Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (164)
Raspunsuri - Pagina 12
Nocom spune:
Va rog frumos, cine mai are reteta de la crema antivergeturi, sa mi-o deie si mie....








sarumana
mami de
Daria Anastasia (24.09.2008) si
Matei Tudor (11.07.2004)
poze cu noi poze DARIA
slabesc cu superdieta
bitza2008 spune:
Salut!
Ne-am retras si noi din calduri-Lucas doarme deja.
Multumesc de complimente Andy.p,Baby boy
![]()
![]()
Am vazut si eu printese in ii Alexia si Elsa
Baby boy noua dr ne-a zis 15pic/zi si am oprit ca-l durea burtica,am mai incercat cu 5pic/zi la fel si am intrerupt de tot.
Piolica voi acolo dati Vigantol,Fier sau alte suplimente??
Nocom a fost un an mare 99
Apropo de vergeturi,citeam ca talasoterapia(terapia cu valuri) e foarte eficienta
...reteta de crema n-o am,dar taaare mi-ar trebui si mie.
www.tamagochi.ro/pet-bighidel " target="_blank">VOTATI BIGHIDEL
bitza2008 spune:
Am si eu o rugaminte...puteti sa-mi recomandati o rama foto digitala??Habar n-am ce trebuie sa caut
www.tamagochi.ro/pet-bighidel " target="_blank">VOTATI BIGHIDEL
piolica spune:
Bitza, eu ii dau Elsei Fluosterol, adica vit D + fluor. Asta se da aici (se da o doza pe zi, iar seringa aia speciala e facuta in asa fel incit sa se opreasca fix la doza care tb administrata, ceea ce e super usor de administrat. Ce ma enerva Vigantolul in Ungaria, ca niciodata nu reuseam sa-i dau nr de picaturi care trebuia.) In schimb aici nu se da fier / calciu profilactic.
Uitasi sa-ti spui... te vazui in poze madame, arati tare bineee! Iar Lucas e un dulce. Ce mi-a placut casuta voastra din Olanda cu bike renting la parter.
Mamica fericita de bebelina Elsa
baby_boy spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui piolica v-am luat, noi in oct 98 Mamica fericita de bebelina Elsa |
he he....noi in mai 98
Cristina , mamica implinita de
Raducu (7.10.2008)Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez
laureta spune:
Ne batem in ani ?
Pi atunci io il stiu pe al meu din octombrie '95
SEBI!
de
Inisa Ana-Maria si
Bianca Nicole
piolica spune:
Bravos Cristina! Felicitari!







L.E. vad ca Laureta s-a detasat spectaculos! wow,wow,wow! Felicitari!
Mamica fericita de bebelina Elsa


Andy (07.04.2002) &