Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (164)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Khristin am mai scris cate ceva in urma despre serviciu, datorita lui buni a fost ok si cred ca as putea continua dar pentru moment am decis sa mai stau cateva luni acasa, sper sa rezistam financiar pt ca veniturile noastre platite de firma sunt in euro la cursul zilei. iar eu iau 85% din salariul in lei calculat la cursul de acum un an. Imprumutul nostru e in euro la cursul zilei deci pierd lunar o gramada dar am castėgat niste momente pe care buni le traieste a ramas in coada de peste dar ma gandesc ca solutii exista si acum si peste cateva luni, nimeni nu are aacum cand are copiii mari.

"Cariera" mea e cam in coada de peste dar in luna asta am acumulat si restul de chestii cre se schimbasera pe la birou si mi se pare ca oportunitati gasesc si daca nu aici atunci in alta parte, cred cu tarie ca lucrurile vor fi mai bune daca imi urmez instinctul. Tati ma sustine, deci ce sa-mi mai doresc

Daca vrei sa stii eva specific legat de cum -a mai descurcaat anda in lipsa mea sau orice altceva te rog sa-mi dai un pm.

de Anda Teodora din 10.10.2008

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Anamona cred ca ti-am raspuns mai sus la intrebare :). Sa stii ca nu mi-ar fi greu sa continuu, anda papa rezonnabil in lipsa mea, dar iata ca a devenit cam sperioasa, o sperie zgomote gen fasait, mai stiu ... ma gandesc ca e vorba de o carenta alimentara si e un argument in plus sa mai astept cu intorsul la munca.

Insa e drept, venirea asta temporara in campul muncii m-a facut mai putin prapastioasa cu privire la copil, parca vad lucrurile din alt unghi, parca as cuprinde mai bin lucrurile si am invatat ca, desi sunt cl mai bun lucru pentu bebelina, nu sunt indispensabila. Iata ca acum alege intre mine si buni, desi o dragalesc intruna si stau numai in fundul ei de cand ajung acasa pana cand pplec iar. In primele doua zile a dormit lipita de mine, apoi a ajuns cumva la pace interioara si si-a reluat obiceiuile. Nu cred ca a fost un soc despartirea noastra, mai degraba a invatat notiunea de distanta fizica si a vazut ca, invariabil, ajung inapoi la ea. Deci acum sunt centrul miscator al universului ei :)

de Anda Teodora din 10.10.2008

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Bitz sarut mana pentru pontul cu scara, un dedeman chiar avem si ni destu de aproape (daca ma uit pe adresa din reclame). Nu stiam ca se pot inchiria.

de Anda Teodora din 10.10.2008

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Babytza cu noi nu vrei sa te vezi?
Am pus si eu poze din Olanda
Prima vacanta

www.tamagochi.ro/pet-bighidel " target="_blank">VOTATI BIGHIDEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Am vazut si eu poze cu printese by Laureta si print by Andy.g si m-a luat un dor de Brasov!!! Dar nu vrea sotul poate il conving sa mergem de Craciun!
300

www.tamagochi.ro/pet-bighidel " target="_blank">VOTATI BIGHIDEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Sunt in focuri cu pregatirea bagajelor. Le urasc. Cred ca iau dupa mine juma de casa
Am emotii pt Biancu, care imi iese de la centuri si se ridica in picioare pe scaunul de masina. Am imprumutat alt scaun cu centuri mai zdravene. Cand ne intorcem tb sa cumpar scaun , exista cu vreo 10 centuri?

Apropo, in Bulgaria dupa Ruse se construieste drumul cumva?

Vad ca mergeti cateva la mare la sf lui august, noi va tb sa merem pt motzul Biancai, ca nasica e de acolo si are bebeu mic. Poate ne vedem la mare la soare pe nisip lalalalalala

Bitza pupam frumosul

babytzule cum ai petrecut? Subiectul cu amanta a devenit plicticos, deja nu se mai vorbesc lucruri "importante" si picante . Asa ca mi am luat semintele si caut alt subietc, hihihihi

khristin

alexa si mami pe undi umbli mey?

iriss ce baiat frumos

Biancu , sa imi intind si io coloana mea de baba



SEBI!

de Inisa Ana-Maria si Bianca Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Laureta lasa ca bagajele se si termina :) Unde plecati la mare?

de Anda Teodora din 10.10.2008

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Bitzule cum sa nu vreau Sa facem schimb de telefoane pe PM si ne auzim atunci

Laureta a fost dragut, am facut un gratar si un spritulet de vara Au venit nasii , varul sotului cu iubita si noi cu familionul Doar Tina lipsea Am inceput sa numar zilele pana vine
Dar nu am stat prea mult, ca eram toti obositi ai abia asteptam sa rupem patul cu somnul La 12 eram la somn toti

Am intrat si eu in seara aia pe subiect la amante, dar pe la pag5 m-a luat somnul....era foarte tarziu si nu am stat sa imi pierd vremea. Dar sunt curioasa de ce a plouat cu avertismente, ma bag acum la citit

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

300, mergem la Marea Adriatica, la parinti mei. La sf lunii luam motzul si plecam la Constanta, atunci vom merge la plaja la Mamaia.
Mi e dor de Contanta, este orasul meu preferat

babytza fain, gratar. Tina cand vine?

Noi vineri am facut 10 ani de la starea civila . Pe 5 septembrie avem de fapt aniversarea, atunci petrecem ( daca o se ne mai aducem aminte), va fi si ziua lui Biancu pe 6

Biancu s a trezit a papat (chin) si acuma io vreau sa dorm , cum fac?



SEBI!

de Inisa Ana-Maria si Bianca Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana27 spune:

Fetelor noi pe 28 august plecam, dar in Croatia...sunt 910 km pana la Poretc unde mergem noi si 900km pana la Constanta; nu stiu care emoticon s-ar potrivi sau

Mamica fericita de boboci de toamna:
Dragos Mihai (26 septembrie 2006) si David Gabriel (8 octombrie 2008)
Despre cei doi D

Mergi la inceput