Timisoara Impreuna(156)Emma te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda spune:

si io si io ma insir la luat dupa cap...ia dati o galeata cu apa sa ma racoresc .... ca uraganu ma-sii m-o izbit si pe mine. da nu ma las. lupt ma frate



O U T S T A N D I N G S
P I D U K


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Licurici, esti iubire in sufletul meu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nonni spune:

Brithouse, Kappa, Terra dar parca iti recomand Modern-ul (da, inca exista), au si croitorie si pe primesti gata facute

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

fetelor ajutooooor
spuneti-mi si mie unde sa merg sa imi cumpar perdele si draperii ... cat mai multe locuri ... ca habar nu prea am unde sa merg in afara de Praktiker si mai un magazin pe undeva pe Aradului nu stiu unde sa mai incerc




Aida ... 32+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

cafa mai aveti pe aci?

Ana, n-a fost sa fie, era vorba de un job excelent la o banca doar ca erau mai multe chestii pe care cand le-am pus pe hartie nu puscau deloc cu ce-mi trebe mie, ceva cu program foarte flexibil din cauza de copil, pe cand aici erau 8 ore pe zi plus sambata, super super tare daca ai pe cineva sa te ajute cu pruncu ... asta e ...
Doris, pe unde esti? cum te simti?

pup gasca

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Silvana, nu fii supa, lasa ca o sa apara si alte oportunitati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

cuuu-cuuuu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

bau

Un azil de batrani inchiriaza un autocar pentru o excursie. La putin timp de la plecare, soferul simte o bataie usoara pe umar si o bunicuta il intreaba daca vrea niste alune. Soferul accepta bucuros pumnul de alune pe care i-l ofera batrana.
Dupa vreo 15 minute, batrana vine din nou cu un pumn de alune.
Povestea se repeta inca de vreo cateva ori, dupa care soferul, nedumerit, o intreaba cand apare iar langa scaunul lui:
- Mamaie, da' de ce nu mancati alunele, ca sunt scumpe, si aveti pensii mici...
- Eee, da crezi ca mai avem dinti sa mancam noi alune?
- Pai bine, si atunci de ce mai dati banii pe ele daca nu le puteti manca?
- Eee, de fapt nici nu vrem alune, noi sugem doar ciocolata din jurul lor..

noni merci mult



Aida ... 32+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

'neata ...


zuzele
vine weekendu'

Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Daca stai sa judeci oamenii, nu mai ai timp sa-i iubesti"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

'neata!
care weekend? unde?



Aida ... 32+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

O femeie face plaja fara sutien. Sanii ei superbi atrag atentia unui barbat. Acesta se uita, se uita si în cele din urma, incearca sa intre în vorba cu ea:
- Puteti sa-mi spuneti cat de calda este apa?
- Asculta, domnule! raspunde ea iritata. Multa lume m-a luat drept tarfa, dar drept termometru înc#259; nimeni...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:





Aida ... 32+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput