Burtici fericite de septembrie-octombrie (121)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

De ce nu mai este nimeni pe aici?? Ati fugit toate in acelasi timp?

33+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti
hi5
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Hello,

Apropo de botez, prietena mea si-a botezat fetitza anul trecut pe 6 decembrie si-a facut si petrecere la restaurant. Nu stiu care au fost conditiile la biserica dar ma pot interesa daca vreti.

In mod normal spitalele ar trebui sa aiba trusa de anestezie. nu sa te duci tu cu ea la pachet. Presupun insa ca au fost dese cazurile in care s-au trezit fara anestezic si de aia cer doctorii. Am cautat azi la farmacii si costa apros 126 ron.

Mai citesc si revin.

34+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

fetelor, curiozitatea m-a impins sa citesc ultimele pagini de la zmeurici ()....am vazut poze cu bebei tare tare mici si dulci..mamici care deja isi intrasera in rol si bineintels ca m-am entuziasmat tare....
la listuta lor de nasteri majoritatea au nascut la 37 de saptamani, ceazariana sau normal....pentru mine asta inseamna peste apx 2 sapt...sigur ca suntem diferite dar ma gandesc ca din acel moment oricand se poate declansa....
poate asa ma mobilizez si eu sa spal si sa calc lucrusoarele cumparate..nu stiu de ce am impresia ca daca aman ..mai intarzie si nasterea..desi abia astept sa-mi tin fetita in brate..

35+ fericita mamica de jucausa
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!
Jucausa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

Ionika, se poate sterge atata vreme cat nu da nimieni vre-un raspuns, vrei sa ma loghez eu?

daci



32+ Darius Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

ps. si ele au scris un capitol la cateva zile..asta asa ca sa iasa inca o data in evidenta ce gasca e aici..

35+ fericita mamica de jucausa
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!
Jucausa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Zmeuricile sunt si ele tare de gasca. Cu bebei de 3 zile stau pe DC si povestesc. Fetele, Aida nu lipseste cam mult? 21 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Fetele din Bucuresti unde faceti botezul? Pentru sectorul 3 imi puteti recomanda vreun local?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

si eu ma gandeam tocmai la asta andrecluj

daci

32+ Darius Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

da andre..asta am observat si eu....foarte multe din cele care au nascut au intrat si au povestit dupa...ceea ce e just great for us!
sigur cel putin la ultimele capitole faptul ca au fost f multe nasteri explica durata unui capitol!



35+ fericita mamica de jucausa
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!
Jucausa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

anamaria, nu tu erai din buzau? buzaul ce are?



daci

32+ Darius Alexandru

Mergi la inceput