Povestea unei minuni

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Frumoasa si complicata poveste...cu very very happy end, asa cum merita Gigelica noastra ambitioasa! Pupici la ditamai pitonul, ca la 7 kile nu mai e pitomnash


mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
http://community.webshots.com/user/Ilinca_M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Ca sa vezi ce face perseverentza din om
Felicitari pentru puiuc si sa fiti fericiti in continuare



Felicia, mami de scufundac atomic, Gabriel (23 Mai 2008)
Noi doi si maimutzica
Exploratoru' Bitzu'
M-am nascut de ziua mea!!!
Poveste siropoasa
www.TickerFactory.com/weight-loss/w6inu1h/" target="_blank">
Sa revenim la normal
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU !


Impreuna vom reusi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela78 spune:

M-a impresionat povestea... Doamne prin cate ai trecut ca sa-ti atingi visul... Si numai datorita perseverentei, sperantei si cu multa multa credinta ati reusit, bravo!!!

Felicitari! Si sa va bucurati de pitonasul voinic si mancacios si sa fiti si voi sanatosi ca sa-l puteti creste maaare!

Multi pupici de la o mamica emotionata
ce a ramas insarcinata "la plesneala" in timpul unei relaxari totale in Zakynthos/Grecia.
Si toata admiratia mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

M-a impresionat tare mult povestea ta si vreau sa ofer un buchet de pentru o mama deosebita, perseverenta si curajoasa. Am si votat povestea ta

Carmen mamica fericita de elefantica Ina Gabriela (16.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ang3lt0uch spune:

cand ma gandesc cat de norocoasa am fost eu ca am putut sa am un copil fara sa trec prin necazuri, realizez cat de multa apreciere meritati voi, mamicile curajoase ,cele ce ati facut imense sacrificii pentru a avea un pui al vostru! Numai bucurii si sanatate va doresc!!!

Sorina, mami de Adriana Renata (08.05.2007)
Suparici de 2 ani
Poze NOI cu...noi:)

Poze cu ingerasul mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Ela78...daca ai sti ce teama imi era pe la 22 de ani sa nu o "plesnesc" si io, iar apoi am regretat ca nu am avut un asemenea "ghinion".

carmenada...fara prea multe cuvinte...pur si simplu


ang3lt0uch iti multumesc din suflet pentru ganduri

fecian...saru mana...acum sper ca la bebe2 sa reusesc fara interventie medicala...ci doar divina.

Ilinca si Monnvass, va de va zapacesac.

MsBB Multumesc


Gigelica(Lucia),mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=6" target="_blank">Votati mutzunelul ratuscut -poze Dy1 si Dy2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Mami de pitonas minunat, povestea voastra m-a impresionat mult de tot. Mi-au dat lacrimile, de fericire, desigur, ca ati reusit sa ajungeti acolo unde v-ati dorit atat de mult!Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

uau!

Dumnezeu sa va binecuvinteze!



-------


mamica fericita de Alexandra


-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

anamariame Eu abia acum am realizat pe deplin ce inseamna sa plangi de fericire...cand puiul meu imi zambeste si gangureste in brate...Multumesc Bunului Dumnezeu , Maicii Domnului si Sfintilor Ioachim si Ana pentru ajutorul primit , lor le datorez minunea de a fi MAMA.

maitreyimultumesc Am citit si eu povestea ta si ti-am lasat un comment din suflet.


Gigelica(Lucia),mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=6" target="_blank">Votati mutzunelul ratuscut -poze Dy1 si Dy2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

La multi ani pitonului nostru iubit!
Sa cresti mare, sa fi sanatos si sa ai in viata parte de noroc si multe binecuvantari, Victor!

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Aprinde o lumanare in memoria Almei!

Mergi la inceput