Dulceturi&papanasi(319)Bun venit Lisa si Melissa

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Citat:

Erina, care este parculetul de langa Palatul copiilor ? Poate venim noi, intr-un sfert de ora - 20 min de mers pe jos cred ca ajungem. Mi-ar face mare placere sa ne intalnim, mai ales ca nu se stie cand mai avem asa ocazie, acum, ca v-ati mutat in celalalt capat al orasului ( nu ca inainte am fi stat aproape unii de ceilalti ). Hmmm, ia sa o sun eu si pe duamna Teo, ca pana acum nu a vrut sa-mi arate bronzul de vacanta .

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )



Luy, sotul mi-a spus asa: e Parcul Tineretului apoi Palatul Copiilor si dupa el acest parculet, ca se vede din strada... a zis ca seara e luminat si sunt foarte multi copii.
Mi-ar placea multsa ne vedem. Ar fi super sa vina si Teodora cu Mihnea. Noi ajungem in jur de 7.30.

Madalina pupicul il meriti oricum pentru falcutele lui Robertino si atitudinea ta care a meritat mesajul :milk made this body!!!

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Citat:
citat din mesajul lui aeperju

Citat:
citat din mesajul lui Sabina

Emma, dar nu poti gasi o tanti sa stea cu el? ooof, mi se rupe inima cand citesc .


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.





poate ca as gasi dar nu este finante mon cher. Ata ete! Azi l-am alsat sa doarma mai mult fiindca mi s-a parut tare obosit (plus ca s-a stricat rau la burta) si cand l-am dus (pe la 10) doar s-a matait putintel. Sper sa se obisnuiasca cat de repede. (in august avem pauza si din septembrie o luam de la capat).



Emma si Andrei (21.09.2007)



Emma dar mamaia aceea cu care il lasai uneori nu mai este disponibila? La cresa are avantajul companiei copiilor pe de alta parte. Indiferent de conditii adaptarea e grea pentru toti puiutii. Si Matei a plins in prima luna de gradinita.

Pupici. Venim week-endul acesta la Piatra Neamt! Daca avem timp ne intilnim cu puiutii la iarba verde!!!

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Hello!

Erina Miru aseara isi amintea de mare si zicea 'luat Daia(Daria) batzaaa(bratara)' sau 'Daia mananca pumpum(porumb)'.. Ma bucur ca parca acum a devenit si ea un pic mai sociabila..Aseara am dus-o la un loc unde se poate sari..cand s-o luam nu mai vroia,tipa de numa..





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=92e28e2e377223462f2bff&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank"> vacanta la Venetia

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Papanash, chiar ca ati fost inspirati sa il luati si pe Andrei cu voi:)
Rugaminte, pune si tu pe flickr pozele, am vazut primele minute, da nu prea mi se incarca...n-am asa viteza mare la net:)



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sabina

Papanash, chiar ca ati fost inspirati sa il luati si pe Andrei cu voi:)
Rugaminte, pune si tu pe flickr pozele, am vazut primele minute, da nu prea mi se incarca...n-am asa viteza mare la net:)



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




am muncit peste 2 ore sa fac montajul :)))
dar special pentru tine, www.flickr.com/photos/23756759@N04/3745507447/" target="_blank"> de aici incolo am incarcat poze, cateva, fiindca-i plin flickr-ul si n-am timp sa-l modific acum.
am plecat la gradi. De maine seara am iar aer conditionat !!!

P.S.fara Adi nu mi-ar fi tihnit concediul, m-am indragostit iar si iar si iar de el....ma bucura orice bucurie a lui, orice uimire, descoperire....si e atat de intelegator...de drag sa-l iei peste tot ( cra-cra)

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Papanash, pai daca nu le micsorezi inainte:), normal ca iti mananca tot spatiul.Daca stii un pic de photoshop poti sa creezi un action prin care micsorezi poza la 800 pixeli latura mare si gata.

Am vazut, f frumos, se vede si ce bine s-a simtit Andrei!

hai sa va pun si eu pozulici, cu bucataria si camera copiilor de la Busteni





Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Am reusit sa intru iar pe net.

Marunzika - cel cu urlatul de foame era baiatul, nu fata. De ea trebuie sa ma milogesc ca sa manance ceva ...

Melania - Eliza e unul din copiii care de-abia scoate 2-3 cuvinte. Insa ii place sa tipe in apartament si mai ales pe casa scarilor (se aude oarecum ecoul) si pe mine ma innebuneste chestia asta.

Carpatina, Sabina, Teodora .

Sapatamana viitoare vin socrii la noi, pt botezul lui Daniel (2 august). N-o sa fie la fel de usor precum cu proprii parinti, insa sper sa ma mai elibereze nitel de fata.

Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07) si bondarel Daniel (27.06.09)
www.flickr.com/photos/21231089@N02/3687551567/" target="_blank">Mergem prin viata in PATRU-la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

alergand porumbeii in San Marco

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Buna fetelor,

Intru si eu sa va anunt ca Sabina Y.,mami de Erika a nascut acum o ora. Atat mami cat si bebe Lisa Maria(2070g) sunt bine sanatoase
Sabina a avut contractii la 5 min incepand de ieri noapte si cu toate perfuziile acestea nu s-au oprit...in seara aceasta la ora 23 i le-au scos pt ca ii dadeau palpitatii mari,iar la ora 1.30am bebe a venit pe lume.
Revin daca mai aflu amanunte.



Mihaela 33+ cu baby Joshua

Mergi la inceput