IN BANAT LA NOI ACASA (11)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:


Saluti gajishile!
Nu stiu she fras o fo az' da am ras cu tace la lucru de ne cracanaram....apai shica duminica planjem...mmmm io nu mis cu danasce da cine fras scie??? Io sper sa nu

Citat:
citat din mesajul lui L5845

Ashceptam si noi vestea buna, daca tot ne-ai facut curioase . Io banui sheva, da nu dzac nimika .




Duamna daca ce gangishi la nu se pune mooooaaaamaaaa ce as da io sa fie asa cum gangishi tu.....da mai stai otzara si tz'-oi spunie cum e treaba.

Claudel' pi ultima suta di metrii...beeeyyy sa nu faci febra "mushchiulara" de la atata antrenamient....ca pana ajungi la Cimisoara esti varza ....bagashi tot la mashana sau mai ai??? No abia ashciept sa ne vigiem sambata la o cracaneala pe UMT sau pe Termal sa vezi ce paranghelie o sa iasa.

Io vazuc pe tace pana va albiesc acu fug sa duc fata la tzara la bunica...piiii ca iar ii cald si ma topesc da bag clima in mashana si mi binie. Haidi pa!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

ioi Laurelule ce te love u breeeeee fata ca esti multi culti, o bagasi si banateneste si moldovinesti ne vigem la paranghelie atunci ramane pe sambata unde vreti voi la termal sau la umt, Claudia,Gabi sunteti pe faza cu restul vorbesc eu cand ajung .

3 days remaining till

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Salutari.
Duminica la Termal a fost mare inghesuiala dupa pranz, si mici nu puteam servi decat cel mai devreme peste o ora de la comanda ca erau prea multe comenzi.
Eu si Robi facem inot cu un instructor din Dacia. Complexul din Dacia fiind in renovari isi tine cursurile la Iulius Mall la strand. Sunt ceva mai multi copilasi decat la Beauty Center dar pretul e mai mic. Am fost azi la prima ora de inot si vreau sa va spun ca acum inteleg de ce plang astia mici pe la jumatatea orei, eu una ca incepator am obosit, da stiti de ce? Asa concentrata eram sa execut miscarile corect incat am uitat sa mai respir. Am aflat ca sunt si bunicute care invata sa inoate, maine ma intalnesc cu ele, ca azi m-a bagat in grupa copiilor.
Va multumesc pentru urari, fiu-meu e aproape cat mine si acum ii lipsesc doi dinti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Mey Clau asa estem io nu prea stie vorbeste romaneste o mai dau cu stangu'n dreptu' ma incurca limba la vorbire.....

AMR 3 ZILEEEE....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Si vezi ca ma incurcai si uitai sa o intreb pe Ela cat e cursul de inot. No las ca daca esti si cu babilii nu-i bai m-as baga si io cu ele ca de astia micii mi rusine ...ditamai iapa batrana sa ia lectii de la piticontz'
Da duminica e maaaaare nebunie pe toate strandurile nu numa la Termal...poate merjem la fitzosi la Heaven sa gigem ceva fibre



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

aloooooo tanti nu esti basi normala la cap nisi tu nisi Ela, deci v-ati hotarat madamelor la care categorie intrati si ce fel de inot vreti sa practicati ,luati si aripioarele va rog, ma io m-am gingit binie numai mierg cu voi la balta ca ma faceti de ras ma by the way ai facut zidula de micul trafic la Maya sa miergem mai binie la unguri la strand sambata? ca Robi are precis,ei au fost deja acolo, bey la Heaven vezi fitzosii de la Park place,musculosi si siliconate cat ii hau pe acolo ca doar are acelasi patron strandul, hai ca ne vorbim unge om merge ca is dastule balti la Cimisoara, numai sa ma scapi da marar Laurico, vorbim vineri.
Va las acu,somn usoare, pa mainie fiecili.


4 days remaining till

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Neatza fetilii!

Hai la inviorare cu toate ca iar e belea mare azi ardeeeee.....caldura mare mon' cher o sa stam numa sub

Si ca sa va mearga bine azi iaca o cafelutza...neshte www.culinar.ro/forum/uploads/post-34227-1167070870_thumb.jpg" target="_blank">papica...si ceva de dulce

Bey fatooo facui un rahat tzadula la Maya....ma zuitai da poate pot sa fac rapidus cu taxa de urjentza si rezolv luni sau marti ca acu nexam moni
Cat despre inot halllooo io stiu sa inot da ce imi strica neshte lectii de la nenea ala??? Poate era fain si invatam mai multe numa de dragu' lui

Hai ca fug sa fac galusce cu prunie si o ciorbitza da puiutz cu borsh...ca pana la 12 o sa ma coc in bucatarie.
Va tzuchez si o zi faina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

multam de tratatie, ospitaliera ca toace banatencele Laurelu, cat despre inot haloooooo instructorul se facea ca era o baba care dadea cu jorditza la cur , te mai duci? mr.abdomen a fugit in lume ca prea era invazie la el , da si aici cu vreo tri galusce,fug la treaba, s-o gatat iar masina de spalat ,revinnnnnnnnn

2 days remaining till

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

'Neata banatanshe harnishe !

Am triecut un fuga sa fur o si sa ciugulesc din bunatatzurili cu carie ni-o momit madam gonghy .
Revin otzarica mai tardzau.
Va tzuc pra tace, clar?




www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea licuriciului EMMA !

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
si

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!" - G. Funakoshi
" Un copil este o iubire devenita vizibila" - Novalis


Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Eu consider ca e cazul sa ma retrag de aici. Sanatate tuturor.

Mergi la inceput