Burtici fericite de septembrie-octombrie (117)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionika spune:

Maria, am citit eu bine: ai avut colul deschis? Si ai facut cerclaj? Chiar si asa, cum de mai mergi la servici, nu mai pun deplasarea in Romanica...?!
Esti curajoasa! La mine numai pt col scurtat m-au internat si am recomandare de repaus la pat.

Ioana 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

neata fetelor
ce bine ca aseara s-a racorit si la noi!
acum m-am trezit si eu , am constatat ca iar ati trecut la capitol nou, nu stiu cum a ramas cu gratarele la techila, asa ca ma duc sa citesc.
ramsan, am vrut sa-mi pun si eu datele in tabelul acela, dar n-am putut, eventual o sa-ti trimit un pm , daca esti de acord, sa le introduci tu.



anco 32+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Neatza, girls!



33+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Buna dimineata!
Iar am avut de citit aproape un capitol...Cucuvelele de noapte , mai ales, isi fac de cap...
Eu aseara tarziu n-am mai intrat, ca s-a apucat gimnasta mea de antrenamente si mi-a rasucit toata burta, nu numai asa,pie ici, pe colo....
Acu iar da semne c-ar incepe iar spectacolul.Cand ma gandesc ca nu demult ma speriam ca misca putin, acum e prea mult!
Si niste izbituri de alea, jos la fofo, chiar ma gandeam sa nu se rupa ceva, apoi la ficat, cat pe ce sa scoata degetele prin buric....Mi s-a asezat sub coasta dreapta acum si ma doare aproape non stop.

Manga
Luto, felicirari pentru camasuta!
Cristina-ana, LA MULTI ANI pt Andrei!
Monis, eu sigur o sa-ti cer detalii legate de legi, dar mai incolo, ca la mine la serviciu mereu tin astia cu dintii de bani.
Eu tin sa va anunt ca nu am cumparat NIMIC!Nici pentru mine, nici pt bebe.Mai astept un pic.Nici pautut, nici hainute, nici camasuta, nici papuci....
Voi ziceati ca e mai bine sa astepti acasa pana sa vina momentul nasterii....Eu daca as face asta, sigur nasc pe drum, avand in vedere ca stau la 1oo si ceva de km de spital.Am de gand sa merg la Tg Mures , ca de spitalul de aici mi-e scarba si am si amintiri neplacute.

Acum ma duc sa ma intind, ca iar ma dor coastele...

Mariaanna
29+

Mamica de si in asteptarea unui


sunt doar o frunza-n vant(despre mine)

cateva poze
www.hi5.com/friend/photos/displayMyPhoto.do?photoId=1394674036&albumId=167696965&ownerId=169157907" target="_blank">familia noastra

povestea nasterii lui Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionika

Maria, am citit eu bine: ai avut colul deschis? Si ai facut cerclaj? Chiar si asa, cum de mai mergi la servici, nu mai pun deplasarea in Romanica...?!
Esti curajoasa! La mine numai pt col scurtat m-au internat si am recomandare de repaus la pat.

Ioana 30+


Si eu ma gandeam cum de mai poti merge la munca..S-a inchis la loc, sau cum?

Si iar dau in paranoia, ca la ultimele echo nu mi-a mai zis nimeni nimic de col

33+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

'neata fetelor
io trezit la 7 dar culcat la loc dupa , dar mare durere cand sa ma dau jos din pat niste carcei nesimtiti si durerosi la ambele picioare am crezut ca o sa cad din picioare pana la urma , am si plans chiar asa durerosi nu am avut niciodata ... culmea ca nu ma doare nimic la hatz-matz nu mi se pun carcei , nu ma doare spate ...
ma duc sa sug o




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

monis5 da te rog datele tale sa le pun in lista ca am ceva timp acum ...




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Bunå dimineata!!

Azi nu cred ca o så fie prea mare foialå pe aici ca vb aia e duminica, un gratarel , o plimbarica cu soata..asa ca pot så ma duc si eu linistita la soacra fara så ma gandesc ca se face noapte pana recuperez..

Eu ma duc så pregatesc ..Mai vrea cineva??Låsati detaii (cåt zahar si laptic)

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 35+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

aaaa , ce vroiam sa spun referitor la organizarea techilei , este extraordinar ca va intalniti si ca va organizati , cu cat va intalniti mai des , cu atat sunt mai multe sanse sa legati prietenii durabile si adevarate.
Si eu am fost plina de prieteni , wow , si inca cati si ce chefuri si vizite , si cand Emma s-a imbolnavit , liniste. Culmea ca mi-am gasit prietene adcevarate aici pe forum in perioada aia de suparare maxima si au ramas langa noi pana la sfarsit , nu am obosit de-a lungul anilor ... ca de fapt iti cunosti adevaratii prieteni la greu din pacate
va si abia astept sa va intalniti si sa puneti poze ... techilo vezi ca trebuie sa amenajezi un spatiu cu saltele sa aveti unde sa va tolaniti




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

iulika io vreau simpla , fara zahar , fara aroma , doar , cat mai neagra si mai amara





Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput