fie sanatoasa si manacioasa.
samira , vezi ca vin eu cu bata la tine , daca nu esti optimista si linistita. Pai, cum vrei tu sa faci BB , daca pici in butoiul cu melancolie. Hai, nu te intrista ca nu dau, am zis doar asa , ca tu esti fata cuminte si devii optimista si succes in toamna, sa fie cu ochisori.
Mami vreau, multumim pentru informatiile despre naturiste.

tuturor si o noapte buna

Doamne Ajuta-ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

ALRAK......poti sa dai si una.....asa ,mai usurel
hai ca mi-a trecut......a tinut putin .....ma apuca rar si ma tine putin.Doamne-ajuta!!!

klu...nastere usoara...bebel sanatos si grasun...si tie recuperare rapida.

Mergi la inceput