Locul fetelor Nou-Venite ! (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

Remy unde esti ?ne-ai lasat singure?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

asta e site-ul unde puteti sa vedeti pozele de la cununia mea . 07.06.2009 http://alekoo03.hi5.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lory09 spune:

Ce faceti mai fetelor,pe unde umblati?
Remy,placut.
ziceam ca va spun cate ceva despre mine:am 31 ani,de 1 an "lucram" la proiectul bebe,si nimic.Se pare ca barza s-a zapacit si nu mai gaseste drumul.Am analizele ok,sotul spermograma ok,am facut si stimulare,apoi tratam de sustinere,si monitorizare,si teste de ovulatie,si BU,si totusi....Probabil stresul e de vina,ca altceva...asa zice si sotul meu Aleesicoo:"lasa ca luna asta o sa muncim mai mult",cand ma vede suparata ca mi-au venit uratii.Si iarasi teste,iarasi calcule,ca n-ai cum sa scapi de ele,sa nu te mai gandesti.Astept si eu concediul,atunci se nimereste si perioada,cine stie,poate,poate..asta peste 2 sapt.
A,si inca ceva,Aleesica;eu sunt tot fecioara si sotul tot capricorn.
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

Lory eu de obicei am asa un har pentru altii cam ce spun aia se intampla, la fel cum i-am zis si lui Remy , Polo asa iti spun si tie VA FI BEBE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lory09 spune:

M-am uitat pe poze!!
Sunteti foarte frumosi!Sa va bucurati unul de altul si sa va dea DD un ca-l meritati,sunt sigura,mai ales ca am certitudinea ca va intelegeti bine.Cred totusi ca intre noi este dif de varsta.Cati ani aveti?si sotul meu are tot 31,ca mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

EU 23 SI EL 24 . ohohooo am avut mult de tras cu el , poate o sa am vreodata timp si ocazia sa va pov

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lory09 spune:

M-am uitat si pe cele de la mare.Esti tare frumusica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

multam , multam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lory09 spune:

Si eu cu sotul meu dar,long time ago,insa ,in timp relatia s-a consolidat foarte tare si merge...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

noi practic nu ne-am maturizat niciunul, inca mai avem certuri din alea de adolescenti " dc il ai pe cutarica pe mess? mici gelozii din astea dar trec

Mergi la inceput