Burtici fericite de septembrie-octombrie (125)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MariaG spune:

raportez: primit parola (plus ca mi-a placut foarte tare)

Maria
Alex (6 mai 2004) si BB nou 27+
http://cealalta-realitate.blogspot.com/
http://www.copaculdehartie.ro/

mare 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns santorini spune:

Fetele multumesc pentru parola. Mama ce promte ati fost!

Iulika ce bine ca a fost doar o alarma falsa. Sa stea bebelul cumintel pana la 40 de saptamani!

34+ cu

nazdravanul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela2006 spune:

imi trimite si mie careva parola ?


va pupaceste adela de alexia maria( 13.01.2007 )

35+ cu calin andrei

POZELE NOASTRE

AMR 29 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Santorini prosopul este mai aspru sau mai moale? Dai cu garmastan de acum?
+ 33

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns santorini spune:

Si mai vream sa zic ceva, ca am mai citit din urma. Selen am vazut ca te-ai hotarat pana la urma sa nasti la Euromaterna! Tu ce iti iei in bagaj?

34+ cu

nazdravanul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela2006 spune:


va multumesc fetele
azi-dimineata cand am intrat eu erati pe la pagina 14 acum e capitol nou
zicea bine lutoniana ca vreti sa bateti mie pana terminam cu nascutul
asa ca ma duc sa recuperez



va pupaceste adela de alexia maria( 13.01.2007 )

35+ cu calin andrei

POZELE NOASTRE

AMR ......25 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Maria, te iau eu maine, ca eu stau tot in Militari (langa Cora) si am masina. Vorbim maine si stabilim cum facem!
Vik, si eu votez pentru IKEA!!!! Super lucrusoare au pentru copii!!!! Si da, neaparat sa mananci acolo prajituri (e una, un fel de tort, taiat felii, cu alune multe si ciocolata )
Anamaria, eu sper sa vii si tu maine!!!!
Mai vroiam sa va spun ceva, dar am uitat!! Daca imi amintesc, revin!
Aaaa, Iulia, mi-a placut mult rochita cea noua!!! O sa fii tare frumusica maine!!!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 33+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns santorini spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamaria1979

Santorini prosopul este mai aspru sau mai moale? Dai cu garmastan de acum?
+ 33


Pai e prosop normal, nu foarte aspru. Si sa nu iti inchipui ca frec foarte tare. Doar le sterg un pic mai energic. Si pe garmastan chiar scrie ca poate fi folosit in ultimele doua luni de sarcina, tocmai pt pregatirea sfarcurilor mai sensibile. Eu sper sa imi fie de folos, ca ale mele sunt ff sensibile, nu prea imi place sa le atinga nimeni si bebelul o sa traga sanatos....

34+ cu

nazdravanul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Fetelor, ia uitati-va voi aici pe primul rand (a 4-a poza) cum ar trebui sa arate dopul gelatinos:
http://images.google.ro/images?hl=ro&q=dopul%20gelatinos&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 33+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

Uite ca eu ma simt foarte bine si fara mustrari de constiinta cand imi strang lucrurile de la birou, na!
Voi vedea insa cum voi reactiona luni dimineata cand sunt programata biologic sa ma trezesc cu 10 minute inainte ca ceasul sa dea desteptarea, adik eu ma trezesc zilnic in jur de 6 +/- 5 minute. Ma voi uita cu ochii carpiti de somn la el, eventual voi face un drum la baie si voi reveni in patutzul meu, nu cumva sa se raceasca locul :)

Ce viata ma asteapta...o minune. V-am spus ca in luna aia cat am stat eu acasa, sotul meu a fost cel mai fericit sot sa ma stie linistita, casa curata aranjata, papa bun in frigider, copilul sanatos, mancat, culcat, schimbat la timp... o placere.

Nu cred ca v-am spus de Rares ca de vreo saptamana face un fel de criza o data la doua zile. El doarme la pranz dar pe la 3 jumatate si cand ajung eu acasa, pe la 5, el inca mai doarme. Cand se trezeste insa e alta poveste, plange si spune ca el nu ma iubeste, ma respinge si ma alunga. Bineinteles ca nici mie nu imi pica bine ce spune el acolo si ma apuca o tristete de mi se rupe sufletul, uneori se lasa cu bocete atat din partea lui cat si din partea mea.
Acum sper din tot sufletul sa nu se mai intample asta, pentru ca nu peste mult timp vine Tudorel, care ne va bulversa vietile tuturor, dar cel mai mult Rares cred ca va fi cel afectat. Ce spuneti de dilema mea?
Mai sunt burtici cu bb2 care sa treaca prin ce trec eu?


Ramona






Tudor Gruia 30+

AMR 10 saptamani pana vine bebe


Rares - puiutul mamei (8 nov. 2006)

Mergi la inceput