Povestea unei minuni

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

La multi ani Pitonas, sa fii cuminte, sanatos, si sa ai parte numai de bine toata viatapupici si pentru mami

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
www.infoturism.ro/acorda-puncte/101832/" target="_blank">Votati
www.dolarei.com/Petrean_5759.html" target="_blank">un dolarel?

POZE
Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Ayla,petrean

Va pup muuult si va multumesc in numele lui Victor. E atat de vizibila schimbarea lui, chiar de la o zi la alta. Au trecut repede cele 4 luni si nu ma mai satur sa il pupacesc, sa il alint, sa ganguresc in acelasi timp cu el, sa ii vorbesc, sa ii cant.
E un copil f vesel!


Gigelica(Lucia),mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=6" target="_blank">Votati mutzunelul ratuscut -poze Dy1 si Dy2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adisor2246 spune:

FARA CUVINTE.FELICITARI
FERICITA DE BART ADRIAN

MAI BINE MAI TARZIU DECAT NICIODATA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Dragele mele, Victor e deja un baietel marisor si minunat pana la cer si inapoi...e potrivit titlul cu "Nasterea unei stele"...el chiar e steaua de pe cerul inimii mele...

Nu stiu cum a fost viata pana la Victor, dar acum sunt FERICITA!

Progrese?! Ei bine spune incontinuu "ta-ta-ta" si refuza categoric sa zica "ma-ma"...zice "baba", "bubu", "tzitzi", "nana"...e un Picurator in devenire...asa cum spune foarte frumos Ayla...
Merge cu premergatorul, merge de-a busilea, merge sprijinit de manute, se ridica de orice...

E o minune pe care o traiesc cu intensitate maxima si de care nu ma mai satur precum aerul pe care il respir...SUNT MAMA!!!


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput