Burtici fericite de septembrie-octombrie(105)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui delia79



Am facut si eu pozici cu achizitiile, dar nu pot sa pun link din cauza ca nu gasesc pe tastatura mea franceza blestematele de paranteze patrate . Pana le gasesc stau cumintica, ca altfel ma bate Aida .

BTW, vreau si eu pleeease parola noua la yahoo. Merci frumos

in curand mamy de Sofia scumpa




Poti så le copii.. iti trimite eu vreo 2 si tu doar le copii si le bagi acolo unde ai nevoie de ele..Nah ca nu scapi..Muhahaha

[ ] [ ] [ ]

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 34+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

Hai sa incercam Iulika, da-mi un pm cu parolele, parantezele si formula de reusita pt a pune link . Pup fata coditoasa



in curand mamy de Sofia scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

delia rezistam si fara paranteze patrate pune tu linkul asa cum e sa ne clatim si noi vederea

p.s.:vezi ca parantezele patrate (daca le mai cauti) sunt in dreapta la litera 'p'



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 31+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Abia am intrat in casa, e ingrozitor de cald afara:( Si ce dor imi e de mare...

Nush ce au pozele, de se vad asa mici, o sa mai mesteresc la ele.

Am citit tot, dar am retinut doar ca Manga s-a intors in UK si Techila are un sistem eco de incalzire. Super cool

Aaaa, Selen, ce bebe marisor ai! A mea are aprox 2 kg.



32+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29


Poti så le copii.. iti trimite eu vreo 2 si tu doar le copii si le bagi acolo unde ai nevoie de ele..Nah ca nu scapi..Muhahaha

[ ] [ ] [ ]

bay ce tare esti nu m-am gandit nici o secunda la asta

parola la link ascuns este :

[url=*link*]poze[/url] si in loc de * pui "

spor la treaba



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 31+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

delia rezistam si fara paranteze patrate pune tu linkul asa cum e sa ne clatim si noi vederea

p.s.:vezi ca parantezele patrate (daca le mai cauti) sunt in dreapta la litera 'p'



Sa il ajutam pe Sebi , puiutz de DC


Aida ... 31+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine




Ei.....nu-s acolo, ca am bagat cate accente frantuzesti pe acolo. Parola please.

in curand mamy de Sofia scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Delia ai PM cu un ''minitraining'..Sper så iti fie de folos..Måcar så fac si eu ceva cat bantui pe aici..ca si asa capitole si altele sunt prea så reusesc..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 34+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:



Am ajuns acasa !!!!!!!!!
Declar deschis concediul meu nici mai lung si nici mai scurt de 39 de saptamani de care ma voi bucura din plin.
A ajuns mami acasa obosita rupta si transpirata DAR i-a luat si lui Bebitza un prosopel galben ca un puisor acum iesit din ousor.

Incerc sa-mi trag si eu putin sufletul ca de citit am citit ce s-a mai discutat, beau cateva pahare de apa si incepem distractia fetelor.
Celor care mai muncesc inca le doresc sa savureze cat mai curand acest sentiment de usurare.

Sa nu credeti ca e asa simplu, deja am mailul plin de la sot cu ce am de facut pe saptamana viitoare (referitor la mutat si alte afaceri de familie).


Cea mai fericita 32 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

am plecat la control!!!sa-mi tineti pumnii. va anunt deseara ce aflu.




anco 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Gata incepe discoteca......Eu am o foame..Si nu mai vine sotu de la cumpåråturi odatå så pregateasca ceva de haleala..

Lutoniana iti doresc så te bucur din plin de binemeritatul concediu..Tare e fain så stai acaså.....Sunt sigura ca mai sunt si alte treburi de facut dar så stii ca e mai usor ca nu te preseaza timpul..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 34+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput