Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (164)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Laureta esti blueeee



Laura, Andy (07.04.2002) &Alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Nocom

andreutac felicitari printesei !!!!!

piolica am vazut eu ii si pentru pitici mici ,saptamana trecuta la magazinul Victoria la parter .

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Citat:
citat din mesajul lui piolica

Citat:
citat din mesajul lui andy.p

Piolica sunt frumoase intr-adevar.

Uite poza cu gaza in ie

http://family.webshots.com/photo/2946604770104517296AZuafT

Laura, Andy (07.04.2002) &Alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei



ce frumoasa e! Elsa are una asa, insa brodata cu alb, dar i-a cam ramas mica si as fi vrut sa-i iau una mai mare.
Mi se pare mie sau iile chiar sint la fel, insa brodate cu culori diferite?
http://picasaweb.google.com/Houlier/IeDinRomania?authkey=Gv1sRgCMPpnvbitIS8pgE#5365648617978231714


Mamica fericita de bebelina Elsa


E o scumpa Elsa...sunt cam toate la fel,numai culorile difera.

Laura, Andy (07.04.2002) &Alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Citat:
citat din mesajul lui andreutac

Neata pe la pranz si de la noi,
Ieri ne-am intors de la mare cu bine, Evei i-a priit, a facut multe progrese: a zis primul ma-ma, merge singurica in picioare destul de bine, s-a balacit si in mare si in piscinuta ei, a inceput sa manance mancare nepasata, a poftit la ciorba/supa noastra care surprinzator i-a si placut.
Eu insa sunt mai obosita decat inainte de plecare, am alergat non-stop cu si dupa ea.
Va am pe toti si revin dupa ce citesc din urma, cand voi avea timp.

Andreea, cea mai fericita mamica de Eva Maria


Felicitari ptr progrese...ma bucur ca v-ati simtit bine.

Laura, Andy (07.04.2002) &Alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza


piolica am vazut eu ii si pentru pitici mici ,saptamana trecuta la magazinul Victoria la parter .

Babytza si puiiValentina David

Poze


merci mult!


si felicitari pt aniversare, la cit mai multi ani fericiti impreuna! si mult succes cu afacerea, sa va mearga bine. (eu acum citesc din urma, mai am mult de recuperat...)

Mamica fericita de bebelina Elsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

Felicitari tuturor piticotilor mergatori si vorbitori!

de Andreea-Maria

"Nu meritã sã plângi pentru nimeni, iar cei care meritã nu te vor face sã plângi."
Gabriel Jose Garcia Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Citat:
citat din mesajul lui andy.p


E o scumpa Elsa...sunt cam toate la fel,numai culorile difera.

Laura, Andy (07.04.2002) &Alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei



merci mult, poza asta e de la sf lui Mai, intre timp ia i-a cam ramas mica, am imbracat-o ieri cu ea, cam greu, a trebuit sa-i bag ia pe picioare, noroc ca are deschizatura de la git destul de mare. d'asta si ardoarea mea sa-i gasesc o alta ie.

Mamica fericita de bebelina Elsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

neatza.... pe la pranz......ieri am fost la munte, super, nici nu ma asteptam sa iasa asa de bine ...cam tot drumu' Amalia a dormit...deci..super, este adevarat ca mam cam speriat, avand in vedere ca a fost prima noastra iesire...in sfarsit ..in rest ne-a iesit si noua al 3-lea dinte...dupa doua luni...sper ca restu'sa vina mai repede

Vad ca va lua-ti la intrecere cu datele, cand v-ati cunoscut...la noi sa intamplat pe 1 ian. 95

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

aaaaa.....ratonelule sa sti ca asa e...cel putin la noi asa sa intamplat, daca nu vrea decat sa rontaie...pregateste-te sa dai lovitura...vine dintzisorul ....iar cu serviciul, imi pare rau, daca te dau afara

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Am si eu o intrebare,cum faceti voi piolica,Laura si altele la Lilypie.com sa puneti numele copiilor nu ticker URL: http://lb1f.lily.....atunci cand le afisati pe pagina unde scrieti?sau la semnatura...

Poze noi la plaja si nu numai http://s822.photobucket.com/albums/zz143/valy22/9%20luni/

Mergi la inceput