Timisoara Impreuna(156)Emma te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Aida nu ai somn?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

baaaaa , eram in drum spre pat si am mai dat un refresh , dar acum chiar merg la culcare
deyule si mergi si tu la ca vorbim maine



Aida ... 32+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Acu acu ma duc. Sa visezi frumos .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

salutare la ceas de dimineata

Ano imi pare rau ca n-a iesit cum trebuia excursia voastra, am vazut pozele inainte de a citi si mi-am dat seama din comentarii ca esti dezamagita.
Andanii, la voi cum fu? Imi pare rau ca nu te simti bine dupa concediu, vorba lu' pianna eu nu ma mai duc atunci daca e vorba de simtiri din astea nasoale

La noi nimic nou, duminica dimineata plecam in concediu, totusi iar pana atunci sper sa rezolv o chestie foarte foarte importanta, inca nu va zic despre ce e vorba

pup gasca de la mic la mare

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Halloo!
Proaspete si cu chef de viata azi??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

aha , aha e buna si binevenita TKS



Aida ... 32+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

fetelor ajutooooor
spuneti-mi si mie unde sa merg sa imi cumpar perdele si draperii ... cat mai multe locuri ... ca habar nu prea am unde sa merg in afara de Praktiker si mai un magazin pe undeva pe Aradului nu stiu unde sa mai incerc




Aida ... 32+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

am mai vazut perdele prin mall, la demisol undeva, dar sunt mai scumpe.

Poti sa mai incerci la Diego (pe sagului, vis-a-vis de skoda) poti sa vezi la ei pe site ce au www.diego-romania.ro/produse.php" target="_blank"> aici sau poti sa mai cauti in kappa unde e mobila, metro, selgros.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

, dezastru ... nu pot sa spun mai multe deocamdata, dar trec printr+una dintre cele mai negre zile ale mele. Nu va speriati, suntem toti sanatosi dar ... din alta parte vine un uragan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Saluti...

Ok,si eu is pentru intalneala...cine da startul?!

Aidule...pus si povestea 4...si asta o fo' tot...Ok,rochia albastra a matale sa fie...si io tot de aia am luat-o p-aia verde,ca merge pe curu' mare...hehehehe....

Danuto...fain bancul...Cat despre concediu,nu mai comentez...cripy!iti doresc vacanta faina,tie!

Pianna,nu e musai ca si tu sa patesti la fel....poate eu am stolul de pasarele mult mai mare ca al tau,sti ce vreau sa spun...plus ca-s capra batrana si am ajuns la perioada aia din viata cand nu vad numai partea plina a paharului,ci mai vad si drojdia depusa pe fund....Cheer up si nu te lua dupa mine!Cat despre patania ta cu cremele de bronzat,am facut-o si eu acu' vreo 15 ani in urma si finalul a fost ca ziceai ca-s porumbaca...aratam patata rau...Bine ca ti-a trecut supararea si razi....deci mergi la strand,ca-i mai sanatos!

Uatz ap,Deya ????Ce faceti?

Silvana...ard de nerabdare sa aflu despre ce-i vorba...pana atunci tin pumnii stransi sa-ti mearga si sa-ti iasa cum doresti!Si concediu bestial va doresc!

Danoooo...revin:oleaca de racoare de furtuna nu strica...ia baga mare,sa ne racorim si noi nitel...

Aidule,revin si la matale....mai uita-te dupe perdele si la UMM,Uzina nu stiu cum,care are reprezentanta pe Calea Aradului,vis-a-vis de Peco ala aproape de Selgros si e si reprezentanta Peugeot acolo,parca si mai ai pe centru un magazin,in apropiere de strada Alba Iulia,este o strada care vine dinspre Hotel Timisoara si intra in Piata Libertatii....si aproape de Libertatii este magazinul asta...

No,va pup pe toate,fara deosebire si mai vorbim noi.....



Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput