Burtici fericite de septembrie-octombrie (124)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

[mai usurel pe DC ca e husband acasa 3 saptamani mare lucru daca nu ne scoatem ochii reciproc ca acum suntem si nefumatori
va



parca te vad ca incepi sa mesteci scobitori sau sa halesi bombonele multeeeee...multeeeee

Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Heiiiiiiiiii...am 3 stele rosiiii
Uraaaa
Aida tu stiai ......
Sunt membru matur, daca aveti nevoie de sfaturi stiti de acum la cine sa apelati
Si mi-am schimbat si semnatura ca sa fiu fericita la noapte la 3 cand merg la pisu si dau refresh pe DC

Cea mai fericita 34 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

felicitari tzacanila



Aida ... 32+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

luto tare bancul
... al meu acum a intrat in tara si deja ne-am bagat degete in ochi ... oare cum va fi maine?



Aida ... 32+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Heiiiiiiiiii...am 3 stele rosiiii


si se potriveste cu steagul tau
... pai sigur ca stiam
Gata merg la fara sa il astept pe zmeu ... poate ma enervez si las cheia bagata in usa



Aida ... 32+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kimeli spune:

Buna seara!
Indraznesc si eu sa va rog sa ma primiti in grupul vostru, nu prea postez mesaje (sper sa devin mai activa pe parcurs) in schimb va citesc cu mare interes.
Vroiam sa va intreb ce recomandati pt insomnii... La capitolul asta o duc tare prost... nopti albe pana la 4-5 dimineata . Va rog astept sugestii...

Sarcina usoara si multa sanatate tuturor burticilor !!!

34+ & Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Buna dimineata!
Tinand cont ca astazi o sa fiu cam ocupata cu diverse treburi si nu stiu cand mai pot intra pe forum, vreau doar sa le spun fetelor cu gratarul ca eu aduc frigarui de pui cu legume (care apropo, Raluk, vor contine si vinete si ciuperci, ca asa imi place mie sa le fac, cu muuulte legume , dar tu sa nu te uiti la poze, daaa???).
Si propun ca fiecare fata sa aduca 2-3 sticle de suc, sau bere, dupa preferinte.
Eu cred ca o sa vin pentru inceput doar cu Andrei, ca sotul are de terminat la apartament cu un muncitor pe care trebuie sa-l ajute, dar daca termina in timp util, vine si el.

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 33+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Bunå dimineata!! Tarammmm..La ora asta nu am scris niciodata pt ca nu am fost vreodata treazå..Ei bine acum sunt si am si un motiv..Am avut o scrugere ciudata care nu am mai avut-o pana acum..Si suspectez ca e dopul ala de care vb..NUmai ca eu nu am firisoare de sange..

Si voiam så intreb(fetele care au mai nascut) cum aratå altfel dopul daca nu are firisoare de sange pt ca eu nu am avut si scurgera a fost asa multisoarå, albuie si din aia de nu s-a imbibat in tampponas cum de obicei se intamplå ci era asa ca så va zic''atarnatå''..Si mai vreau så va zic ca maine intru in 36 de såpt..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 35+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Iulika eu nu stiu ce sa zic de scurgerea aceea...oare nu poti sa mergi la un spital, o moasa, ceva ca sa te lamuresti, sa nu stai asa tot we? oricum, un mare pentru ca esti optimista si relaxata

Dana 30s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Iulika, dopul este ca o gelatina. La mine a avut si firisoare de sange, dar cred ca nu e obligatoriu. Si cantitatea ar trebui sa fie maricica. Am o prietena care a inceput sa elimine din dop de o saptamana si inca nu a nascut (e in sapt 35-36, parca). Deci nu e obligatoriu sa si nasti. Contractii ai?
Deci dopul nu e ca o scurgere mai abundenta, ci exact ca o gelatina, nu ai cum sa nu il recunosti!!! (era sa-ti zic sa-i faci o poza sa ne dam cu parerea )

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 33+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput