Burtici fericite de septembrie-octombrie 2009(114)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancutzam

vreau si eu parola nou...va rog eu mult vreau si eu sa vad burtici frumoase
apropo mihaela super desenul si burtica si posesoarea ei.....iar patutul minunat


30+ cu bebe scump David


Pai scumpa mea,daca ai reusit sa vezi pozele inseamna ca ai parola..e aceeasi peste tot

Si multam de aprecieri

Mihaela 33+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui angelli

Scriu repede ca poate iar se schimba capitolul!
Eu propun sa scriem in abrevieri sa putem citi mai repede, ma dor ochii, am intrebat ceva un cap in urma si am uitat ce
Doro76tu ai mers la spital cu glossul si fond de ten ca la club, cel mai tare bagaj, tre sa ma gandesc si eu la un make up ceva poate vin paparazzi peste mine
Iulika Selen am inteles ca aveti camesi sexy nu le-am vazut dar imi iau si eu, plus ciorapi plasa albi cu banda adeziva, na!
Am mai intrebat cum se ia tensiunea culcat sau sculatca la mine intinsa in pat era de 90 cu 58.
Cum sa iau prenatalul astfel incat sa imi iese mai avantajos la calculul indemnizatiei?
Mai era ceva dar nu conteaza ca oricum schimbati iar cap.


Adrianasi Andreas(28.07.2006)
baby Iannis


Tensiunea se ia in fund, cu cotul pus undeva (pe masa de birou) astfel incat aparatul de la incheietura mainii sa fie in dreptul inimii.

Cu prenatalul de obicei e mai avantajos sa-l iei cat de repede, la oamenii normali . Dar am auzit pe aici fete la care e mai avantajos sa si-l amane.

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Monica ma enerveaza la culme oamenii insistenti care nu inteleg un lucru. Pentru binele tau ar fi sa stai acasa. Chiar nu poate sa inteleaga ca iti face rau?

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

anco,ia de aici,da-i un copy/paste

poze

Fetele inca un sfat...daca vreti ca albumele voastre sa fie vizualizate doar de fetele de la odiseea noastra treceti-va albumele pe PRIVATE,am observat ca sunt multe albume publice is cu linkurile astea se pot vedea la liber,de exemplu daca intra cineva sa vada albumul lui X de ex,poate vedea toate albumele publice din lista

Mihaela 33+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui anco

o incercare sa vad daca am reusit


anco 32+

[url=http://family.webshots.com/album/573707131UAcPgE/poze/ br / /span /td /tr /table /div align= right id= quote2 e ok si asa , dar dupa egal pune si o paranteza ] inainte de poze , iar dupa poze

... hai ca imediat e gata




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

[quote
Tensiunea se ia in fund

27+
[/quote]

se poate?!...Lasand gluma la o parte, vorbiti de tensiometru electronic?
Ca la cel clasic poti fi si culcat.

Iulik, mersi pt aprecieri!

Mariaanna
29+

Mamica de si in asteptarea unui


sunt doar o frunza-n vant(despre mine)

cateva poze
www.hi5.com/friend/photos/displayMyPhoto.do?photoId=1394674036&albumId=167696965&ownerId=169157907" target="_blank">familia noastra

povestea nasterii lui Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Raluk,nu stiu ce sa zic,eu tind s acred ca nu contractia a provocat fisura de membrane ci doar ca s-au produs ambele evenimente in acelasi timp...Cum sta cu cervixul,are ceva dilatatie sau nu? Ca membranele sau dopul gelatinos se mai refac,dar daca incepe ssa se dilate atunci aia e,nu se mai inchide nimic la loc..

Mihaela 33+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Ce s-a intamplat cu pagina?

Mihaela 33+ cu baby Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelli spune:

Mooooaama ce-i aici mie mi s-a impatratit forumul
Deci Ralu 16 nici culcat nici sculat, in fund da?:-)))]

Adrianasi Andreas(28.07.2006)
baby Iannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kawaichan

Raluk,nu stiu ce sa zic,eu tind s acred ca nu contractia a provocat fisura de membrane ci doar ca s-au produs ambele evenimente in acelasi timp...Cum sta cu cervixul,are ceva dilatatie sau nu? Ca membranele sau dopul gelatinos se mai refac,dar daca incepe ssa se dilate atunci aia e,nu se mai inchide nimic la loc..

Mihaela 33+ cu baby Joshua


nu e dilatata deloc. Au internat-o in spital si i-au spus ca vor incerca sa-i mai tina sarcina cateva zile, sa apuce sa i se termine de dezvoltat plamanii la bebe. Dar pierde lichid. Colul i-a fost de vreo 3 cm toata sarcina.

Si mie mi se parea de speriat ca de la o contractie sa ti se intample asa ceva. Dar de la ce sa mai fie membranele alea asa sensibile? Ca eu de exemplu, citisem de streptococul beta hemolitic ca slabeste si rupe membranele. Dar ea si-a facut toata sarcina analiza pentru el, chiar si acu 2 saptamani, si nu avea...

27+

Mergi la inceput