Burtici fericite de septembrie-octombrie (107)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

AAa fetelor påi incepusei 'programul' cu ulei mai devreme de såpt 34..Si sotu cand m-a vazut prima datå mi-a zis :CE faci??? Te joci singuricå??Daca ii vedeati fata...Doar ii spusesem de ulei dar uitase..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 34+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anadomnica spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl

Citat:
citat din mesajul lui anadomnica

Ajutooor ... ... nu gasesc sa cumpar uleiul asta pt. masaj perineal la un pret al transportului cat de cat convenabil . Cred ca am sa ma reorientez spre ceva de pe piata locala, daca este.

Doamne ajuta!
25+ Maria
Mami si tati te iubesc si te asteapta!
Creste bebe!!!


pai se vorbea de ulei de migdale pentru masaj perineal. pe ala il gasim la alimentara?

MangaGirl :-) 29+ cu Sasha Laurian
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

www.mariaciubotaru.blogspot.com


la noi la farmacii sau magazine gen plafar.

Mai vorbisem noi acu vreo cateva saptamani de uleiul de la weleda al Iulikai si ne-a spus si ea ca are ulei de migdale. Mi-am cumparat ulei de migdale si astept saptamana 30 . Si tot sper la niste instructiuni mai blande decat ale Katterynei, ca la alea m-am speriat ca trebuie bagat si inauntru .

Fetelor care va comandati din afara uleiul, nu va iese mai ieftin si transportul si produsul direct de la nemti?

27+

... aham... fetele desteptele, bine ca ma luminarati si pe mine, ca eu mai am doar 3 neuroni si cinci sinapse si astea le impart cu bebe. Asadar ar fi suficient sa-mi iau ulei de migdale de la plafar sau ceva - hai ca-mi pun pe lista pt.urmatoarea vizita prin cele magazine in oras. Multumesc, ma conformez!

Doamne ajuta!
25+ Maria
Mami si tati te iubesc si te asteapta!
Creste bebe!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Raluka si fetelor.....eu sunt un pic amarata ca ma descurc pe zi ce trece mai greu cu dovleacul asta.
Pai nici nu-mi sta capul la uleiul vostru ....cand eu nu stiu cum sa-mi dau blanita aceea jos mai ales ca nu o suport si nu-mi place si nu am avut-o asa stufoasa niciodata.
Daca ma aplec "ma doare copilu" daca ma intind intr-o parte ma doare spatele si noada de cred ca pot si urla de durere.....ca sa ma dau jos din pat trebuie sa-mi iau inima in dinti.....si sa suport durerea de spate.
La dus stau dreapta ca un militar, apa curge drept de sus in jos, ma clabucesc si gata....
Prevad ca luna august va fi grea pentru mine pt ca sunt sigura ca Bebitza intentioneaza sa mai creasca .....pupa mami boticul lui


Va multumesc ca sunteti aici sa ma vaicaresc si eu in voie

Cea mai fericita 32 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anadomnica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

AAa fetelor påi incepusei 'programul' cu ulei mai devreme de såpt 34..Si sotu cand m-a vazut prima datå mi-a zis :CE faci??? Te joci singuricå??Daca ii vedeati fata...Doar ii spusesem de ulei dar uitase..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 34+cu Bruce Nicholas




asadar ai sot gelos ca ... singuricaaaaa|???? adica... poate ar face el mai bine masajul... are un instrument special

Doamne ajuta!
25+ Maria
Mami si tati te iubesc si te asteapta!
Creste bebe!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

AAa fetelor påi incepusei 'programul' cu ulei mai devreme de såpt 34..Si sotu cand m-a vazut prima datå mi-a zis :CE faci??? Te joci singuricå??Daca ii vedeati fata...Doar ii spusesem de ulei dar uitase..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 34+cu Bruce Nicholas




Super tarecred ca avea si umpic de speranta in suflet ca poate se merge mai departe. In legatura cu visele si la mine sunt din plin.

Iulika, nu mai stiu cine a cerut reteta de negrese DARRR as vrea si eu mersiiii

KIKI 29+ si
Poze KIKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anadomnica spune:

Lucia - la o cosmeticiana nu merge? eu de la inceput de sarcina imi vizitez cosmeticiana lunar pt. epilarea completa a podoabei - asa fel ca arat ca o fetita mica si curata acolo jos.

Doamne ajuta!
25+ Maria
Mami si tati te iubesc si te asteapta!
Creste bebe!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Iulika esti o dulce imi si imaginez scena, tu relaxata pe canapea si el cu ochii asa ca la desene animate, iesiti din orbite pe niste arcuri

Cea mai fericita 32 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Lucia cand ma uit si eu in oglinda ma ingrozesc, ca nu m-am mai epilat demult, nici macar cu lama, aparate de tuns, etc... Si nu-mi place, ca am impresia ca si acolo transpir mai tare, si nu stiu daca e de la sarcina sau de la lipsa timpului de aranjat...

Si asa cum zici, nici nu ma pot apleca, ca am impresia ca se zbate acolo ca-l indoi... si in oglinda nu am dexteritate deloc. Si de ieri ma doare coada tare tare . Si cand ma gandesc ca mai am pana sa te ajung

Baga aici cu vaicarelile, ca vezi ca daca ne gasim un grup cu aceleasi plangeri, deja ne dam seama ca e normal

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui anadomnica

Lucia - la o cosmeticiana nu merge? eu de la inceput de sarcina imi vizitez cosmeticiana lunar pt. epilarea completa a podoabei - asa fel ca arat ca o fetita mica si curata acolo jos.



Eu am fost doar o data la cosmetica (sa nu credeti acum ca sunt o salbatica) doar ca nu suporta pielea mea nimic de pe acolo si ma fac rosie si cu bube care pana se trec imi creste iar tot parul la loc.
Asa ca de cand ma stiu ma fac singurica, acasa, pe picioare cu aparatul si la dansa cu lama si cu forfecuta, la mare arta. Si imi iese superb dupa gusturile mele ....dar acum e jale......
Mai am si o porcarie de oglinda si cand sa ma fac si eu cu ea la dus se aburise toata si nu mai vedeam nimic.....
Am sa-l astept si eu pe Adi si am sa-l rog sa ma ajute ce sa fac ? sper sa nu se speria de padurea carpatilor
Ma gandeam chiar sa folosesc masina lui de tuns, credeti ca merge ? sau deja sar calul ?

Cea mai fericita 32 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

AAa fetelor påi incepusei 'programul' cu ulei mai devreme de såpt 34..Si sotu cand m-a vazut prima datå mi-a zis :CE faci??? Te joci singuricå??Daca ii vedeati fata...Doar ii spusesem de ulei dar uitase..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 34+cu Bruce Nicholas






Pune-l la treaba cu simt de raspundere.

in curand mamy de Sofia scumpa

Mergi la inceput