Burtici fericite de septembrie-octombrie (115)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:



Schimbati rapid de pe procinema ca e cu bulina rosie si vad copiii prin buric

Ce prostie de program am si eu...

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Hellooo

Maria,it's not fairsi pe mine era planificat sa ma scoata sotul la o pizza dar cei cu care trebuia sa mergem n-au mai putut si iata-ma acasa

Aida,de data asta vin eu cu matura la tine..la cat te-ai plans,ma asteptam sa vad ditamai.Nu e nici pe departe asa

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 34+, cu -Razvan


_

AMR - 4 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

deci mimika, m-ai panicat total si clar nu mai dorm la noapte. Pentru asta stai cu mine pe forum.... Pacat ca n-am si aici emoticonu ala de-si roade unghiile... vai de viata mea, ce mai mare panica...

MErg la minti criminale (desi sunt episoade vechi) dar refreshuiesc mereu...



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 32+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16



Si pe mine ma sperie atatea cazuri de prematuri in jurul meu


..cred ca tot de la incalzirea globala ni se trage si asta....

Cea mai fericita 33 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

pai da mai mary_07 din cauza ca toate celelalte sunt mari si nu se mai vede diferenta asa




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Femeieeeee, ma pui sa ma uit la goale?????

Ma duc si io ca femeia linistita sa vad cheliutza din serial ( buun rau) si dau peste niste fleshcaite de tzatze



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 32+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

Citat:
citat din mesajul lui mimika

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

pai mai e festivalul ala?




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


Da, mai e Si mai este si "Corabia de aur" daca vrei sa stii

33+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti
hi5

asta chiar e buna. Ce e aia 'corabia de aur'?




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


Vaaaai, draga, dar este un festival de muzica care se desfasoara la Corabia, de 36 de ani neintrerupt Tztztz! Lasand gluma la o parte, era foarte tare pe vremea lui Ceausescu, apoi s-a degradat din ce in ce si acum e un jaf de festival, numai tigani in sala. N-am nimic cu tiganii, sa nu fiu gresit inteleasa, dar sa fie oameni de calitate. Veneau multe vedete in recital, concurau multi care poate ajungeau si la Mamaia, era loc de intors pentru intalniri, ochi dulci...eh, tinerete.

33+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti
hi5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui raluk16



Si pe mine ma sperie atatea cazuri de prematuri in jurul meu


..cred ca tot de la incalzirea globala ni se trage si asta....

Cea mai fericita 33 + cu


sa stii ca si eu m-am gandit ca daca trecem cu bine de caldurile astea... prin septembrie octombrie n-om stii de ce ajungem in saptamana 41-42 si om incepe sa facem prostii cu sondele din dotare ca sa provocam natura

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

Femeieeeee, ma pui sa ma uit la goale?????

Ma duc si io ca femeia linistita sa vad cheliutza din serial ( buun rau) si dau peste niste fleshcaite de tzatze



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 32+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata



hahahahahahaaaaaa

Pai n-ai vazut mesajul din capul paginii?

Ma faci aci sa rad si-mi trezesc barbatu si ma scutur toata, se trezeste bebe

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Moni, cu ce te-am panicat? Cu cutremurul? da-l incolo ca nu s-a simtit...Eu am alta problema mai grava. A adormit Razvan in patul meu si nu pot sa il mut. Si eu nu ma mut in sufragerie ca e plin de tantari. Pe domnul meu nu-l musca, asa ca isi permite.

33+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti
hi5

Mergi la inceput