Burtici fericite de septembrie-octombrie (104)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anco spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionika

Buna fetele!
Multumesc pentru raspunsuri, ma voi uita si eu de curiozitate la dr. House.
Anco, bun venit in clubul celor cu hemoroizi. E bine macar ca nu te dor. Eu am fost la Proctoline si mi-au spus ca in sarcina nu prea pot face multe, sa o reglez eu din alimentatie....multe fibre, fructe etc.
Eu ma gandeam sa dau 1000 lei medicului, 200 lei anestezistului si 50 lei moasei. De asemenea, am auzit ca inca se mai da prosop si sapun la moasa, cica asa e traditia.
L-am trimis azi pe al meu husband la un magazin cu hainute super din Iasi, Teba se numeste, lucreaza pentru Iana- Italia. Au preturi mici si calitatea e faina (Un body e 4 ron, tricouri- 4 ron, pantaloni 9 ron) insa si-a prins urechile ca nu a stiut ce sa cumpere asa ca s-a intors acasa cu mana goala.
Ai vostri soti la fel de "priceputi " sunt?

Ioana


asa deci?nu prea sunt solutii?pai sa stii ca de cand mi-am dat seama ca e vorba de hemoroizi, parca simt ca ma deranjeaza, dar am impresia ca totul e la mine in cap. oricum, maine merg la medicul meu ginecolog si il voi intreba ce sa fac.



anco 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Ufff!A fost maraton pana v-am ajuns...Si cand sa vad si io pozicile Marianei si Ionicai, n-am parola...
Cine se indura si de mine? Fac cinste

33+ cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Lutoniana ai dreptate! Va fi vai de Selenica noastra! Io ii trimit o floricica de pe acum si un suc sa nu se deshidrateze ca mine cat

33+ cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

eu buhuhuhuhnita ca de obicei; mai este cineva treaz la ora asta?

vaccinul despre care vorbiti este antitetanos, si eu am ramas

cat despre fata asta, (sry ca redeschid subiectul) ... mie mi s-au umplut ochii de lacrimi ... cum poate cineva sa fie atat de lipsit de compasiune ... nush ...

sa revenim la lucruri frumoase - eu am doua pisicutze (una de 8 si una de 2 ani) si nu renunt la ele in ruptul capului ... spre disperarea soacrei ; amandoua imi fac viata mai frumoasa in fiecare zi

ma gandeam ca poate reusesc sa le tin departe de camera bebe macar cateva saptamani .. sa vad cum vor reactiona cand voi veni cu el acasa...

daci

30+ cu Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Daciana la mine e abia 9 jumate ...oi fi eu gaina dar nici chiar asa sa dorm de la ora asta

Cea mai fericita 32 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

daciana, tu l-ai facut?(vaccinul)



anco 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

eu nu dorm ca inca al meu n-a ajuns acasa, va spuneam mai devreme ca am un weekend in care sunt mai singura.il mai astept putin




anco 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

nu l-am facut ... cred ca saptamana asta ar tb sa-l fac

nu prea as vrea pt ca nu-i inteleg rostul ... poate ne lumineaza cineva ..

in plus sunt in urma si cu analiza secretiei si cu cea de streptococ B si nici nu am nici un avant ...la ultimul consult mi-a zis dr ca probabil am o infectie vaginala ..eu nu am remarcat nimic deosebit in legatura cu asta si nici nu prea inteleg cum ... de unde ...

pfffff .. ce lehamite mie ... eu sunt in buzau acum si nu prea stiu in ce cabinet sa merg si sa mai am incredere ca sunt sterile ustensilele sau ca analizele sunt facute corect .. de fapt cred ca de asta aman

daci

30+ cu Darius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Buna seara fetili!

Dar stiu ca aveti spor, nu gluma...am tot citit, dar n-am mai apucat sa postez nimic...asta ptr ca inca ma mai duc la birousi intru pe forum pe furis

Pentru rezolvarea problememlor administrative:

Am uitat sa va dau datele mele pentru listuta, iata-le:
DN: 24.12.1980 UM: 29.12.2008 DPN: 05.10.2009 - Dr Dumitru Nicoleta, Sp Elias

Doo deshte pentru parola

Senk iu

_
28+ cu dragostea noastra Victor

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunea initiala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Lutoniana sar'mana Ma bag la vizionat pozici.

33+ cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput