Burtici fericite de septembrie-octombrie (106)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

am vazut ca ziserati de perna de alaptat. mimika, tin minte ca ai zis ca ti-ai luat. de care?? (daca se poate un link la botul calului...)care sunt criteriile de alegere?? hai ca m-am pus pe tocat bani...

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (32+) de 2 putze si

Asta este:
http:// bebelusultau.ro/detalii.php?cod=AR01

32+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti
hi5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

saru' mana frumos. acum ma hotarasc si eu, ma consult si cu soatza (activitati csnice), alegem si comandam. adica soatza e langa mine si ma sfatuieste, asta da, asta nu...dragutul de el

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (32+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Ati adormit fetelor??..haideti ca acu e racoare si poate suportati si voi comp altfel.....

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 34+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Buna seara!

Bine v-am regasit. Am fost cateva zile la munte, m-am plimbat, m-am relaxat, a fost frumos. Am vrut sa citesc mai intai ce ati scris cat am fost plecata, dar cand am vazut capitolul 106 am crezut ca nu vad bine. Ati avut spor, nu gluma ... aproape 6 capitole noi de miercuri pana azi. Trebuie sa recuperez, dar mi se inchid ochii de somn.


Va pup si va doresc o saptamana placuta!

26+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Selen logic era sa cotizam si noi la voi, cele care mergeti la cursuri, sa va luam cate un reportofon

techila neuronul meu gravid nu intelege: plata pentru transport e pe kg? Sau pe comanda? Ca daca e pe comanda, mai rasfoiesc pe acolo sa vad ce-mi mai place...

Bruschetele, din cate imi amintesc: paine taiata feliute, ulei de masline, usturoi, rosii bucatele, busuioc, oregano, bagat la cuptor (o fi si mozzarella si la astea? cred ca da). Si cred ca scria Monica ca le rumeneste intai la cuptor numai painicile goale, si apoi le da cu usturoi, tin minte ca a venit un miros pana la mine .

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Gegea, Manga,Cristina-ana ,Lutoniana,Anco, Raluaca-paun, Iulika,Selen,Madalina,Anamaria,Diamar,Raluk, mersi ca v-ati gandit la mine si la puiut.Pana la urma am reusit sa inving febra.Eram pregatita ca dimineata sa-l duc la medic.
Cristina, sper ca si puiul tau e bine acum.Al meu si-a revenit, dupa ce l-am hidratat fortat, cu ceai (cca 1,5 l) si pulverizare cu apa calduta pe corp.
Lutoniana si eu am probleme cu calculatorul.Uneori nici nu vrea sa se deschida…

Madalina , la fel am patit si eu acu vreo saptamana.Misca tare putin si mai slab.dar n-a fost nimic.

Meniuri peste meniuri ati prezentat azi, care mai de care mai « salivabile »(daca pot folosi cuvantul).Din pacate nici eu , din cauza baiatului nu am mancat mai nimic.Recuperez eu maine….

Madalina, mama mea nu e ca a ta, dar ma scoate din minti cateodata cu separatismele fata de copii.Nu am mai dat pe la ea de mult.Nici e ape la mine si mai demult.Dar asta e, m-am invatat de 10 ani sa compensez lipsa afectiunii ei cu cea a sotului si a copilului.
Techila si celelalte fete cu excrescente si eu am asa cea, la fel am citit ca e normal.Bebe nu are cum sa le rupa.

Va pup pe toate si ...incerc sa ma tin de voi.Noapte buna!

Mariaanna
28+

Mamica de si in asteptarea unui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Am vazut si pozele cu hainutele noi si frumoase ale printesei de Alex. Pe mine stii care m-au dat gata? Botoseii imblaniti

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Raluk sår'na pt retetå..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 34+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16


techila neuronul meu gravid nu intelege: plata pentru transport e pe kg? Sau pe comanda? Ca daca e pe comanda, mai rasfoiesc pe acolo sa vad ce-mi mai place...

26+


raluk, sotz zice ca se calculeaza tinand cont de distanta, volum si greutate...nu stiu sa zic mai multe. orcicum nu poate fi f scump transportul

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (32+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

ce, ati schimbat parola la mailul comun?

o vreau si daca e alta decat cea veche.




anco 31+

Mergi la inceput