IN BANAT LA NOI ACASA (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetelor si sa ma iertati ca n-am mai "dat" pe-aici pe la voi. am avut oarece probleme...am scos chirurgical o alunita a celei mici si de mai bine de o saptamana tot mergem pe la dr...in sfarsit ieri am reusit sa o scoatem azi am dus la analiza...si asteptam rezultatele pe 3
claudia, n-am stiut ca piticul tau e bolnavior, multa sanataste


monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Claudia ce curs vrei sa faci de inot,pai fa iubita iuce ca intr-o sapt mergem la strand la termanl .
Monico acu am inteles cu alunita, speram sa nu fie nimic,scrii cand ai rezultatul.
O sambata placuta va doriesc la tace.

8 days remaining till

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

vreau sa-nvat sa inot, ca ma duc ca bolovanul la fund. O sa dau gata tot termalu cu saritura-n cap de la inaltime. Azi mi-am cumparat costum special pt inot, am gasit la reducere.
Robi al meu mi-a spus azi a doua oara "Mami, multumesc ca m-ai facut. ma bucur ca m-ai facut." Nu stiu de unde i-a venit ideea asta, dar mie-mi creste inima, ca asta-nseamna ca e fericit. El e un pic asa filozof, seamana cu maica-sa.
Sanatate Clau si Monica, salutari tuturor fetelor .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

haidati la cafa cu lapce :




Bravo Clau asa te vreu cat despre Robi, baiat destept si finut ca mama sa nu te indoiesti de asta.
Gabi ce faceti la Cluj,mergeti la Aries la scaldat?
Lauricile ati disparut?
o duminica placuta va doresc.

8 days remaining till

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Clau, sanse mici sa fi primit azi raspunsuri pe forum, ca lumea duminica e la strand, am fost si noi la Termal in recunoastere.
Robi a primit cu intarziere de ziua lui un porcusor de Guineea, alb cu ochii rosii. Ne-am bucurat amandoi de el, ramane sa invatam cum trebuie ingrijit. Am auzit ca sunt mamosi si foarte sensibili.
O saptamana frumoasa va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:





4 days remaining till

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Neatza fetilii.

Mai io asa o raritate am devenit pe DC ca nici sa scriu nu mai stiu
Bey Claudia faci gimnastica aerobica sa treci cu bine frontiera??? Piiii ca numa maine nu-i poimaine si esti acasa si afara ii vreme numa buna pentru tine ti-am pregatit deja numa 30 de grade....am alungat canicula....tu numa sa ajungi

Ela ma bucur pentru voi doi.... La multi ani pentru feciorasul tau inteligent,sa creasca mare,frumos si sanatos si sa ai parte numa de bucurii din partea lui!!!
Unde il duci la cursul de inot?? Tare as vrea sa o dau si eu pe Maya mea.

Io am asa o veste suuuuper buna dar mai stau oleaca sa fiu sigura ca pot sa vi-o dau si voua....c-am in 2 saptamani sun 100% sigura-sigura si o sa dau si de beute daca iasa ok.
Acu' fug la treburile zilnice ca acusica e 12.30 si tre sa fug la munca....ooofff ce repede a trecut concediul asta....eeee dar mai am 10 zile si iar imi fac de cap

O zi frumoasa va doresc la tace si o saptamana suuuper!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

da mey ma pregatesc sa trec cu bine, sa vezi ce o sa pis io iara ochii pe la Cenad,de s-or uita vamesii lung la Helmut s-or zice :ma da chinuita o fi femeia asta p'acolo in strainatace, bagajele is gata, mai am otzara da umblat prin dugheane si apoi sa vigem unge fras om punie tat she aviem, naroc cu masinocul cat-i cat floberul .
Claudia cum a fost ieri la strand?
Laurel carasanca pra unge umblii?

4 days remaining till

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Buna amiadza s-avetz fiece draji !

Haidatz la o sa ne mai invioram otzara .

Claudia dupa cat vad, esci pra ultima suta da metari cu pregacirile. II bun ca avetz marsana marie sa intre tace bagajile. In vichend am fost iara la cugle, o fost fain tarie, ca n-o mai fost asa da cald. Daaa, tortul ala o prins tarie binie, ni-o racorit. Mai si-o felie da lubenitza si gata mancaria pra calduri mari .
moni iti tinem pumnii sa fie in regula cu rezultatul la alunita. Si io am una da carie tarie as vre sa scap, ca uneori ma ustura, da' ma cem s-o scot . .
ela LA MULTI ANI CU SANATATE ! cu intarziere si de la mine pentru Robi, cred ca te-ai topit de drag cand te-a complimentat puiul tau. Lasa, ca si filozofii au viata faina, nu? Incet-incet se invata si inotul, nu-i asa de greu, mult spor.
gonghy binie ai vinit dan conced, dzashe dzalie trec rapige si iar eshci libera, spor la treburile dan casa. Ashceptam si noi vestea buna, daca tot ne-ai facut curioase . Io banui sheva, da nu dzac nimika .

Io adz iar ieu maturoniu la space, ca am da facut sheva cumparaturi sa-i trimet la mami meu pran curierat. Poate apuc sa mai intru dasara.

O saptamana faina s-avetz si sa va ocoleasca shele tri sheasuri ralie ale dzaliei da martz.



www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea licuriciului EMMA !

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
si

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!" - G. Funakoshi
" Un copil este o iubire devenita vizibila" - Novalis


Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Laurico,carie fras da riele da marti,io nu am audzit da iele si nisi nu vriau , pfui azi o fost ultima zi da lucru naince da conzed, am mai fost otzara la cumparaturi pintru d-soara cace sieva da pra-aisi,mai piglui,mai spal, numai scriu nisi she sa fac da mancarie, numai am chief da nimic numa sa ne suim in masina si sa pliecam , abia ascept sa-mi vad orasul mieu mandru parintii, vecinii,neamurile si precenele mele cu care abia sa ma intalniesc , am bolinzit de cap .
Lauro sa stii ca nu e aia ..........cu Laura, e alta .
va las mierg iara la triaba prin casa.
Va pra tace.

4 days remaining till

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput