Locul fetelor Nou-Venite ! (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

fetele eu ies un pic afara. Vb mai tarziu. Daca avem unde sa intram sa postam poze ziceti-mi si mie va rog. Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Aleesicoo imi pare rau ptr urati dar , o sa vezi ca vine si soarele pe strada ta
In legatura cu botezul eu zic sa intrebi un preot. Nici eu nu intru in per aceea a lunii in Biserica, dar cazul tau fiind special poate primesti o dezlegare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Remy bafta! O sa vezi ca o sa fie cu ochisori. Fii optimista, conteaza foarte mult si ai grija de tine in per asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lory09 spune:

Buna fetelor,
ptiuu,da ce harnicute...
Micomic,multumim
Aleesicoo,imi pare tare rau ca n-a fost sa fie luna asta,da nu-i nimic,incepe o alta luna plina de sperante.Hai,capu'sus,si sa nu fi trista!O sa vezi ca o sa reusim!
Polo,pe tine te asteptam cu vesti.Cum mai esti?
Dragaica,sper ca puzzle-ul sa nu va ocupe tot timpul!.Sa sti ca se pot intampla si minuni, asa ca, si natural,mai sti...A,am 31ani.am sa va scriu si despre mine cate ceva.
Eleia,bun venit.
Remy,tu ce faci? Incepem numaratoarea inversa?Ai mare grija de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

ce faceti fetelor??? credeati ca ati scapat de mine? ma simt mai bine psihic vb, am pierdut o lupta dar nu si un razboi, ce teme abordam in seara asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns remy_mv spune:

Mie mi-e cam somn. Ma simt cam obosita si cred ca in seara asta ma bag mai devreme la . Incep sa visez la concediu, sper sa treaca mai repede vremea asa, sa uit sa tin AMR-ul. Apropo, AMR13, ca sunt hotarata sa fac testul luni, pe 13 august.
Aleesicoo, ma bucur ca esti mai bine
Lory, pai mai spune-ne cate ceva despre tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns remy_mv spune:

Trutzi, cum ti s-a parut HSG-ul? Unde l-ai facut? A fost dureros? Ma bucur ca ai primit un raspuns favorabil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

offf...eu mai am pana pe 14 aug pana la concediu atunci e ultima zi....dar cine o sa plece la relaxare dupa aceea??? euuuuu chiar acum i-am zis sotului dupa ce terminam cu botezul ne punem pe calarit "dii calutu , hai spre bebe"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui remy_mv

Trutzi, cum ti s-a parut HSG-ul? Unde l-ai facut? A fost dureros? Ma bucur ca ai primit un raspuns favorabil.


Foarte usor. L-am facut la Euroclinic. Mi-au facut anestezie generala dar am fost constienta tot timpul, un pic ametita. Nu le-am spus ca la mine prinde mai greu anestezia ca sa nu se chinuie sa ma trezeasca dupa.
M-a durut un pic mai mult mai ales ca eu nu sunt obisnuita cu dureri la CM, nu ma doare nimic niciodata. Am stat o jum de ora cu o perfuzie si dupa am plecat acasa. Am avut vreo doua ore o senzatie de oboseala dar, acum nu mai am nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

trutzi doamne ajuta sa vina si bebe

Mergi la inceput