Burtici fericite de septembrie-octombrie (124)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Kateryna a meritat asteptarea .....eu deja imi luasem gandul ca mai pupam poze cu tine dar se pare ca nu ne-ai uitat si ne-ai facut o bucurie pe ziua de azi.
Minunate poze si sa aveti caminul plin de fericire ...si nu numai de la copilul iubit si atat de asteptat ...dar si de la relatia voastra....


Cea mai fericita 33 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Santorini e fain sa stai la mare ca te calca prietenii si cand vrei si cand nu vrei
Daca sunt modelul cu bun simt nici nu ii vei simti prin casa....iar tu stii ca nu ai voie sa faci efort

Cea mai fericita 33 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Kateryna, f frumoase pozele! de fapt, voi erati niste frumosi, normal ca si pozele au iesit bine

34+ cu Ebru PRIMA POZA!


nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns santorini spune:

Ai dreptate Luto. Faza tare e ca noi ne tot invitam prietenii la mare(din Pitesti, Craiova, Bucuresti) de vreo cativa ani, de cand am terminat de mobilat apartamentul. Si nu a venit nici unul pana acum. Iar anul au inceput sa onoreze invitatiile (de trei week-end-uri am tot avut invitati). Oricum stai linistita, ca eu oricum sunt genul de gazda comoda, si mai ales acum chiar nu ma obosesc. Oricum sper sa fie ultimul week-end cu vizitatori, ca parca nu mai am starea necesara ...

34+ cu

nazdravanul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Fetelor va multumesc mult!M-ati emotionat
Santorini eu pe langa cheful de nimic, simt asa ca se misca toate cu incetinitorul...iar ca sa ma apuc de ceva, tre sa-mi fac avant, nu gluma!

35+ cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionika spune:

Mei, vad ca am dat concursul de tricouri ude pe acela de chiloti uzi!



Ioana, mamica de Andrei (5 ani) si Alexia 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns THEA22 spune:

Ce frumoasa KAtteryna!!!Minunate poze...mi-a placut atre mult si rochita ta...deosebita!Casa de piatra!

THEA2231+ cu''Matei Alexandru
"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ANA&year=2009&month=9&day=28&babycount=1"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Iuliapapusa te-ai pregatit sufleteste pt marele DA ?
Te asteptam si pe tine cu poze si sa ai parte de o zi minunata sambata


Cea mai fericita 33 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Aloooo..mai doarme omul dar chiar asa ????


Cea mai fericita 33 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns santorini spune:

Unii dorm, altii (adica eu) mananca. M-a apucat o foame de nebunesc si mi-am facut cateva sandwich-uri, dar tot nu m-au satisfacut pe deplin. Si parca nu mi-as incalzi mancarea pana nu vine si iubitelul acasa. Desi cand vine nu cred ca mai avem timp sa mancam pt ca mergem sa vedem un model de patut. Dileme, dileme

34+ cu

nazdravanul meu

Mergi la inceput