Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (164)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Va rog frumos, cine mai are reteta de la crema antivergeturi, sa mi-o deie si mie....


sarumana



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

slabesc cu superdieta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Salut!
Ne-am retras si noi din calduri-Lucas doarme deja.
Multumesc de complimente Andy.p,Baby boy
Am vazut si eu printese in ii Alexia si Elsa
Baby boy noua dr ne-a zis 15pic/zi si am oprit ca-l durea burtica,am mai incercat cu 5pic/zi la fel si am intrerupt de tot.
Piolica voi acolo dati Vigantol,Fier sau alte suplimente??
Nocom a fost un an mare 99 Apropo de vergeturi,citeam ca talasoterapia(terapia cu valuri) e foarte eficienta...reteta de crema n-o am,dar taaare mi-ar trebui si mie.

www.tamagochi.ro/pet-bighidel " target="_blank">VOTATI BIGHIDEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Am si eu o rugaminte...puteti sa-mi recomandati o rama foto digitala??Habar n-am ce trebuie sa caut

www.tamagochi.ro/pet-bighidel " target="_blank">VOTATI BIGHIDEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Si noi tot in '99,octombrie

Laura, Andy (07.04.2002) &Alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Bitza, eu ii dau Elsei Fluosterol, adica vit D + fluor. Asta se da aici (se da o doza pe zi, iar seringa aia speciala e facuta in asa fel incit sa se opreasca fix la doza care tb administrata, ceea ce e super usor de administrat. Ce ma enerva Vigantolul in Ungaria, ca niciodata nu reuseam sa-i dau nr de picaturi care trebuia.) In schimb aici nu se da fier / calciu profilactic.
Uitasi sa-ti spui... te vazui in poze madame, arati tare bineee! Iar Lucas e un dulce. Ce mi-a placut casuta voastra din Olanda cu bike renting la parter.

Mamica fericita de bebelina Elsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

v-am luat, noi in oct 98

Mamica fericita de bebelina Elsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Citat:
citat din mesajul lui piolica

v-am luat, noi in oct 98

Mamica fericita de bebelina Elsa



he he....noi in mai 98

Cristina , mamica implinita de Raducu (7.10.2008)

Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Ne batem in ani ?Pi atunci io il stiu pe al meu din octombrie '95



SEBI!

de Inisa Ana-Maria si Bianca Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Bravos Cristina! Felicitari!

L.E. vad ca Laureta s-a detasat spectaculos! wow,wow,wow! Felicitari!

Mamica fericita de bebelina Elsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Lumi ce mai faci ? Ce mai fac hunii scumpi ?

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput