Burtici fericite de septembrie-octombrie (116)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anco spune:

acum m-am intins sa ma odihnesc si eu. am bagat 2 ture de haine la spalat, le-am intins, am golit un sertar si un dulapior de-al lu soatza si am constatat ca erau acolo 3 tone de deseuri si juma de kg de chestii utile.deci, alea sunt gata , el s-a dus cu gunoaiele si impreuna am aranjat chestiile bune in sufragerie, in dulapioarele special comandate pentru el. m-am obosit, asa ca acum somez. mai am vreo 3 dulapioare, da' mai sunt zile...n-au intrat in sac. am spalat si hainutele de bebe primite si am mai primit ceva jucarii zdranganitoare de plastic, pe care le-am spalat si pe alea.
dupa ce mai citescce ati scrisa voi pe aici de ati mai terminat un capitol si ma mai odihnesc putin ma duc in bucatarie sa fac o salata de vinete, ca am copt vinetele de vreo 2 zile, le-a, decojit si asteapta in frigider sa le faca cineva



anco 32+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Techiluto, eu votez in cursul saptamanii dupa orele 19, ca mai devreme nu e de stat afara!!! Eu pot si in week-end, de fapt oricand! Sa zica si fetele daca si cand vor!!! Multumim de invitatie!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 32+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Techilo eu vin acu..Am plecat amu....

Ies la o inghetatå..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 35+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Techilo eu vin acu..Am plecat amu....

Ies la o inghetatå..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 35+cu Bruce Nicholas




vii calare pe barza?? ca eu astept barza...
si te astept cu mare drag

cristina ana, cand vreti voi, mai asteptam voturi, sa vedem pe cate corupi pentru cursul saptamanii

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (33+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Iuliko, da' sa nu vii cu mana goala! Ia-le de pe drum si pe Lucica si Mangulica!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 32+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

felicitari kawaikan
cristina ana, imi faci pofta cu papa bun
techila, nu ma mai joc cu voi. eu cum sa vin la gratarelele si frigaruile voastre?dupa ce vorbiti pe aici de lucruri sfinte, precum clatitele,a cum treceti si la gratare



anco 32+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

pai anco, vine iulika din tarile calde si nu vii de aici, de la o aruncatura de batz??? tu si pe jos poti sa vii, iei soatza de mana (ca e odihnit daca doarme pana la 2) si copacel copacel asa...
primesti bonus un mic daca faci mai putin de o saptamana

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (33+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

In primul rand sa va zic ceva de dulce despre clatite... da nu va zic pt ca imi sunteti simpatice

techila, tu esti sigura ca ne vrei la gratar??? Eu vin cu pestele si legumele

Am dat si eu drumul putin la AC mai pe la 25 de grade asa ca sa nu inghetz. DAr sunt suparata ca bebe a fost tare puturos azi. Abia a intins cate o manutza o data la ceva timp... sper ca are doar o zi mai lenesa la fel ca masa...



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 32+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

am zis ca scap d soacra.....azi e ziua ei si m-am facut ca am uitat...si am suna acum Cristi...sa ma imbrac ca mergem la ziua ei.....nu am scapat de scorpie...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

24+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

monica, cu toata seriozitatea vorbesc, adica sotz e langa mine si intreaba "cand vin, cand vin??". el abia asteapta mosafiri, cu atat mai mult sa cunoasca uameni noi

cami, ia-ti repede o fata de profund suferinda si cand intri pe usa zici "bine ca macar am reusit sa vin, chiar daca imi este fff rau"

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (33+) de 2 putze si

Mergi la inceput