Burtici fericite de septembrie-octombrie (124)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Buna dimineata fete dragi! impart cafeaua cu voi!

Ieri v-am tot urmarit, dar am fost prea molesita sa zic ceva..sa vedem daca ma ajuta memoria

Ramona multumim mult pentru informatiile despre alaptare si anestezii! si pentru ce ai pus pe mail (eu inca nu am verificat...);

Oare ce mai era?!
Vaaii..stati sa beau o gura-doua de cafea..

Dana 30s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Ioana sa-ti faca eventual si o glicemie;

Carina bun venit! trebuie sa scrii 12 mesaje ca sa apari in timp real cu noi!

Bine ai venit si tu Kimeli!

Dana 30s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui carinablanca

Buna fetelor,

Sunt si eu o graviduta care ma incadrez in forumul vostru si dupa indelungi incercari am reusit sa ma inregistrez si eu pe site. Vreau sa va spun ca va citesc de mai bine de 2 luni si am impresia ca va cunosc pe cele mai multe dintre voi.

Ma primiti si pe mine impreuna cu bebelina mea in forum? Chiar daca am aparut cu intarziere?

DPN-ul meu este in 10.09.2009.

Noapte
buna


Buna dimineata.

O citez pe Carina ca sa-i vedeti mesajul si aici, ca i-a aparut mai tarziu, dupa moderare.

Bine ai venit, te asteptam sa ne scrii mai multe. Scrie repede 10 mesaje, sa scapi de moderare si sa-ti apara mesajele exact cand le scrii.

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

neatza!
hai ca ati scapat de bataie

opppaaaa....am inceput deja cu dopuri, cu gelatine, chestii?? IUlika, sa foloseasca sanaatos scaunelul de masina, si bineinteles ca asteptam poze!

Lucia, si eu stiam de ce surpriza vorbea Aida, dar nu ti-am zis felicitari pt proaspat obtinuta maturitate

Bun venit Carina si Kimeli! nu ma asteptam sa ne mai inmultim asa, pe ultima suta de metri sa aveti sarcini usoare (ce a mai ramas din ele...) si nasteri si mai usoare...si dati-ne si ceva detalii despre voi, ca noi babele suntem tare curioase




35+ cu Ebru PRIMA POZA!
AMR 5 SAPTAMANI!

nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kimeli

Buna seara!
Indraznesc si eu sa va rog sa ma primiti in grupul vostru, nu prea postez mesaje (sper sa devin mai activa pe parcurs) in schimb va citesc cu mare interes.
Vroiam sa va intreb ce recomandati pt insomnii... La capitolul asta o duc tare prost... nopti albe pana la 4-5 dimineata . Va rog astept sugestii...

Sarcina usoara si multa sanatate tuturor burticilor !!!

34+ & Cami


Bine ai venit, Kameli spune-ne mai multe despre tine, ca imediat ajungi la 10 mesaje si scapi de moderare!

Nu stiu nimic de insomnii. Ma culc eu tarziu, pe la 1, pentru ca imi place sa stau la tv pana imi pica ochii in gura . Altfel nici nu ma pot gandi sa ma culc pe o parte, numai daca sunt foarte obosita. Eu de felul meu pot adormi la orice ora daca ma culc pe burta, dar nu mai e cazul . Si dimineata as arunca cu diverse obiecte in oricine ma trezeste

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

CristinaLa asta nu m-am gandit cu poza, ca nu eram machiatå.....Parca nici ca o gelatina asa nuu arata ca era asa lunguiet daca ma intelegi..Si albinet..Si nu se tinea de protej slip ci era ''lalåi''..Scuzati descrierea..

Dana daca era ceva de ingrijorat sunam fii sigurå..Si nu am de ce så ma duc ca nu am påstrat ''trebushoara''

Nu am contractii, chiar ma simt f fbine..Bebelachi ma framantå...ca de obicei..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 35+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Kameli bine ai venit..Numa bine pt petreceri..Ca de acum se incing petrecerile..Incep så vinå 'dovleceii'....Adica nu acum.. dar e pe aproape..Asa ca vei avea parte de distractie.


www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 35+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Raluka ai facut 1000 de mesaje!
nu cred ca primesti ceva, dar arata bine! imediat primesti si tu stelute ca ale Luciei!

Dana 30s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Lucia felicitari pentru stelute Arata bestial! Membru matur... mami, sa stii ca imi scriu lista cu intrebari

Cristina multumesc ca te gandesti la mine

Iulika abia astept poze de la petrecerea de ieri! Dupa ce am citit mesajul tau din dimineata asta (cu tensiunea crescuta si cu super emotii ) si apoi dupa ce am citit explicatia Cristinei mi-am dat seama ca parca nu e aceeasi secretie. Poate ai doar o secretie mai abundenta. Dar sa ne tii la curent!

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Carinablanca bine ai venit si tie si bebelinei tale..te asteptåm så ne scrii mai multe despre tine..Daca tot zici ca ai impresia ne cunosti pe unele din fete atunci si fetele vor så te cunoasca...



www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 35+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput