Burtici fericite de septembrie-octombrie (116)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

dar a inceput furtuna..

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

24+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

pai anco, vine iulika din tarile calde si nu vii de aici, de la o aruncatura de batz??? tu si pe jos poti sa vii, iei soatza de mana (ca e odihnit daca doarme pana la 2) si copacel copacel asa...
primesti bonus un mic daca faci mai putin de o saptamana

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (33+) de 2 putze si



pentru micul ala sa stii ca acum plec si eu catre tine , da sa stii ca tre sa dai trei, unul pentru mine si 2 pentru pitici.



anco 32+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

vai arsura mea ,
ce sa ma mai fac eu cu ea
ca am bagat lubenita
si acum gatul ia foc de la ea




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Aaa, ca mi-am adus aminte techila, cred ca soatza mea ar fi cel mai fericit sa-l cunoasca pe al tau. EL e injiner de profesie, si a terminat energetica. Si ii povesteam (chiar i-am salvat postul tau cu costurile) despre casutza voastra ecologica si era tare incantat pentru ca este fascinat de energii alternative si de cate ori trece pe langa eoliene povesteste verzi si uscate ce-ar face el... . Din pacate e plecat pe santierele patriei dar sa sti ca am sa-i povestesc despre invitatia ta si daca va fi valabila si cand va fi el in Bucuresti cred ca ar fi cel mai fericit sa stea de vorba cu cineva pe o problema care-i place la nebunie... si care stie si despre ce vorbeste



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 32+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

clatite...frigarui...iami iami..
la clatite ma gandesc si eu de vreo 2 zile...ma gadeam sa fac maine dimineata dar cred ca trec chiar in seara asta la tigaie....mi-am facut gem cu fructoza iar la clatite pun faina integrala si o lingura de tarte fine...nici nu se simt..si asa nu ma mustra constiinta ...

iar cu frigaruile tocmai mi-a venit o idee, or iesi pe plita aia de copt ardei si vinete? ca la cuptor chiar nu dau drumu neam...
eu pe plita imi tot fac legume coapte dar frigarui nu am incercat...suna tare bine..

e un dezastru la mine in casa..ca am facut curat in balcon, am pus pervaz si rolete la geam si vream sa dam si o mana de lavabil in apt...sper ca nu e aranjatul cuibului asta pt ca am incurcat-o...

fug la bucatarie ca nu am nimic de papa pt sot...si el a muncit toata ziua cu cumnatu meu sa faca frumos! tre sa le fac ceva bun bun drept rasplata!







34+ fericita mamica de jucausa
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!
Jucausa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Monica eu am inceput discutia..Nu te supåra pe mine..Mai scap si eu..Mai uit cå nu am voie så insir una alta de ale gurii..



www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 35+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

Aaa, ca mi-am adus aminte techila, cred ca soatza mea ar fi cel mai fericit sa-l cunoasca pe al tau. EL e injiner de profesie, si a terminat energetica. Si ii povesteam (chiar i-am salvat postul tau cu costurile) despre casutza voastra ecologica si era tare incantat pentru ca este fascinat de energii alternative si de cate ori trece pe langa eoliene povesteste verzi si uscate ce-ar face el... . Din pacate e plecat pe santierele patriei dar sa sti ca am sa-i povestesc despre invitatia ta si daca va fi valabila si cand va fi el in Bucuresti cred ca ar fi cel mai fericit sa stea de vorba cu cineva pe o problema care-i place la nebunie... si care stie si despre ce vorbeste



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 32+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata



asteptam sa vina injineru' si normal ca ramane valabila invitatia, acum ca tre' sa faci pui nu poate sta plecat la infinit. soatza mea e tot injiner, dar agronom (si eu la fel), dar nevoia l-a invatat si sigur si-ar face o lume a lor cu energie alternativa.
pana vine injinerul, poate vii tu la gratar cand or hotari fetili

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (33+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui crocodana

clatite...frigarui...iami iami..
la clatite ma gandesc si eu de vreo 2 zile...ma gadeam sa fac maine dimineata dar cred ca trec chiar in seara asta la tigaie....mi-am facut gem cu fructoza iar la clatite pun faina integrala si o lingura de tarte fine...nici nu se simt..si asa nu ma mustra constiinta ...


34+ fericita mamica de jucausa
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!
Jucausa mea




explica-mi, te rog frumos, ceea ce procesezi tu in felul ala este pentru diabetici??

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (33+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionika spune:

Furtuna a ajuns si la Iasi, cu putina ploaie, de s-a mai racorit putin ca ma treceau toate apele!
Monica, si mandra mea a fost cam lenesa azi, cred ca de la caldura. (incerc sa ma tin tare sa nu ma gandesc la prostii). Ideea e ca mi-a ramas in cap din spital intrebarea pe care o puneau toti medicii cand veneau la vizita " misca bine bb?" si stau si ma gandesc ce inseamna "bine".

Ioana 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

Buna.
Ati scris in nestire. Bineinteles ca am pierdut firul... Vreo doua capitole.
Sufar rau de caldura... Transpir ca un elefant, vorba cuiva...

Monica_dicut, am vazut ca mai scrii (sau scriai) la Durerea unei pierderi.... Aveam o curiozitate... Michelle81, a mai fost insarcinata, inca o data, a treia oara? Stiu ca a pierdut doi copilasi (o fetita, apoi un baietel); a fost la odiseea noastra, la Roni, al meu... De doua luni n-a mai zis nimic in cealalta casuta a noastra...

la burtici

Loredana 30+ Eric-Mihai Roni-Cristian08.02.2007

atelierul meu
www.flickr.com/photos/9549359@N04/sets/72157600613153381/" target="_blank">lenjerii copilasi

Mergi la inceput