Burtici fericite de septembrie-octombrie (124)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carinablanca spune:

Buna dimineata fetelor si va multumesc de primire.

O sa incerc sa scriu cat mai repede cele 10 mesaje. Probabil ca azi nu voi reusi deoarece merg putin la aer (la iarba verde) sa ne mai racorim dar saptamana aceasta sigur rezolv .

Nu stiu ce sa va spun despre mine (adevarul e ca nu ma consider o prea buna povestitoare). Acum sunt in prenatal si am timp sa va scriu. Astept o fetita, pentru care suntem fosarte bucurosi (cel putin asa spun medicii pentru ca m-ati pus pe ganduri cu povestile despre greseli) si am acum 34 de saptamani. Daca aveti ceva intrebari o sa incerc sa va raspund iar probabil ca pe parcurs ma veti cunoaste si voi. Sper sa reusesc sa va fiu de folos si eu cu informatii pe care le am despre sarcina si despre aspecte legale deoarece si eu am aflat multe de la voi.

Revin mai tarziu sau maine ca imediat trebuie sa plecam. Abia astept sa pap ceva bun azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Fetelelor eu ma mai bag la un ..Ne auzim mai tarziu..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 35+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

'neata
iuliko pai ce ai facut toata noaptea de la 9 te bagi la nani?
... merg sa vad ce ati scris




Aida ... 32+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Fetelor..nu stiti, daca imi pun o anume titulatura si la un moment dat vreau sa o schimb, se mai poate?!

Somnic usor iulika!

Dana 30s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Dana, deocamdata gradina noastra e cam varza, ca n-a avut cine sa se ocupe de ea, dar oricum e bine, ca e aer curat, aud pasarelele, sunt copacei

nu face sotzu meu multe d-astea, dar uite ca are dreptate cand zice ca daca le-ar face mai des nu le-as mai aprecia

azi ar tb sa fac si eu ceva dulce, sa-l rasplatesc...ca alte "premii" nu mai pot sa-i ofer o perioada


35+ cu Ebru PRIMA POZA!
AMR 5 SAPTAMANI!

nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

neata neata!!!
si eu am ajuns la 400 (patru sute) de raspunsuri. ce? la mine nu e impresionant???

kameli, uelcom, nu stim remedii pentru insomnii, dar poti sa stai pe forum cu tura de noapte ca e distractivsi trece timpul placut si repede.

cristina, s-a notat cu frigaricile, totusi 2-3 sticle de suc de uom e prea mult, o sa ramana. eu mizez pe mai putin...am notat si ca nu prea vei fi prezenta pe forum, daca e mai vorbim maine dimineata.

fetelor, si eu o sa plec mai incolo ca am medic de familie si dupa aia ma duc la mama si dupa aia am mosafiri, dar o sa intru diseara sa recuperez in caz ca e vreo treaba de mentionat pentru maine.

unde umbla anamaria si raluca u?????vreau sa stiu!!!!

ps: iar mi-a facut sotz cafiaua si a adus-o la pat....

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (33+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Buna dimineata fetelor!!!!

Va invit la o cafeluta pe toate. Eu am cam lipsit pt ca am fost pe acasa la mama, dar in rest suntem bine sper ca si voi sunteti toate ok.

Ma duc sa citesc din urma si revin

KIKI 31+ si
Poze KIKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

Fetelor..nu stiti, daca imi pun o anume titulatura si la un moment dat vreau sa o schimb, se mai poate?!

Somnic usor iulika!

Dana 30s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi



Dupa cate am inteles, poti s-o stergi oricand. Dar ca sa pui alta va trebui sa ai din nou stranse punctele respective (nu mai stiu cate trebuie)


28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Iulika te asteptam dupa ce te trezesti!

Neatza, kiki

techila si tu ai un sot tare de treaba

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Buna dimineata

Selen,ce n-as da sa am si eu o curte...super sotul tau

Bun venit noilor fete

Iulika,m-a luat cu emotii cand am citit de posibilul dop

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 35+, cu -Razvan


_

AMR - 3 saptamani!!!

Mergi la inceput