Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(40)*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

chatonel, tot te aud cu Shogun si Compania, Musashi citisi?

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Aveti idee dupa o anestezie pt o extractie cat timp trebuie sa treaca pana poate alapta din nou?
Thanx.

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Aprinde o lumanare in memoria Almei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_tinaus

Ah...si sa nu uit...raportam broscuta de 6300 gr si 61 cm (Chatonico si a mea a crescut doar un cm in ultima luna desi io banuiesc ca nu a masurat-o tanti bine...mie mi-a iesit acasa 63 cm)

www.dolarei.com/Cristina-Hiticas_6031.html" target="_blank">Votati si dolareii mei

Cristina, mami de Ana - 30 martie 2009

Poze broscuta harnicuta


felicitari pentru dimensiunile broscutei si lasa, o sa crestem pt masuratoarea viitoare

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Vazut alexandra haioasa si pusa pe sotii in brate la tati, as zice ca a copiat expresia lui mami

sympliana, nu am citit pe Musashi, e vb de cartea despre el sau de ce a scris el?

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

saby, erau demult niste desene animate cu albinuta Maia, le stii? albinuta ta

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Aveti idee dupa o anestezie pt o extractie cat timp trebuie sa treaca pana poate alapta din nou?
Thanx.

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Aprinde o lumanare in memoria Almei!


idee asa "fixa" nu am, da creca dupa 8 ore e ok.
Stomatologul ce a zis?

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Chatonel, isi mai facea el curatenie si inainte, deci are ceva calificare.
Atat cerea menajera inainte si nu a zis niciodata ca nu-i multumita. Acum a zis Alex ca da cat cere, fiind firma, or fi seriosi, e ceva sigur, ca la locul de munca, unde stii ca trebuie sa te duci, si sa-ti faci treaba, nu sa mai comentezi atat. Deci chiar as vrea pe cineva calificat, ca asa, a zis si mama ca ea vine odata pe sapt sa ma ajute. Nu spun ca nu m-as descurca, dar e o zi de munca, si am si copiii, iar daca vrea sa plateasca pe cineva, de ce sa ma obosesc eu? Nu a avut pretentia asta de la mine niciodata. Doar ca daca am ramas acum fara menajera nu om sta nici fara curatenie, mai ales ca Alex e super fitos si pretentios.

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Aprinde o lumanare in memoria Almei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Aveti idee dupa o anestezie pt o extractie cat timp trebuie sa treaca pana poate alapta din nou?
Thanx.

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Aprinde o lumanare in memoria Almei!


idee asa "fixa" nu am, da creca dupa 8 ore e ok.
Stomatologul ce a zis?

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose


24 ore. Nu-i cam mult? E o mamica de la prematuri, iar in acest timp bebelina refuza laptele praf si plange de foame.

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Aprinde o lumanare in memoria Almei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Vazut alexandra haioasa si pusa pe sotii in brate la tati, as zice ca a copiat expresia lui mami

sympliana, nu am citit pe Musashi, e vb de cartea despre el sau de ce a scris el?

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



Vb de cartea despre el, de Eiji Yoshikawa. Sa o citesti. Daca nu te indragostesti de cartea asta, sa ma bati.

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saby spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

saby, erau demult niste desene animate cu albinuta Maia, le stii? albinuta ta

http://www.lucamic.blogspot.com/

Hihihi, da le stiu, si noi Luca mic

Sabina mamica fericita de Maia Andreea ( 07 apr 2009)
http://www.flickr.com/photos/39734204@N04/

Mergi la inceput